Je hebt het goed te pakken zo te horen!quote:Op maandag 22 maart 2010 07:39 schreef nectarientje het volgende:
Ik om 10 uur, was echt doodop. Zalig geslapen ook
Vanavond hardlopenIk ben morgen niet op tijd in Den Haag dus ik smokkel even met de rustdagen.
Ik hou me er netjes aan, morgenochtend ga ik hardlopenquote:Op maandag 22 maart 2010 07:39 schreef nectarientje het volgende:
Ik om 10 uur, was echt doodop. Zalig geslapen ook
Vanavond hardlopenIk ben morgen niet op tijd in Den Haag dus ik smokkel even met de rustdagen.
Ikke niet, vandaag lekker thuis. Leren voor mn tentamen morgenquote:Op maandag 22 maart 2010 09:23 schreef melanie_the_miss het volgende:
ik ga eens iets bijdragen aan de maatschappij.
Toedels!
Ik probeerde maandag, woensdag en vrijdag te lopen. Dan had ik in het weekend lekker rustquote:Op maandag 22 maart 2010 09:13 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik hou me er netjes aan, morgenochtend ga ik hardlopen
Dat zouden meer mensen moeten doen!quote:Op maandag 22 maart 2010 09:23 schreef melanie_the_miss het volgende:
ik ga eens iets bijdragen aan de maatschappij.
Toedels!
Is ook een idee ja....maar ik kan in principe op zaterdagochtend altijd wel lopen. (Behalve de komende twee zaterdagen ... )quote:Op maandag 22 maart 2010 09:24 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ik probeerde maandag, woensdag en vrijdag te lopen. Dan had ik in het weekend lekker rust
Evy is flexibel genoeg om altijd wel in je schema te passen gelukkigquote:Op maandag 22 maart 2010 09:26 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Is ook een idee ja....maar ik kan in principe op zaterdagochtend altijd wel lopen. (Behalve de komende twee zaterdagen ... )
Dat herken ik wel ja, eenmaal thuis op de bank is het een stuk moeilijker om jezelf te motiveren. Ik heb zelfs nog de mogelijkheid om tijdens mn werk te lopen. Da's het voordeel van ambtenaar zijn bij Defensie, ik mag 2 uur per week sporten in de baas zn tijd (indien de dienst het toelaat). En we hebben goede douches op de zaakquote:Op maandag 22 maart 2010 09:27 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Evy is flexibel genoeg om altijd wel in je schema te passen gelukkig
Ik vond het wel echt heerlijk om na het werk te gaan lopen. Uit de auto, loopspullen aan en gaan. Niet eerst in de zetel gaan hangen, want dan kwam er niets meer van
Omgeving is wel erg belangrijk ja. Hier duik je al snel het groen in en dat is fijn. Als ik alleen in betondorp zou kunnen lopen zou ik minder gemotiveerd zijn.quote:Op maandag 22 maart 2010 09:30 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dat herken ik wel ja, eenmaal thuis op de bank is het een stuk moeilijker om jezelf te motiveren. Ik heb zelfs nog de mogelijkheid om tijdens mn werk te lopen. Da's het voordeel van ambtenaar zijn bij Defensie, ik mag 2 uur per week sporten in de baas zn tijd (indien de dienst het toelaat). En we hebben goede douches op de zaak
Alleen is het een weinig inspirerende omgeving om hard te lopen...
Sporten tijdens werk is lekker hoor! Zeker als je zo op het einde van de ochtend lekker bezig bent, loop je het risico op een hele produktieve middagquote:Op maandag 22 maart 2010 09:37 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Omgeving is wel erg belangrijk ja. Hier duik je al snel het groen in en dat is fijn. Als ik alleen in betondorp zou kunnen lopen zou ik minder gemotiveerd zijn.
Tijdens het werk lijkt het me overigens niets. Vind het heerlijk om na het lopen lekker niets meer te hoeven doen. Maar ik heb het nog nooit geprobeerd, dus misschien werkt het juist wel heel enerverend
Nou, dat risico wil ik natuurlijk niet lopenquote:Op maandag 22 maart 2010 09:39 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Sporten tijdens werk is lekker hoor! Zeker als je zo op het einde van de ochtend lekker bezig bent, loop je het risico op een hele produktieve middag
Nee, dat snap ikquote:Op maandag 22 maart 2010 09:52 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Nou, dat risico wil ik natuurlijk niet lopen
Wel luxe inderdaad zo'n werkgeverWaar kan ik me melden?
Nee, helaas wel onverwacht. Alleen is hij de moeite niet meer waard om te repareren. Hij heeft al flink wat geld gekost het afgelopen jaar en gaat tijdens de APK ook nog heel wat geld kosten.quote:Op maandag 22 maart 2010 08:55 schreef MissMSX het volgende:
Dat is wel goed matig Civilian
Maar als je op zoek gaat naar een sloop zal het niet heel onverwachts zijn dat-ie begeven heeft?
Hier begint een waterig zonnetje door te komen. Ik voel me echt Willem Depri vandaag, maar ga zo toch maar naar buiten en wat vitamine D opzuigen.
Je zal m maar vinden..quote:Dode man gevonden in Zuiderpark
Uitgegeven: 22 maart 2010 10:22
Laatst gewijzigd: 22 maart 2010 10:36
DEN HAAG - In het water bij het hertenkamp in het Zuiderpark in Den Haag is maandagochtend het stoffelijk overschot van een man gevonden.
© ANP
Dat meldde de politie. Hoe de man om het leven is gekomen, is nog niet bekend. Het gaat om een 44-jarige inwoner van Den Haag.
Dan is het extra balen zegquote:Op maandag 22 maart 2010 10:18 schreef Civilian het volgende:
[..]
Nee, helaas wel onverwacht. Alleen is hij de moeite niet meer waard om te repareren. Hij heeft al flink wat geld gekost het afgelopen jaar en gaat tijdens de APK ook nog heel wat geld kosten.
Getver, iddquote:
Heb weleens dode mensen gezien, maar nooit in t wild...En ik zou er idd gewoon langs gelopen zijn, kijk nooit in het water daar geloof ikquote:Op maandag 22 maart 2010 11:03 schreef MissMSX het volgende:
Ik heb nog nooit een lijk gezien. Lijkt me een hele nare ervaring
Wellicht was je er gewoon voorbij gelopen
Nope helaasch niet, dus voorlopig maar ff met 't OVquote:Op maandag 22 maart 2010 10:59 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Dan is het extra balen zeg
Heb je wel geld voor een nieuwe?
[..]
Getver, idd
HTMquote:Op maandag 22 maart 2010 11:09 schreef Civilian het volgende:
[..]
Nope helaasch niet, dus voorlopig maar ff met 't OV
NS voornamelijkquote:
Brrrrrrrr, de stoptreinquote:Op maandag 22 maart 2010 11:09 schreef Civilian het volgende:
[..]
Nope helaasch niet, dus voorlopig maar ff met 't OV
Of de actie is al voorbij. Er staat niet bij hoe vroeg hij gevonden is.quote:Op maandag 22 maart 2010 11:15 schreef knnth het volgende:
WTF? Ik fietste net langs het hertenkamp, zag geen politie oid, dus blijkbaar lag hij er toen nog
Mjah ik heb de verplichting van een auto met stuurbekrachtiging dus dan zit je gelijk al in een duurdere klasse auto qua aanschaf. Daarbij rij ik 2000km per maand, en om dat nou in een barreltje van een paar honderd euro te doenquote:Op maandag 22 maart 2010 11:15 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Brrrrrrrr, de stoptrein
Ik kende iemand die elk jaar voor een paar honderd gulden een barrel kocht dat krap an door de keuring was gekomen en die reed-ie dan helemaal op. Als het dan weer tijd was voor de keuring kocht hij een nieuwe
mmm dat probleem heb ik totaal niet. Zou niet weten wat ik zonder auto zou moeten.quote:Op maandag 22 maart 2010 14:00 schreef Flappekz het volgende:
Ik zit daar ook weleens over na te denken inderdaad...en wij hebben geen kinderen en zelfs 2 auto's voor de deur
Ik woon op 18 km van mn werk, maar het is een moeilijk bereikbare locatie met het OV...quote:Op maandag 22 maart 2010 14:35 schreef CaLeX het volgende:
Zit er ook weleens aan te denken om hem weg te doen, zeker met deze benzine prijzen.
Zoveel gebruik ik dat ding ook weer niet & heb ook nog eens gratis OV in Den Haag
Woon in Mariahoeve en werk vlakbij CS, heb wat dat betreft een 3dubbele verbinding zowat voor de deur (tram trein & bus). Wat dat betreft heb ik echt geen auto nodig.quote:Op maandag 22 maart 2010 14:39 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik woon op 18 km van mn werk, maar het is een moeilijk bereikbare locatie met het OV...
Dan is het helemaal ideaal natuurlijk. En het scheelt gewoon vreselijk veel geldquote:Op maandag 22 maart 2010 15:38 schreef MissMSX het volgende:
Wij hebben nu zo'n 8 maanden geen auto en we missen hem eigenlijk niet. Mijn broer woont in de buurt en zijn auto hebben we wel een keer geleend toen we naar ergens in the middle of nowhere moesten. Maar verder is voor ons alles prima te doen met het OV of op de fiets.
Ik zit echt puur met het feit dat mijn werk nét te ver is om relaxed te kunnen fietsen, en de dichtstbijzijnde bushalte op 3 km van mn werk is...quote:Op maandag 22 maart 2010 15:45 schreef MissMSX het volgende:
Absoluut. Het is zo zonde van het geld als je eigenlijk geen auto nodig hebt. Het OV is ook niet goedkoop, maar het feit dat ik me niet druk hoef te maken om verzekering en reparaties enzo vind ik al heerlijk
Anders toch maar snel weer een baan met leaseauto zoeken
Dan zou ik ook lekker een auto kopen jaquote:Op maandag 22 maart 2010 15:47 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik zit echt puur met het feit dat mijn werk nét te ver is om relaxed te kunnen fietsen, en de dichtstbijzijnde bushalte op 3 km van mn werk is...
Die fiets ik eigenlijk ook nog wel een mooie optie ja...zal er nog eens over nadenkenquote:Op maandag 22 maart 2010 15:54 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Dan zou ik ook lekker een auto kopen ja
Of een oude fiets in de buurt van de bushalte parkeren
Met beeld: http://www.regio15.nl/act(...)an-in-water-gevondenquote:
Gelukkig nietquote:Op maandag 22 maart 2010 17:00 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Met beeld: http://www.regio15.nl/act(...)an-in-water-gevonden
Gatsie. Jullie waren onderweg geen hardloper kwijtgeraakt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |