Moet je voor de grap eerst eens een plaatje van een DBS bekijken en gelijk daarna een van een DB9, zo'n groot verschil imo. De DBS is véél gespierder, eigenlijk gewoon de afgemaakte DB9, al mag de DB9 er natuurlijk ook zijn.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:26 schreef invine het volgende:
[ afbeelding ]
zonder twijfel, owja de DBS mag ook!
DB9 is gericht op stijl en klasse, de DBS ademt enkel een zucht naar kracht.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:13 schreef draaier89 het volgende:
[..]
Moet je voor de grap eerst eens een plaatje van een DBS bekijken en gelijk daarna een van een DB9, zo'n groot verschil imo. De DBS is véél gespierder, eigenlijk gewoon de afgemaakte DB9, al mag de DB9 er natuurlijk ook zijn.
Waar haal je het vandaan dat ik koplampen aan het vergelijken ben?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:12 schreef draaier89 het volgende:
Vind je die koplampen nou echt mooier dan die van de 997?
Dat je een Porsche laat zien is natuurlijk top. Dat het dan nét dit model is vind ik persoonlijk wat minder. Ik vind hem niet zo mooi.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:41 schreef DS4 het volgende:
Ik neem aan dat met de vraag bedoeld wordt: "Wat is jouw droomauto", maar bij deze het antwoord op de vraag zoals hij is gesteld...
[ afbeelding ]
Mooie wagen DS4quote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:41 schreef DS4 het volgende:
Ik neem aan dat met de vraag bedoeld wordt: "Wat is jouw droomauto", maar bij deze het antwoord op de vraag zoals hij is gesteld...
[ afbeelding ]
Ik vind de koplampen van een 993 of een 997 ook mooier, maar ik heb het geld niet voor een 997 en dus zal het tzt wel een 996 worden voor mij.. Maar eerst een nieuw huisquote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:25 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dat je een Porsche laat zien is natuurlijk top. Dat het dan nét dit model is vind ik persoonlijk wat minder. Ik vind hem niet zo mooi.
Idem. Tegen de tijd dat ik geld voor een Porsche heb (10+ jaar) is de 997 alweer zodanig verouderd dat ik hem misschien wel kan betalen!quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:42 schreef draaijer het volgende:
[..]
Ik vind de koplampen van een 993 of een 997 ook mooier, maar ik heb het geld niet voor een 997 en dus zal het tzt wel een 996 worden voor mij.. Maar eerst een nieuw huis
Ik wacht totdat onze 3e kindje naar de basisschool is gegaan. Momenteel zit de 3e nog in de buik van haar moeder..quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:44 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Idem. Tegen de tijd dat ik geld voor een Porsche heb (10+ jaar) is de 997 alweer zodanig verouderd dat ik hem misschien wel kan betalen!
Voor de goede orde (kennelijk was het niet helemaal duidelijk): dit is gewoon mijn auto...quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:25 schreef leolinedance het volgende:
Dat je een Porsche laat zien is natuurlijk top.
Ik dus wel. Zo vind ik de 993 weer de minste 911. Ieder zijn eigen smaak...quote:Dat het dan nét dit model is vind ik persoonlijk wat minder. Ik vind hem niet zo mooi.
Uiteraard is het duidelijk dat dat jouw auto is. Blijkt ergens uit dat dit niet zo zou zijn dan?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:54 schreef DS4 het volgende:
[..]
Voor de goede orde (kennelijk was het niet helemaal duidelijk): dit is gewoon mijn auto...
[..]
Ik dus wel. Zo vind ik de 993 weer de minste 911. Ieder zijn eigen smaak...
(de 997 vind ik wel prachtig)
quote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:26 schreef rijsttafel het volgende:
Aston Martins vind ik wijvenauto's. Te glad en net als top 40 muziek.. even leuk maar verveelt snel.
Ja! okee! foutje van mij.quote:
Ik las enige vertwijfeling in de keuze om juist deze auto te posten... Maar goed, ik zat kennelijk mis.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:05 schreef leolinedance het volgende:
Uiteraard is het duidelijk dat dat jouw auto is. Blijkt ergens uit dat dit niet zo zou zijn dan?
Een 993 kun je ook voor 25K krijgen. Onder de 20K zelfs. Zou ik niet doen, onder de 20K koop je waarschijnlijk andermans ellende als je een 993 zoekt, maar toch...quote:Ik vind de 993 het mooist, op de voet gevolgd door de 997. De 996 is prijstechnisch wel het meest interessant. Voor zo'n 25k rijd je een 996 uit 1999. Een 993 uit 1995 kost je zo'n 30k...
bizar eigenlijk, dat verschil...
Prachtige auto. Ik vond het wel iets voor mijn vrouw, maar die wil niet in zo'n dure auto rijden uit zakelijke overwegingen... Maar daar zit wel de crux: iets voor de vrouw. DBS coupé is nog meer de mannelijke variant. Maar goed, voor een Aston moet je m.i. minimaal 40 zijn. Net als een Jag.quote:
De DBS heeft net wat meer power en ook de power-look, dat klopt. Alleen moet zo'n auto meer een snelle cruiser zijn en dan voldoet een DB9 prima, vind ik. Al heeft de DBS ook zeker wat, maar dan wel in Volante-versie. Sinds ik een tijdje in een leencabrio heb gereden ben ik helemaal fan van cabrio's, er gaat er later ook zéker eentje komen.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:42 schreef DS4 het volgende:
[..]
Prachtige auto. Ik vond het wel iets voor mijn vrouw, maar die wil niet in zo'n dure auto rijden uit zakelijke overwegingen... Maar daar zit wel de crux: iets voor de vrouw. DBS coupé is nog meer de mannelijke variant. Maar goed, voor een Aston moet je m.i. minimaal 40 zijn. Net als een Jag.
Mja, da's een afweging. Voor jou is die nog enigszins reëel, voor mij op dit moment absoluut niet. Maar als ik geld zat zou hebben wist ik het wel. De RS6 om te knallen maar ook voor praktisch gebruiksgemak en de DB9/DBS Volante voor de leuk voor erbij, om te cruisen.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:52 schreef DS4 het volgende:
Niets mis met cabrio's, maar ik zou dan liever voor een wat relaxter model gaan en daarnaast een sportwagen. B.v. een 356 cabriolet erbij... (maar goed, mijn vrouw is al schoorvoetend akkoord gegaan met een auto voor de leuk erbij, gaat voorlopig niet lukken)
Discriminaliseringquote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:42 schreef DS4 het volgende:
. Maar goed, voor een Aston moet je m.i. minimaal 40 zijn. Net als een Jag.
Zo onbetaalbaar is zo'n 911 toch niet.quote:Op woensdag 24 maart 2010 01:11 schreef GiSaE het volgende:
Betaalbaar:
[ afbeelding ]
Porsche 914. (overigens niet de afgebeelde auto, die staat in het porsche museum en is een uniek stuk)
Niet betaalbaar:
[ afbeelding ]
Porsche 901.
Modern:
[ afbeelding ]
Megane RS
Hij heeft het over de 901, niet de 911.quote:Op woensdag 24 maart 2010 01:28 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Zo onbetaalbaar is zo'n 911 toch niet.
Tenzij je de RS uitvoering wilt![]()
ah, even gemist.quote:Op woensdag 24 maart 2010 01:58 schreef Omniej het volgende:
[..]
Hij heeft het over de 901, niet de 911.
(uiteindelijk is de 901 natuurlijk gewoon een 911, maar ik neem aan dat hij echt dé 901 bedoelt...)
Ik zou het eerlijk gezegd niet weten... Enige wat ik weet is dat Peugeot vrij snel na de introductie niet zo blij was met de naam, en ze er toen dus maar 911 van gemaakt hebben.quote:Op woensdag 24 maart 2010 02:16 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
ah, even gemist.
Hoeveel zijn er daar van?
En wat is het verschil? Behalve dus een eventueel typeplaatje?quote:Op woensdag 24 maart 2010 02:21 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik zou het eerlijk gezegd niet weten... Enige wat ik weet is dat Peugeot vrij snel na de introductie niet zo blij was met de naam, en ze er toen dus maar 911 van gemaakt hebben.
Veel 901's zullen er dus niet zijn, gok ik zo.
Dat zeg jij, ik zeg van niet.quote:Op woensdag 24 maart 2010 09:01 schreef D. het volgende:
[..]
Ja
Je hebt lukraak maar iets duurs uitgekozen
82.quote:Op woensdag 24 maart 2010 02:21 schreef Omniej het volgende:
Veel 901's zullen er dus niet zijn, gok ik zo.
Dat zeg ik niet, ik vraag me alleen af waarom je voor de 996 zou kiezen. De 997 en de 996 zijn vrij gelijk qua uiterlijk op de koplamen na, dus ik verwachtte dat die het verschil voor je zouden maken omdat ik niet kan bedenken wat anders het verschil zou moeten maken. De lijnen zijn namelijk ook vrijwel hetzelfde.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:24 schreef DS4 het volgende:
[..]
Waar haal je het vandaan dat ik koplampen aan het vergelijken ben?
Er is voor de 997 turbo veel minder leverbaar om haar beter te maken voor het circuit. Daarnaast zit er prijstechnisch een aardig verschil in (waar je m.i. te weinig voor terug krijgt, zeker met het gebruik wat ik voor sta in het achterhoofd). Vermoedelijk is de volgende wel een 997, maar het zou ook best kunnen dat ik nog een keer een 996 neem en alle aanpassingen over laat bouwen.quote:Op woensdag 24 maart 2010 12:11 schreef draaier89 het volgende:
Dat zeg ik niet, ik vraag me alleen af waarom je voor de 996 zou kiezen. De 997 en de 996 zijn vrij gelijk qua uiterlijk op de koplamen na, dus ik verwachtte dat die het verschil voor je zouden maken omdat ik niet kan bedenken wat anders het verschil zou moeten maken. De lijnen zijn namelijk ook vrijwel hetzelfde.
Ik snap z'n punt wel, hoor. Porsche-puristen hebben de 996 lichtpartij altijd als een misser gezien (ben ik met ze eens, trouwens). Ik kan me zo voorstellen dat er mensen zijn die om die reden geen 996 willen.quote:Op woensdag 24 maart 2010 13:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
Er is voor de 997 turbo veel minder leverbaar om haar beter te maken voor het circuit. Daarnaast zit er prijstechnisch een aardig verschil in (waar je m.i. te weinig voor terug krijgt, zeker met het gebruik wat ik voor sta in het achterhoofd). Vermoedelijk is de volgende wel een 997, maar het zou ook best kunnen dat ik nog een keer een 996 neem en alle aanpassingen over laat bouwen.
editted to add:quote:Then there’s the headlights. The Porsche Purists say, “Round headlights are a 911 trademark,” following with, “Porsche turned their back on us with the introduction of the 996.” I willfully concede on this argument. This applies to the re-invented 996 front grill as well. Notice how the well-received 997 made a return to a rounded, albeit oval, headlight and a more traditional front end – also notice how 993 and 997 resale values are holding steady, while 996 resale values plummeted within a couple years of their unveiling – honestly, that fact greatly added to my personal affection for the 996.
quote:In truth, I too was waiting for resale prices of the 997 to drop into my affordable range before moving out of my 993. In fact, I’ve driven all three recent 911 generations numerous times and the 997 is without a doubt the best (especially with PDK), but 997 resale prices just haven’t dropped enough yet. So I bit the bullet and settled for a 996. Settled for the goofy headlights and the front-end slippage on tight turn-ins, even the second gear which is admittedly not well ratioed. I resigned to receiving dirty looks from the Purists, rather than the friendly waves of my former 993 brotherhood. But alas, after just one month of driving my 996, following five years fathering a 993, I have a confession…
I am confessing to the “Porsche Purists” (you know who you are), the ones who celebrate the brutish 993 with a verbose and self-righteous rhetoric, that I have grown to love my fledgling 996. I love it as if it were my first-born. And better yet, I trust it. I trust it in the hand’s of my wife and other lesser-experienced 911 drivers. Trust that it will hold its line if my attention should ever momentarily wane. I trust that I won’t ever have to experience snap-oversteer while putting it through its paces (thanks to PSM). Trust that I will receive an equal, if not greater, number of speeding tickets.
Lastly, I trust that I made the best decision, for the money, of which pre-owned Porsche Carrera 911 to buy.
Wat wou je er allemaal in hebben dan? Slicks? Rolkooi? Ik zou niet weten wat er niet op de 997 leverbaar is maar wel op de 996.quote:Op woensdag 24 maart 2010 13:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
Er is voor de 997 turbo veel minder leverbaar om haar beter te maken voor het circuit. Daarnaast zit er prijstechnisch een aardig verschil in (waar je m.i. te weinig voor terug krijgt, zeker met het gebruik wat ik voor sta in het achterhoofd). Vermoedelijk is de volgende wel een 997, maar het zou ook best kunnen dat ik nog een keer een 996 neem en alle aanpassingen over laat bouwen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Underestimate me, I'll take advantage of it"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |