Ik heb nu een adept badass femshep, bevalt goed moet ik zeggenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 18:58 schreef Silv het volgende:
Als die Firewalker uit is ga k wel weer een nieuw gastje maken. Weet iemand nog een leuke class op Vanguard en Infiltrator na.?
Ik krijg ook bloedend tandvlees van de term, maar het schijnt ingeburgerd te zijnquote:
Garrus met een nieuw pak, eindelijk.quote:We are releasing a new Alternative Appearance Pack on Match 26 (same day as Firewalker). In this pack you will get a new outfit for Thane, Jack and Garrus. Check out the image for your first look at their new outfits.
Het kan nog zo über zijn, het ziet er niet uitquote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:04 schreef Silv het volgende:
Sssh das een übervisor.
quote:
Ach het is natuurlijk een beetje over the top zoals ik 't zei maar ik heb bij de bedrijven die EA over heeft genomen veel meer negatieve dan positieve verhalen gelezen. En zelf gezien ook van de games die EA heeft 'overgenomen'. Had liever Bioware als Bioware gezien.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:02 schreef Morthill het volgende:
[..]ja EA zorgt dat alles kut is
Mass Effect 2alleen de EA-stempel is genoeg om het te verneuken
seriously
De eeuwige EA-haatquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:08 schreef popolon het volgende:
[..]
Ach het is natuurlijk een beetje over the top zoals ik 't zei maar ik heb bij de bedrijven die EA over heeft genomen veel meer negatieve dan positieve verhalen gelezen. En zelf gezien ook. Had liever Bioware als Bioware gezien.
Oh ja: Sorry hoor.
Ik durf te wedden dat Bioware geen 160 had durven vragen!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:09 schreef Morthill het volgende:
[..]
De eeuwige EA-haaten dat terwijl ze zulke prachtige games afleveren. EA was vroeger kut, maar is tegenwoordig gewoon gaaf.
Ik noem een Westwood Studiosquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:09 schreef Morthill het volgende:
[..]
De eeuwige EA-haaten dat terwijl ze zulke prachtige games afleveren. EA was vroeger kut, maar is tegenwoordig gewoon gaaf.
Het is makkelijker dan de hele tijd female shepard te typen. En het bekt lekker... de term dan, hè?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 21:01 schreef Pek het volgende:
[..]
Ik krijg ook bloedend tandvlees van de term, maar het schijnt ingeburgerd te zijn
Dat zegt ik toch, EA was vroeger kut. Tegenwoordig is het bedrijf gewoon prima.quote:
Verschil, dat eten geniet ik van, die kostuums haal ik geen enkele vorm van plezier of nut uit.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:15 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Het is makkelijker dan de hele tijd female shepard te typen. En het bekt lekker... de term dan, hè?
Die nieuwe alternative costums zijn wel hip trouwens. Jack.Kan ik d'r eindelijk eens meenemen op missies zonder dat ik met een halfnaakte, met tattoo's bedekte, kale chick in m'n team rondhuppel.
Vanuit principieel oogpunt vind ik 160 points ook aan de dure kant, maar als je het vertaalt naar euro's ben je er ¤1,85 voor kwijt. Ter vergelijking: voor dezelfde prijs koop ik dingen in de supermarkt die ik binnen tien minuten opgevreten heb. Lekker boeiend dus.
Dat verschilt per persoon dan.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:17 schreef Morthill het volgende:
[..]
Verschil, dat eten geniet ik van, die kostuums haal ik geen enkele vorm van plezier of nut uit.
Ik geef het liever uit aan een kop koffie op een station, dan aan een bundel pixels die mijn karakters mooier maaktquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:25 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Dat verschilt per persoon dan.Ik wilde het alleen een beetje relativeren allemaal. 160 punten lijkt veel, maar als je het omrekent naar euro's en als je nagaat waaraan je dezelfde hoeveelheid euro's uitgeeft zonder erbij na te denken... het plaatst de zaken iets in perspectief wellicht.
EA brengt goede games uit en is deze generatie erg positief bezig. Het is inderdaad niet meer de EA melkkoe van vroeger (Activision heeft de koeien overgenomen en uitgemolken deze generatie) maar qua DLC blijven het gierige mensen. Je hoeft het natuurlijk niet te kopen maar EA kan er wat van, dingen aanbieden op Marketplace waarmee je dingen unlocked die je zelf al unlocked als je de game gewoon uitspeelt. Maar goed, het is deze generatie normaal geworden om geld te vragen voor shit dat je vroeger gewoon gratis kreeg door het unlocken van dingen in de game.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:17 schreef Morthill het volgende:
[..]
Dat zegt ik toch, EA was vroeger kut. Tegenwoordig is het bedrijf gewoon prima.
Prima, vooral blijven doen. Maar snap je hoe ik het bedoel, hoe je die twee met elkaar kunt vergelijken? Een kop koffie op het station heeft net zo'n grote impact op de rest van jouw dag als die bundel pixels op de rest van jouw game-ervaring. Een kop koffie vind ik niet duur, dan zou ik het hypocriet vinden van mezelf als ik vervolgens deze 'Alternative Appearance Pack' wel teveel geld vind kosten. Of ze allebei het geld wáárd zijn is dan weer een heel ander verhaal. Maar duur? Nee, absoluut niet.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:27 schreef Morthill het volgende:
[..]
Ik geef het liever uit aan een kop koffie op een station, dan aan een bundel pixels die mijn karakters mooier maakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er liggen nog een boel nieuwe games op me te wachten, maar ik denk dat ik morgen gewoon weer overnieuw begin met ME2, ditmaal een mannelijke Shepard.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |