Dan had ik het deze keer moeten krijgen aangezien ik het topic opende.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:24 schreef marcel-o het volgende:
Valt me mee dat ik niet die PM kreeg.
Heb dat wel meer gehad omdat ik het topic had geopend(dus ben beheerder
! )
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 06:42 schreef VatosLoco het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wie het ook is, ik gaf ze allemaal, en hard, zo hard dat ze een week niet meer konden lopen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je suis Charlie Sheen
Verwijder maar vast dan.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:33 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
daarover; http://otti-lief.hyves.nl/
Als het niet mag, verwijder de link maar
En het dan ook echt pedo noemen hè.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 02:22 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Brr3ezaHh T0ppickk #122 : tijd voor Nederlandsche BreEzaHz!1
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:58 schreef NotYou het volgende:
[..]
[ afbeelding ]Neuh, ik denk dat de meeste die foto's gewoon voorbij scrollen naar iets nakends.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
vader van Laar moet gewoon even zijn mond houden. Meneer van 47jr zit zelf te kijken in een half naakte tiener topic. Waar zijn dochter notabene instaat. Goorlap.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 02:20 schreef Zero17 het volgende:
En bedreigt mij, lieve Fok'ers, de lieve Zero17 voor het plaatsen van de betreffende foto's.
[..]
Ik kan er echter ook wel een beetje om lachen.![]()
Klacht: Gepwnde vader pm't en bedreigt mij.
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:12 schreef Apebeer het volgende:
[ afbeelding ]
De rest zijn te erg om te postenOMG...die wordt in de les nu dus nooit meer serious genomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dan ben je ook gewoon dom.
Haha inderdaad, hoe anders heeft ie het kunnen vinden.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:37 schreef wise het volgende:
[..]
vader van Laar moet gewoon even zijn mond houden. Meneer van 47jr zit zelf te kijken in een half naakte tiener topic. Waar zijn dochter notabene instaat. Goorlap.
Misschien even zijn vrouw mailen?
Of JUIST welquote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
OMG...die wordt in de les nu dus nooit meer serious genomen.Dan ben je ook gewoon dom.
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:12 schreef Apebeer het volgende:
[ afbeelding ]
De rest zijn te erg om te postenNIETS IS TE ERGSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Over serieus némen gesprokenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
OMG...die wordt in de les nu dus nooit meer serious genomen.Dan ben je ook gewoon dom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |