Niet alleen kritiek op de chat, maar daaraan kun je wel goed zien dat hij er niet tegen bestand is. Ook de bedreigingen per email. Wat je noemt, de varagids. . . Maar dan nog zie ik ook wel een verband met de verminderde weerbaarheid (heb je m weer) ivm het falen van het eea en inderdaad ook het vele werken. Het een sluit het ander niet uit. Sterker nog, ik denk dat het verband houdt met elkaar.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:30 schreef Maanvis het volgende:
Ik vind het persoonlijk erg gevaarlijk om Johan's 'hartaanval' op kritiek van de chatters te schuiven, zeker aangezien het mij lijkt dat het komt door het feit dat ie 90 uur per week aan het werk is.
Stel hij zou zelf denken dat het komt door de kritiek op de chat en de chat uitschakelen bijvoorbeeld, en dan gewoon doorgaan met z'n 90 uurtjes per week..
Dan ben ik bang dat we binnenkort de lancering van een oranje raket met zwaailicht kunnen gaan bijwonen.
Overigens moet ik wel zeggen dat hij erg met dat verhaal in de Vara gids in z'n maag zat de dag ervoor.. misschien is 'm dat gaan opbreken..
Ja, en vooral: afstand nemen zodat hij ook de kritiek weer in een beter perspectief ziet.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:35 schreef Marrije het volgende:
Als hij nou gewoon doet wat hij al een tijdje roept 'rustiger aan doen', dus meer los laten, dan komt ie al een heel eind. Denk ik.
Uit wat mensen her en der schreven krijg ik ook niet de indruk dat er kritiek op de chat was op het moment dat hij onwel werd. Ik denk dat we het er allemaal wel over eens zijn dat het een optelsom is van te hard werken en niet het gewenste resultaat zien.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:30 schreef Maanvis het volgende:
Ik vind het persoonlijk erg gevaarlijk om Johan's 'hartaanval' op kritiek van de chatters te schuiven, zeker aangezien het mij lijkt dat het komt door het feit dat ie 90 uur per week aan het werk is.
Stel hij zou zelf denken dat het komt door de kritiek op de chat en de chat uitschakelen bijvoorbeeld, en dan gewoon doorgaan met z'n 90 uurtjes per week..
Dan ben ik bang dat we binnenkort de lancering van een oranje raket met zwaailicht kunnen gaan bijwonen.
Overigens moet ik wel zeggen dat hij erg met dat verhaal in de Vara gids in z'n maag zat de dag ervoor.. misschien is 'm dat gaan opbreken..
Hahahaha. Ik keek niet, misschien zat hij hier wel te lezen? Als er iemand zijn mond moet houden over wat 'zich allemaal afspeelt', dan is het Alsido wel, de omhooggevallen electricienquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:39 schreef Marrije het volgende:
Ik had niks moeten zeggen![]()
Nu hebben we muziek.
* Marrije schakelt stream uit
Nee, het is een optelsom. Vlemmix is al 30 jaar de clown, van 200x Ter Land etc (wie herrinert zich nog de doodsmak op het ijs toen Johan 5 meter de lucht in werd geslingerd) tot ongevraagd steeds weer aankloppen bij Giel Beelen en Edwin Evers, elk programma opzoeken dat je wilt hebben, opdraven al vragen ze je in Spanje, zijn huwelijk naar de klote door zijn drang naar aandacht, al meer dan een jaar in een krot zitten met 24 camera's, geen eigen plek geen privacy, 50+, elk uur van de dag dat je wakker bent aan het werk bent, je overal mee willen bemoeien, de verkeerde mensen om je heen verzamelen, 100 singles uitbrengen waarvan er 99 zijn geflopt. Johan smst elke minuut, iedereen mag zn 06 hebben. Hij doet een elfstedenwandeltocht, hij heeft een politieke partij. Hij maakt liedjes en treedt op. Hij wil aandacht en aandacht.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Een optelsom van zijn hele leven bedoel je? Een verlate midlifecrisis?
Ik betwijfel het. Ik denk echt dat het allemaal om het falen van SV draait.
