http://myanimelist.net/anime/223/Dragon_Ballquote:Op maandag 22 maart 2010 23:22 schreef rakotto het volgende:
Wie heeft er goeie subs van Dragon ball?DB moet ik nog altijd zien... Naja, verder kijken dan.
blijf wel een geniaal kind , is this real life ? , i have 2 fingersquote:
Het is een beetje lastig, het zijn twee verschillende series. Waar te beginnen?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:14 schreef spiderweb1 het volgende:
Gezien geen reactie op vorige post.
Kan iemand overeenkomsten + verschillen uitleggen tussen Fairy Tail + One Piece ?
Bevat het de zelfde elementen qua actie en humor en opbouwende vriendengroep ?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:29 schreef Quir het volgende:
[..]
Het is een beetje lastig, het zijn twee verschillende series. Waar te beginnen?
Dat is nogal breed. Series zijn zelden te vergelijken.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:14 schreef spiderweb1 het volgende:
Gezien geen reactie op vorige post.
Kan iemand overeenkomsten + verschillen uitleggen tussen Fairy Tail + One Piece ?
neequote:Op dinsdag 23 maart 2010 15:56 schreef Quir het volgende:
Is Kenshin nog te kijken na aflevering 62 (ben nu bij 62)?
omdat ?quote:
niet veel soeps , christelijke relegie , en een man met houten oor en super wapens arc ......quote:Op dinsdag 23 maart 2010 17:12 schreef Quir het volgende:
Ik ben nu bij 64, moest er staan. En ik voorzie nu al wat er komen gaat.
Let niet op hem, hij is als Kon die besluit voor zichzelf te gaan beginnen. Hij komt terug met hangende pootjes.quote:
Een arc met super wapens?quote:Op dinsdag 23 maart 2010 17:15 schreef DJ_ het volgende:
[..]
niet veel soeps , christelijke relegie , en een man met houten oor en super wapens arc ......
Het is wel vermakelijkquote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:06 schreef Quir het volgende:
Ach, misschien kijk ik het nog voor ik verder ga met de OVA's, eigenlijk wil ik me er nog wel doorheen slepen.
Wat een geweldige chick ben je tochquote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:17 schreef Xaryna het volgende:
Ik heb vandaag en gisteren zo'n 40 episodes van Hikaru no Go gekeken, terwijl ik eigenlijk huiswerk had moeten maken
Ik heb soms weken dat ik niks kijk, en dan ineens zo'n bui waarin ik veel te veel per dag kijkquote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:26 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Wat een geweldige chick ben je toch
Mijn vriendin komt niet verder dan 10 afleveringen per dag. Valt me een beetje tegen
Ze hadden me erin geluisd met een cliffhanger en toen ik wilde weten hoe het afliep, deden ze een andere verhaallijn, en toen kwam er nog meer spannends en toen was ik ineens 40 aflevering verderquote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:37 schreef zquing het volgende:
Dat is een goede 8 uur aan anime, dan ben ik echt wel gaar hoor
Tegenwoordig red ik dat alleen met amerikaanse series
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |