abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79513888
Tijdrekken noemen we dat hier....
Zo gaat dat hier ook vaak. op een gegeven moment geef ik aan dat het nu echt afgelopen is, nog 1 kus en knuffel en dan gaan slapen.

Vanavond was ze ook weer bezig....
ben ik inmiddels beneden en dan roept ze: "mama, het is gauw zomer he?"

Meike zegt tegenwoordig geen papa en mama meer, maar pap en mam.
Vandaag was ze bij oma, en wat zei ze dus...."ooooooom!"
whahaha grapjas!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  dinsdag 23 maart 2010 @ 23:15:50 #77
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_79514102
Meike het lijkt al bijna zomer met dat mooie weer

Linde noemt mijn moeder omiedepomie en ik ben mamadepama Ik mag haar alleen geen linniedespinnie noemen want "ik ben geen spinnie. heb niet heleboel lange armen mama "

En ze wil steeds haar schoenen thuis niet uitdoen want ze gaat "zo weer weg hoor". Als je dan vraagt waarheen zegt ze:"Oh zo naar beneden en dan naar de bus. Dan zo (laat nep-hello-kitty-creditcard zien) bliep (ov chipkaart) en je mag mee. Ga ik naar de kermis" We doen de voordeur dus maar een tijdje op de knip
  woensdag 24 maart 2010 @ 00:12:16 #78
39474 FF
.o0O(ik typo dus ik ...)
pi_79516084
Maar hoe moet je nu boos worden op zo'n (b)engeltje?

Boos is bij mij incl. stemverheffing omdat streng toespreken met toonsverandering niet aan lijkt te slaan. En dan krijg ik op mijn beurt weer te horen dat je dat laatste moet doen.

Hoe weet je nou of het overkomt.
pi_79517999
Hmm ja boos worden doe ik dan niet echt, maar als ik merk dat er echt niks is en dat er alleen nog maar tijdrek-vragen komen, dan zeg ik dat ze nog 1 ding mag vragen en dat mama dan naar binnen gaat om ....(insert activiteit zoals opruimen, koffie drinken, etc maar niks leuks dat zij ook niet zou willen missen zoals tv kijken of oma bellen). Na die ene vraag ga ik dan ook echt weg. De eerste paar keer was het huilen, maar na een keer of 3 heeft ze wel echt door dat ik ook ECHT ga.

Overigens ben ik de eerste 3 keer na 5 minuten weer gaan kijken of er echt niks was en dan zei ik alleen maar 'zo nu gaan we lekker slapen' dan neerleggen, aai over de bol en weer gaan. Geen gezellig praatje houden dus want dan wordt het een egzellig tijdverdrijf
pi_79519066
Wij doen schone luier, pyama, tandenpoetsen, slokje water, boekje uitzoeken, verhaaltje lezen, liggen in bed, lamp uit en er dan nog even bij zitten om de dag door te nemen en dan is het een kus en gaat mama naar beneden. Niet altijd van harte, maar het is niet anders...
Wij brengen ze eigenlijk om de beurt naar bed, ene dag papa, andere dag mama.
Mirte heeft nog niet bedacht dat ze allerlei excuses kan aandragen... maar dat duurt vast niet lang meer
Fake it till you make it...
pi_79520072
Nijna, hier ook nog geen excusus bij het slapen gaan.. We wachten rustig af
Kwestie van tanden poetsen, washandje, luier, pyama aan. En dan gewoon plat. Dan horen we hem niet meer
Vanochtend om half 8 maar eens om het hoekje gekeken, bleek hij gewoon aan het lezen te zijn. In plaats van ons wakker te roepen

FF, stem verheffen resulteert hier vaak in een brullend kind. Dan is hij echt overstuur. Soms is het nodig maar wat hier beter werkt is consequent zijn, en negeren. Dus 1a2 keer waarschuwen, en dan verder met je eigen ding. Dan reageert hij wel goed en leert hij ook. Dat is eigenlijk vanaf eind baby-dreumestijd als de truuk bij Chris.

Chris is de laatste dagen echt veel meer moe, en hij bunkert bij het avondeten. Hij zit ook af en toe aan zijn been, dat het au doet ("poes bijten"). Dus die zal wel weer groeien. Even in 3 maandjes door mt 98 heen
pi_79522851
groeispurt....hier ook! Trok haar maandag een shirtje aan, vorige week pastte het nog...en nu....mouwen te kort!

En boos worden, stemverheffen, jullie gaan het nog meemaken echt!
Meike was eerst ook altijd meteen over de zeik als ik mijn stem verhefte (huh is dat Nederlands?)
Tegenwoordig niet meer hoor..
Vraagt na een tijdje vaak wel: "mama, ben je nou boos op mij?" en dan met van die puppyogen erbij....

Vanmorgen mocht ze weer naar school, en nu is dat normaal helemaal geen probleem meer, vandaag wilde ze niet.
Maandag had ze op school heel erg gehuild, hadden ze nog niet eerder gezien van dr. Juf kon er niet achter komen waarom ze huilde, het enige wat ze zei was: "ik wil naar mama!!!!"
Thuis nog even over gehad, ze had het wel over een puzzel die ze kreeg van de juf, een extra moeilijke, "maar die kan ik toch helemaal niet!" Misschien dat dat het was?
Juf zou vandaag die puzzel wel eens even samen met haar doen....
Zal me benieuwen...tis toch rot weggaan als ze niet willen....
Was ik ook nog haar tas vergeten....lekker bezig. Gelukkig hadden ze op school nog wel wat te eten en te drinken....chaoot die ik ben
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  woensdag 24 maart 2010 @ 11:26:12 #83
35189 Troel
scherp en bot
pi_79524633
Ruben is overduidelijk aan de beterende hand
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_79525324
Fijn Troel

Karin, dan laat je ze toch vervelend achter..
Hopelijk heeft ze toch een gezellige ochtend!
pi_79531446
Iemand een rol behang over? Bij anderen is ze zo leuk, maar zodra we de drempel over stappen thuis begint het gedrein weer...
Fake it till you make it...
pi_79532909
Sorry nijna, wel een hoop verf, maar die moet nog in Chris zijn nieuwe kamer op de muren
pi_79533424
nee verf vind ik ook een beetje sneu... doe maar lekker op Chris zijn muren dan
Fake it till you make it...
  woensdag 24 maart 2010 @ 15:54:08 #88
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_79534370
nijna, sterkte ermee!

Hier zitten we met de naweeen van een grote sprong. oftewel,, al 3 wk geen avondeten gehad. gaat zitten, roert wat aardappeltjes om, en zegt "genoeg gegeten, blokjes spelen!" (of boven teintje pelen, kan ook)
t begint me een beetje te irriteren, maar over een maandje eet hij vast weer gewoon mee

waar ik dacht dat het nooit zou komen, verandert mijn kind wel echt in een kwebbelkous. praten om dingen te zeggen, niet omdat je iets nodig hebt. komt hij s ochtends naar me toe "dag mama ikke beneden toe" of als ik met aviva op bed zit en hij is als een idioot rondjes aan het rennen rond zn treinbaan, stopt hij ineens 1,5 cm voor aviva's hoofd "ikke rennen!" en hij holt nog weer wat verder. net ook weer, houdt zijn boterham pindakaas zo dat aviva het goed kan zien "kijk aviva, pindakaas!"
echt superlief!
nu nog muitbuien minderen...
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  woensdag 24 maart 2010 @ 16:41:13 #89
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_79536173
Zei ik eerder eens dat B nooit zijn eten geweigerd had en het CB dat enorm verbaasde? Hij doet tegenwoordig niets anders dan eten weigeren. Zal wel een fase zijn, en hij kan het nog wel hebben want het is geen sprietje maar toch, leuk en gezellig is anders...
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_79536361
Jen eet meestal niet 's avonds... En ook op het kdv is ze altijd de eerste die weer van tafel gaat...

Kind leeft van de lucht denk ik.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 24 maart 2010 @ 19:33:09 #91
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_79542156
ik moet vaker roepen dat eli niet avondeet!
tkind heeft net een halve pizza weggeschoven

Rocka, moet b ook aan tafel blijven?naja irritant is het wel...
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  woensdag 24 maart 2010 @ 19:37:32 #92
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_79542364
Ja, en soms ben ik er zo zat van dan mag ie naar bed. Dat doet ie dan ook gelijk zonder enig gezeur en dan ligt hij, net als vandaag, om 18.15u in bed (of zelfs eerder )
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_79542814
Dat gebeurt hier ook wel eens Rocka. Dan wil ze niet eten, maar ze moet aan tafel blijven zitten tot wel allemaal klaar zijn. Dus dan begint het klieren. Na een tijdje zijn de waarschuwingen op en is het hup naar bed. Vaak blijkt dan ook gewoon dat ze heel moe was.

Davinia je moet gewoon vaker pizza eten! Volgens mij heeft Linde nog nooit een stukje pizza laten liggen
  woensdag 24 maart 2010 @ 20:09:25 #94
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_79543844
Mijn wvk zei ooit 'peuters groeien op lucht en liefde' (en deze wvk is wel een 'goede' )

Nog even en ik heb 2 kinderen in dit topic
Maar goed, die ene doet alsof ze 3 wordt ipv 2..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_79544926
Ik vind deze leeftijd zo leuk!!!!!

Vrijdag gaan we met opa en oma een weekje naar zwitserland.
Pepijn helpt met spulletjes verzamelen en bedenken wat er mee moet. Vind het zo leuk dat hij daar nu echt bewust over kan nadenken.

"als ik ga skieen dan moet ik ook ski schoenen mee"
"dan moet mijn pyjama mee, en ook luiers en de draagdoek, maar die past niet in mijn tas, wel in jullie tas"

En even later, "dan moet er ook drinken mee, maar met een deksel"

En vanochtend hebben we op mijn vrije ochtend samen geluncht bij de v&d en dan kan hij gewoon helemaal zelf vertellen wat hij wil hebben aan zo'n broodjesmeisje. Dan kun je samen lunchen en ondertussen een gesprek met je peuter voeren .
pi_79545890
Wat leuk p_iglet
Fake it till you make it...
  woensdag 24 maart 2010 @ 21:10:38 #97
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_79546930
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 19:46 schreef Stiemie het volgende:
Dat gebeurt hier ook wel eens Rocka. Dan wil ze niet eten, maar ze moet aan tafel blijven zitten tot wel allemaal klaar zijn. Dus dan begint het klieren. Na een tijdje zijn de waarschuwingen op en is het hup naar bed. Vaak blijkt dan ook gewoon dat ze heel moe was.

Davinia je moet gewoon vaker pizza eten! Volgens mij heeft Linde nog nooit een stukje pizza laten liggen
Yep, hier ook veelal gewoon vermoeidheid
I'm so glamourous I piss glitter!
  donderdag 25 maart 2010 @ 06:22:58 #98
267274 kapiteinpannekoek
dolle duo kleutermamma
pi_79557120
Ook hier slechte avondeters. Laatste 2 weken gaat het weer goed *klopt af*

Laats was Floor heerlijk aan het eten, totdat Pien zei :

" dat lusten wij niet " en dame geeft haar bord aan mij.
Floor kijkt op, knikt en zegt : " dat klopt! " en dame geeft haar bord aan mij.

en klaar waren ze.
pi_79557972
KP, wat een stel heb je daar. Hilarisch
Fake it till you make it...
pi_79558937
Wat een leuke kindjes hebben we toch allemaal!
Echt zo herkenbaar, dat soort opmerkingen. Lekker bijdehand enzo.
Zo zat ik laatst met damian aan tafel. Ik was een beetje aan het mopperen: Damian, je zit nu al 10 minuten aan tafel en je hebt je eten nog niet aangeraakt. Damian raakt snel zijn eten aan: jawel hoor mama.. en gaat verder met wat hij aan het doen is.

Avondeten gaat er hier ook maar matig in, ontbijt trouwens ook. Tussen de middag eet hij dan wel rustig 3 boterhammen, maar verder dus erg weinig.
Sowieso is hij lastig met eten soms. Hij kan op commando braken...dat is dus niet altijd even handig.

Hier is de regel: aan tafel ('s avonds) wordt gegeten. Damian roept altijd dat hij niet hoeft te eten, zelfs als hij honger heeft doet hij moeilijk. Dat doet hij echt al vanaf dat hij 1 is. Dus er wordt minimaal 1 hap gegeten, altijd. Eerder mag hij niet van tafel en als hij echt weigert om te eten, dan gaat hij meteen naar bed. Vaak eet hij na 1 hapje toch uit zichzelf wel iets meer. Uitzonderingen zijn: als hij echt geen honger heeft, ziek is.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')