Jammer dat we het niet kunnen volgenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:53 schreef sunny16947 het volgende:
Hoorde eerder Alsido iets zeggen van "eerst verwijten en nu dreigen". Daarna een tijdje onverstaanbaar. Nu zijn ze met het veranderen van de chat bezig, maar heb de indruk dat Alsido niet helemaal weet hoe dat moet.
Waarom kan je het niet volgen?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:04 schreef Marrije het volgende:
[..]
Jammer dat we het niet kunnen volgen
HiDiHo ligt er ook al weer uit?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:16 schreef Disana het volgende:
Twiki zou voor een php e.d. klusje graag HiDiHo's hulp willen hebben. Alsido merkt op dat ze al iemand anders op het oog hebben.
Ja kennelijk. Het is alsof iedereen die niet tegen Alsido opkijkt geen kans maakt.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:18 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
HiDiHo ligt er ook al weer uit?
ben ik ook een beroepssneerder?
Omdat er een muziekje op stond en we nu weer een lege bar zienquote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:10 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Waarom kan je het niet volgen?
[ afbeelding ]
Daar geloof ik dus helemaal niet in. Dat was een hele mooie smoes die is ingefluisterd door de partijstrategen van de PvdA. Hoe realiseer je een wisseling van de wacht zonder bij publiek en journaille de indruk te wekken dat het hommeles is in de partij? Teveel commotie wekt de indruk dat de partij in crisis is en kost geheid stemmen. Op deze manier bewaren ze de rust en het naar voren schuiven van Job Cohen als (enige!) kandidaat helpt ze ook nog eens om wat extra stemmen te trekken van de andere linkse partijen,.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
Bos gaf gisteren nadrukkelijk aan dat het niet was omdat hij het niet aan kon, maar dat zn prioriteiten anders lagen
Met Cohen was ie toch al vanaf 2007 in gesprek? Maar volgens mij heb je mijn PI gemistquote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:38 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Daar geloof ik dus helemaal niet in. Dat was een hele mooie smoes die is ingefluisterd door de partijstrategen van de PvdA. Hoe realiseer je een wisseling van de wacht zonder bij publiek en journaille de indruk te wekken dat het hommeles is in de partij? Teveel commotie wekt de indruk dat de partij in crisis is en kost geheid stemmen. Op deze manier bewaren ze de rust en het naar voren schuiven van Job Cohen als (enige!) kandidaat helpt ze ook nog eens om wat extra stemmen te trekken van de andere linkse partijen,.
Maar dit is hier natuurlijk wel een beetje off-topic
Ze lezen elk woord!quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Hahahaha. Ik keek niet, misschien zat hij hier wel te lezen?
Zou dat gaan over een forum-eigenaar met een heel lelijk dik hoofd?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:53 schreef sunny16947 het volgende:
Hoorde eerder Alsido iets zeggen van "eerst verwijten en nu dreigen".
Kijk dat dus !!!!!quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik betwijfel het. Ik denk echt dat het allemaal om het falen van SV draait. Hij voelt dat, wil het niet onderkennen of doeltreffende stappen nemen, en ziet dat terug ik de kritiek op de chat (afgezien van de beroepssneerders).
Met zijn rechterhand ... en een biertje in zijn linker. Man, man, het Walhalla heeft zich geopendquote:Op zaterdag 13 maart 2010 14:02 schreef Scrutinizer het volgende:
Twiki heeft een topdag, hij mag de meisjes zenderen.
Als je een doekje nodig hebt horen we het wel, hè?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 14:15 schreef Pearlbitch het volgende:
Versch Vleesch in SV!!!!![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat doet er niets aan af dat hij het zich nu veel te veel aantrekt. Juist nu zou hij het naast zich neer moeten leggen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 14:01 schreef Jian het volgende:
[..]
Kijk dat dus !!!!!
Als SV zou draaien zoals Johan het voor ogen heeft gehad, als Johan gewoon zijn zetel in de Eindhovense gemeenteraad zou hebben gehaald, zoals hij het voor ogen heeft gehad, ..... denken jullie dan dat hij zich dan ook zoveel had aangetrokken van wat op de chat wordt gezegd ?
Precies, amazing hoe Johan kan flippen om een opmerking van bq dat Huissen een bouwval zou zijnquote:Op de chat zitten misschien zo'n 50 a 75 verschillende mensen, waarvan er zeker wel 15 a 20 in consequent of minder consequent gal spuwen richting SV en haar medewerkers.
Tjonge, tjonge "negatief" commentaar van wel 20 mensen, richting iemand die zich beweegt in Medialand !.......... Ik denk dat Pauw en Witteman, Jan Smit, Wesley Sneijder, Paul de Leeuw, Clairy Polak, Robert Jensen, etc. etc. etc. daarvoor tekenen me een dikke watervaste viltstift.
Waar gaat het over zeg ... een paar chatters !
Het is met name Johan die zich nogal druk kan maken om wat opmerkingen in de chat, bedreigingen per e-mail, artikeltje in de varagids en ga zo maar door. Het een sluit het ander niet uit he. Het zou hem niet alleen zakelijk wat beter afgaan als hij wat minder zelf zou lopen prutsen, wat meer zou loslaten en wat meer uit handen geven.quote:Het gaat Johan momenteel zakelijk niet echt voor de wind en dat doet hem geen goed .... en dat hij of anderen dat projecteren op een handjevol mensen op een chat op Internet .........;. ach ..
Komt mn voorspelling toch uitquote:Op zaterdag 13 maart 2010 14:10 schreef Scrutinizer het volgende:
Die meisjes kleuren wel lekker bij de tafelkleedjes en barkrukken in PS2
zitten er zoveel op de chat??? lees steeds de zelde namen. denk een mannetje of 40 hoor.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 14:01 schreef Jian het volgende:
[..]
Kijk dat dus !!!!!
Als SV zou draaien zoals Johan het voor ogen heeft gehad, als Johan gewoon zijn zetel in de Eindhovense gemeenteraad zou hebben gehaald, zoals hij het voor ogen heeft gehad, ..... denken jullie dan dat hij zich dan ook zoveel had aangetrokken van wat op de chat wordt gezegd ?
Op de chat zitten misschien zo'n 50 a 75 verschillende mensen, waarvan er zeker wel 15 a 20 in consequent of minder consequent gal spuwen richting SV en haar medewerkers.
Tjonge, tjonge "negatief" commentaar van wel 20 mensen, richting iemand die zich beweegt in Medialand !.......... Ik denk dat Pauw en Witteman, Jan Smit, Wesley Sneijder, Paul de Leeuw, Clairy Polak, Robert Jensen, etc. etc. etc. daarvoor tekenen me een dikke watervaste viltstift.
Waar gaat het over zeg ... een paar chatters !
Het gaat Johan momenteel zakelijk niet echt voor de wind en dat doet hem geen goed .... en dat hij of anderen dat projecteren op een handjevol mensen op een chat op Internet .........;. ach ..
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:08 schreef mootie het volgende:
Marijke is een gruwel, heeft het alleen maar over zichzelf, ze is nu al veel te bekend om Man bijt hond te doen bijvoorbeeld.
Ik vind dat Marijke het best wel leuk doet.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:04 schreef Toverheks het volgende:
Nou, niemand is geloof ik blij op de chat met Marijke, kritiek is niet van de lucht.
Marijke wist niet eens dat ze gingen optreden, dus goed voorbereid.
Kampers? Mwoah, valt wel mee denk ik. Volgens mij doorsnee meiden, doorsnee in de categorie niet-studentes.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:14 schreef Disana het volgende:
Ik kom net weer binnen en zie dat de meisjes op de chat kampers worden genoemd. Ze werken alledrie in de zorg, dus dat zal toch wel meevallen?
Het zijn misschien giebelmeiden maar ze doen naar mijn mening wel nuttig werk.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:19 schreef Marrije het volgende:
[..]
Kampers? Mwoah, valt wel mee denk ik. Volgens mij doorsnee meiden, doorsnee in de categorie niet-studentes.
Dat is domheid en/of kwetsen om het kwetsen imho.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:14 schreef Disana het volgende:
Ik kom net weer binnen en zie dat de meisjes op de chat kampers worden genoemd. Ze werken alledrie in de zorg, dus dat zal toch wel meevallen?
Ze is al te beroemd voor een eigen decor.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:20 schreef Jian het volgende:
Dan zit ik even te kijken en dan dan denk ik, stelletje inspiratieloze amateurs, dit is weer een ander programma, dus het minste wat je dan kunt doen is het decor een beetje aanpassen, een ander bloemstuk, een paar fleurige kussens in de bank, wat andere muurdecoraties,een tapijt voor de bank, etc. gewoon om het programma een beetje haar eigen identiteit te geven .... maar nee, gewoon lekker "BunkerJaapgrijs "![]()
Simpele zaken, maar ...
Jij neemt het een stuk serieuzer dan ikquote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:20 schreef Jian het volgende:
Dan zit ik even te kijken en dan dan denk ik, stelletje inspiratieloze amateurs, dit is weer een ander programma, dus het minste wat je dan kunt doen is het decor een beetje aanpassen, een ander bloemstuk, een paar fleurige kussens in de bank, wat andere muurdecoraties,een tapijt voor de bank, etc. gewoon om het programma een beetje haar eigen identiteit te geven .... maar nee, gewoon lekker "BunkerJaapgrijs "![]()
Simpele zaken, maar ...
Mijn opmerking gaat ook niet over de inhoud, ik heb eerlijk gezegd niet geluisterd, maar over de medewerkers ("de programmaleiding" ) van SV ! Inspiratieloze mensen !quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:26 schreef Marrije het volgende:
[..]
Jij neemt het een stuk serieuzer dan ikNog los van de aankleding, dit hele interview is flut. Die tante kan beter zichzelf interviewen
Maakt niet uit, ik vond het vreemd omdat ze deze indruk niet maken en ze nuttig werk doen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:24 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat is domheid en/of kwetsen om het kwetsen imho.
was het iemand van Fok!?
Klitnijd..quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:14 schreef Disana het volgende:
Ik kom net weer binnen en zie dat de meisjes op de chat kampers worden genoemd. Ze werken alledrie in de zorg, dus dat zal toch wel meevallen?
Snel van oordeel. Ik vind deze meiden niet fout (i.t.t. Tabithaquote:
Hun pooier is net ff in gesprekquote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:36 schreef Stefan het volgende:
Wie zijn die hoertjes en kun je ze nog bestellen?:9
Iemand bevredigen hoort bij je takenpakket in de zorgquote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Het zijn misschien giebelmeiden maar ze doen naar mijn mening wel nuttig werk.
Dat moet de verzorger zelf weten.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:43 schreef Stefan het volgende:
[..]
Iemand bevredigen hoort bij je takenpakket in de zorg
Lijkt idd wel een goedkope pornofilm: The Casting Couchquote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:48 schreef Pearlbitch het volgende:
Die manager kan beter van die bank af. Het lijkt nu net een Porno Bob-casting.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:48 schreef Pearlbitch het volgende:
Die manager kan beter van die bank af. Het lijkt nu net een Porno Bob-casting.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:48 schreef Pearlbitch het volgende:
Die manager kan beter van die bank af. Het lijkt nu net een Porno Bob-casting.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:02 schreef Stefan het volgende:
Dat middelste meisje op de bank, zitten haar borsten niet heel raar naar de buitenkant?
Ja... ik sta echt verbaast.. SV is met deze meiden zichzelf ontstegen...quote:
Ik zie gemor op de chat. Was het die johanvlemmix? Is bekend wie dat is? Twiki?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:23 schreef tonja het volgende:
Peter_N krijgt een ban van Alsido omdat hij grapjes maakte die Alsido niet begreep.
En 't ziet er leuk uitquote:
Lies heeft het stokje van Alsido overgenomen. Wat een machtswellusteling is die Alsido zeg. Hij heeft woorden met Peter over de foon omdat Alsido al zijn berichten verwijdert. en geeft hem een ban. Peter zei niks verkeerds op de chat.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:30 schreef Disana het volgende:
Wie chat daar onder de naam johanvlemmix? Alsido is het niet want die zit aan de knoppen.
Liesbethquote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:30 schreef Disana het volgende:
Wie chat daar onder de naam johanvlemmix? Alsido is het niet want die zit aan de knoppen.
Suzzy is er scheinbaar nietquote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:43 schreef Jian het volgende:
WTF, Suzzy was toch verantwoordelijk voor de chat ..? Waar bemoeien die talentlozen zich dan mee ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |