Ik hoop het ook voor je. Maar geef jezelf niet teveel hoop. En laat je door meerdere mensen adviseren.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 10:57 schreef muRcialo het volgende:
[..]
Ik hoop dat het allemaal lukt, kan niets anders zeggen!
Dat betekend dus dat je al van te voren moet weten dat:quote:Op dinsdag 23 maart 2010 11:05 schreef Five_Horizons het volgende:
Tip van de dag!: Die 2 of 3 afwijzingen is niet iets standaard, he? Laat gewoon opnemen dat je de koop ontbindt als je geen hypotheek onder NHG-condities kunt krijgen.
Ja, maar een bank die je accepteert met een rentepercentage van 10% is dus geen afwijzing en dan moet je wel.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 10:51 schreef muRcialo het volgende:
[..]
Of ik nou bij de derde kan of niet maakt niet meer uit als in het contract staat dat je het kan ontbinden na 2 afwijzingen! las ik net
Ik ga me over alles natuurlijk laten informeren donderdag en vrijdag de door adviseurs, ben benieuwd waar zij mee gaan komen. Thnx voor de tip iig!quote:Op dinsdag 23 maart 2010 11:05 schreef Five_Horizons het volgende:
Tip van de dag!: Die 2 of 3 afwijzingen is niet iets standaard, he? Laat gewoon opnemen dat je de koop ontbindt als je geen hypotheek onder NHG-condities kunt krijgen.
312.500 euro niet hoog?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 11:12 schreef Kumerian het volgende:
[..]
Dat betekend dus dat je al van te voren moet weten dat:
- Het aankoopbedrag onder de NHG grens ligt (en die is niet zo heel hoog)
Hoezo moet je eigen geld inbrengenquote:- Je maximaal 70% hoeft te financieren (en dus een redelijk bedrag zelf in brengt)
Anders krijg je zowieso al geen NHG condities.
hmmm.... of er is nogal wat verandert sinds ik de laatste keer een huis kochtquote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:42 schreef Five_Horizons het volgende:
Volgens mij heb je de klepel horen luiden.......
Da's echt heul lang geledenquote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:58 schreef Kumerian het volgende:
[..]
hmmm.... of er is nogal wat verandert sinds ik de laatste keer een huis kocht
Toen lag de grens namelijk nog op zo'n 160'000 euro en mocht je maximaal 70% van de executiewaarde financieren....
Misschien ben ik de TOPIC niet helemaal lekker begonnenquote:Op dinsdag 23 maart 2010 13:10 schreef Blik het volgende:
Vind het beetje vreemd dat je eerst een koopakte gaat tekenen voordat je ook maar onderzocht hebt of de banken/verzekeraars je een hypotheek willen geven...
Waarschijnlijk een tijdelijke koopovereenkomst. Daarin staan dan ook (nog) de ontbindende factoren opgenomen (mits je die op laat nemen).quote:Op dinsdag 23 maart 2010 13:10 schreef Blik het volgende:
Vind het beetje vreemd dat je eerst een koopakte gaat tekenen voordat je ook maar onderzocht hebt of de banken/verzekeraars je een hypotheek willen geven...
Een tijdelijke koopovereenkomst bestaat overigens niet.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 13:48 schreef Miss_MacPhisto het volgende:
[..]
Waarschijnlijk een tijdelijke koopovereenkomst. Daarin staan dan ook (nog) de ontbindende factoren opgenomen (mits je die op laat nemen).
Je gaat toch eerst met de diverse hypotheekaanbieders praten voordat je uberhaupt overweegt om een (tijdelijke) koopovereenkomst te tekenen?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 13:48 schreef Miss_MacPhisto het volgende:
[..]
Waarschijnlijk een tijdelijke koopovereenkomst. Daarin staan dan ook (nog) de ontbindende factoren opgenomen (mits je die op laat nemen).
Waarom heet het dan zo?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 13:55 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Een tijdelijke koopovereenkomst bestaat overigens niet.
Het heet ook niet zoquote:
Nee, voorlopig. Maar Dat is nu ook weer niet zo'n wereld van verschil.quote:
Maar ook een 'voorlopig' koopcontract bestaat niet. Het is gewoon een koopovereenkomst.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:48 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Nee, voorlopig. Maar Dat is nu ook weer niet zo'n wereld van verschil.
Net alsof dat garanties geeft.....quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:22 schreef Blik het volgende:
Je gaat toch eerst met de diverse hypotheekaanbieders praten voordat je uberhaupt overweegt om een (tijdelijke) koopovereenkomst te tekenen?
In 2010 is die mogelijkheid er ook nog, het is alleen afwachten of het nu lukt voor onsquote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:59 schreef Kumerian het volgende:
[..]
Net alsof dat garanties geeft.....
Wij hadden van te voren gesproken met een "onafhankelijk" adviseur. Die vertelde ons dat een hypotheek geen enkel probleem was. Zelfs met een A notering zouden we makkelijk een top hypotheek kunnen krijgen! Nee, echt! Jazeker!
Koopovereenkomst getekend.... hypotheek aangevraagd... En dat duurde maar en duurde maar.... Maar de adviseur bleef er van overtuigd dat wij de hypotheek zouden krijgen. Jazeker!
2 dagen ná het verlopen van de ontbinding belde hij dat het toch niet door ging.... Het speet hem echt heel erg dat we nu 10% moesten gaan betalen.... En hij zou nog een andere verstrekker proberen.... Jazeker!
Dus hebben we een andere adviseur gebeld. Die heeft dezelfde dag alles aangevraagd en had de volgende dag accoord tot onze grote opluchting.
Als het aan de Jazeker adviseur had geleden waren we 17'000 euro armer geweest zonder er ooit iets voor terug te zien. We hebben enorme mazzel gehad dat de tweede adviseur wél wist hoe het zaakje werkte.
Maar ja, dat was 8 jaar geleden... Tóen kon je met een A-klassering nog een hypotheek krijgen als je de juiste mensen wist te benaderen.....
Weet ik, maar toch wordt het zo genoemd. Vermoedelijk om idioten als TS een oor te laten aannaaien.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:50 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Maar ook een 'voorlopig' koopcontract bestaat niet. Het is gewoon een koopovereenkomst.
Je bent zelf een idioot, ik ben niet achterlijk sukkeltje. OMG zal nog eens om advies vragen hier, dan ben je gelijk een idioot?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 15:11 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Weet ik, maar toch wordt het zo genoemd. Vermoedelijk om idioten als TS een oor te laten aannaaien.
quote:Op dinsdag 23 maart 2010 15:13 schreef muRcialo het volgende:
[..]
Je bent zelf een idioot, ik ben niet achterlijk sukkeltje. OMG zal nog eens om advies vragen hier, dan ben je gelijk een idioot?
Maar waarom zou je tekenen voordat je zeker weet dat het lukt? We hebben het hier toch wel over een aanzienlijk risico. Zeg maar vergelijkbaar met je geld bij DSB parkeren op 15 oktober 2009, 'want ze hebben toch zo'n mooi businessplan'.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 15:11 schreef muRcialo het volgende:
[..]
In 2010 is die mogelijkheid er ook nog, het is alleen afwachten of het nu lukt voor ons![]()
Lijkt me wel een heel erg vervelende situatie, gelukkig is het toch goed gekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |