waarom niet?quote:Op dinsdag 6 april 2010 17:45 schreef automatic_ het volgende:
Ik ben al even niet meer op de UvT geweest..
Vorige week had ik op woensdag en donderdag één college, dus ik ben niet geweest. Deze week heb ik paasvakantiequote:
Hodfr, die colleges stonden er in september nog niet op. Die moet ik ook nog, en in oktober kon ik het niet volgen.quote:Op dinsdag 6 april 2010 23:29 schreef aardappel het volgende:
ik heb ELLS week -_- blegh... ik zal maar eens beginnen aan mijn essaytje...
Ja, ze sneaken die colleges echt te laat in het rooster en als je het eenmaal door hebt zitten de aanmeldingen al vol. Gelukkig was ik op tijd dit keer!quote:Op dinsdag 6 april 2010 23:33 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Hodfr, die colleges stonden er in september nog niet op. Die moet ik ook nog, en in oktober kon ik het niet volgen.
Als het omzeilen van het bsa je doel is, wel ja.quote:Op woensdag 7 april 2010 11:40 schreef Kingside het volgende:
Het is denk ik nu te laat om je uit te schrijven voor je studie en volgend jaar weer opnieuw te beginnen of niet?
Ja, want het wordt nu erg moeilijk om het nog te halen en wil graag de studie nog een keer doen. Maar dat kan dus?quote:Op woensdag 7 april 2010 11:42 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Als het omzeilen van het bsa je doel is, wel ja.
Nee dat kan niet, dan moest je je voor 1 feb uitgeschreven hebben.quote:Op woensdag 7 april 2010 12:02 schreef Kingside het volgende:
[..]
Ja, want het wordt nu erg moeilijk om het nog te halen en wil graag de studie nog een keer doen. Maar dat kan dus?
Probeer een tandje bij te zetten en het alsnog te halenquote:Op woensdag 7 april 2010 12:02 schreef Kingside het volgende:
[..]
Ja, want het wordt nu erg moeilijk om het nog te halen en wil graag de studie nog een keer doen. Maar dat kan dus?
Bij mijn studie (rechten) werd letterlijk medegedeeld dat je voor 1 Feb moest stoppen, als je volgend jaar opnieuw de studie wil doen.quote:Op woensdag 7 april 2010 12:07 schreef Kingside het volgende:
Nah voor 1 februari uitschreven was om nog je studiefinanciering te behouden. Maar na die datum had ik nog een gesprek gehad met zon adviseur daar en die vertelde dat ik toen ook nog kon stoppen en volgend jaar hetzelfde weer hetzelfde kon doen.
http://www.uvt.nl/studenten/advies/bsa/quote:Op woensdag 7 april 2010 12:07 schreef Kingside het volgende:
Nah voor 1 februari uitschreven was om nog je studiefinanciering te behouden. Maar na die datum had ik nog een gesprek gehad met zon adviseur daar en die vertelde dat ik toen ook nog kon stoppen en volgend jaar hetzelfde weer hetzelfde kon doen.
quote:Wanneer je halverwege het studiejaar ziet aankomen dat het niets meer wordt, dan kun je je opleiding beëindigen. Wanneer je je vóór 1 februari uitschrijft, krijg je geen bsa. Je mag dan in september weer opnieuw beginnen
quote:Op dinsdag 6 april 2010 17:51 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Vorige week had ik op woensdag en donderdag één college, dus ik ben niet geweest. Deze week heb ik paasvakantie
Dat college tel ik nooit meequote:Op woensdag 7 april 2010 12:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Leugens! Vorige week had je ook op maandag college maar was je er weer eens niet..
In schrijven EXC.XXXX staat juist dat ik die twee vakken (OZP BDM en CT) niet hoef te doen, dus wtfquote:Op 17 maart 2010 heeft de Toelatingscommissie uw schrijven ontvangen. Namens de Toelatingscommissie informeer ik u dat uw verzoek tot toelating in portefeuille wordt gehouden tot het moment waarop u kunt overleggen aan de gestelde eisen welke in schrijven EXC.XXXX worden vermeld, te voldoen.
Daarnaast ontbreken op dit moment de beoordelingen van de vakken OZP BDM en CT.
langsgaan, dat is het snelstequote:Op woensdag 7 april 2010 15:22 schreef hetzusjevan het volgende:
Paniek.
[..]
In schrijven EXC.XXXX staat juist dat ik die twee vakken (OZP BDM en CT) niet hoef te doen, dus wtf? Ik snap er niks van.
Oh, al mail terugquote:
Verdorie, leer toch lezen, ik schrokquote:Geachte mevrouw,
U hoeft inderdaad 1 vak af te ronden uit het volgende rijtje:
- DBC
OF
- CT
U heeft voor het vak DBC gekozen. U hoeft het vak CT dus niet af te ronden.
Daarnaast zie ik in schrijven CI.131 vermeld worden dat u OZP BDM dient af te leggen, maar dat er onderaan de brief vermeld wordt dat u dit onderdeel mag laten vervallen.
U heeft daarmee wel degelijk aan de extra gestelde eisen voldaan, excuus voor deze verwarring.
Op dit moment zullen wij uw verzoek in portefeuille houden tot het moment dat u voldoet aan de instroomeisen Artikel 5.2, lid 3.
Mja, je hebt een punt, maar die hoeft ze dus niet te hebbenquote:Op woensdag 7 april 2010 15:26 schreef GlowMouse het volgende:
"Daarnaast ontbreken op dit moment de beoordelingen van de vakken OZP BDM en CT" is natuurlijk een waarheid als een koe.
Wtf?quote:Op donderdag 8 april 2010 21:21 schreef Friek_ het volgende:
Ik had net echt de vaagste en absurdste 'ontmoeting' met squig slash oompaloompa net. Niet te volgen.
Reconstructie in derde persoon:
Friek_ loopt vrolijk over de UvT-campus richting het Tilburg-West station. In de verte ziet hij een tweetal mensen de campus betreden, maar biedt verder geen noemenswaardige aandacht aan ze. Zodra ze wat dichterbij komen blijkt één van hen een bekende voor hem te zijn: squig, het meisje dat op één of andere manier altijd in een trainingsjack rondloopt! Zodra hij haar opmerkt loopt hij naar haar toe om een vriendelijk doch luchtig gesprekje te beginnen over het weer of het FOK!forum, opent squig daarentegen het gesprek op ietwat onconventionele wijze met de woorden "Ben je soms boos op me!?". Friek_ - niet begrijpend waar ze in hemelsnaam op doelt - raakt verward (bad move), brabbelt iets en lacht schaapachtig. Squig doet hetzelfde terug en probeert nog met een luchtig grapje de ongemakkelijkheid van de ontstane verwarring te sussen, al vraagt ze (nadat dit mislukt) even serieus of er niet iets aan de hand is. Friek_ snapt niet waar ze het over heeft en zegt dat ze de situatie niet onnodig complex moet maken.
Vervolgens gaan ze allebei weer verder op op pad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |