Ja, omroepgemist heeft hetquote:Op donderdag 18 maart 2010 11:09 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Vraag ik me al jaren af, is het niet meetbaar zoals ook via internet wordt gemeten hoevaak iets bekeken wordt. Dus zeg maar met pageviews, dus dat ze kunnen meten hoeveel mensen afstemmen op dat specifieke signaal. Want deze methode dat kan toch niet? Desnoods vanaf nu alle TV's/Decoders een klein chipje in monteren waardoor ze doorgeven wat je kijkt.
OT: Humberto Tan vond ik niks mis mee, kon gewoon goed presenteren alleen die sponsorloterij reclame is irritant: Oja voordat ik het vergeet...
Beetje offtopic, maar is dat dan per persoon/huishouden, of een algemeen overzicht? De reden dat er niet standaard overal chips in de apparatuur zitten om kijkcijfers door te sturen, is lijkt me vanwege de privacy.quote:Op donderdag 18 maart 2010 23:54 schreef HenkieVdV het volgende:
Mja ik werk bij KPN en daar kunnen we per minuut zo ongeveer zien wat iemand kijkt, dus ik snap niet dat het systeem niet al lang een update heeft gehad met kijkcijfers enzo.![]()
Eurokok Martin Bitterballen makenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:12 schreef ikweethetookniet het volgende:
*zet frituurtje vast aan *
Ik denk het niet. Derksen was bezig het programma naar SBS te verhuizen, toen heeft RTL denk ik gezegd: als jullie blijven mag Genee meer gaan doen bij RTL.quote:Op woensdag 17 maart 2010 22:42 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Als ik het allemaal goed begrijp: Derksen/VI heeft als eis gesteld tijdens de recente onderhandelingen dat Genee naast Voetbal International ook alle andere voetbaluitzendingen op RTL7 zou mogen gaan presenteren (bron). Eigenlijk RTL voor het blok gezet dus, want die wilden VI natuurlijk niet kwijt.
Nee sorry, ik vond dit nog best wel een goede discussie.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:00 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Vergeef me, maar dan nog liever Ali B denk ik.
Ach hij wil gewoon dat het grotendeels inhoudelijk over voetbal gaat.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:15 schreef RobertoCarlos het volgende:
Wat een gezeik zeg van die Lammers, dat ze bepaalde woorden niet mogen zeggen... Kom dan gewoon niet of zo
Wachten is de enige optie.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:18 schreef blonchi het volgende:
Shit, RTL uitzending gemist zit weer te fucken.
Iemand een idee wat ik moet doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |