En weet je, het is helemaal niet zo moeilijk!quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:38 schreef Mirjam het volgende:
ik wil ook zelf leren acryllen
iig zelf opvullen
ja echt? liojkt me zo moeilijkquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:41 schreef Lindytje het volgende:
[..]
En weet je, het is helemaal niet zo moeilijk!
ik ga maar 1x in de maand in de douche, en ben begin maart al geweestquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
gewoon ff in bad gaan zitten en na een kwartier eraf pulken
neeeeee, het is juist superleuk!quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:43 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
ik ga maar 1x in de maand in de douche, en ben begin maart al geweest
*brabbelt iets over besparing*
en je word bedankt, ik heb nu alweer de neiging er knalroze overheen te gooien
Het is even oefenen en de juiste verhoudingen weten, en you're good to go!! (oke, en iemand die het je even uit wil leggen is ook wel handig.. zodat je ook nog iets kan vragen als er iets misgaat...)quote:
Ik heb gehoord dat ze bij Xenos handige kastjes verkopenquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:48 schreef Lindytje het volgende:
Oh, ik heb nu alleen wel een helmer-probleem... het past niet meer, want ik heb nu een aparte lade voor al mijn acrylspullen nodig en ik heb geen lade meer over...![]()
ik weet dat je t over die randjes had, maar doelde op dat anderequote:Op donderdag 11 maart 2010 21:45 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
neeeeee, het is juist superleuk!
Ik had het over die dionkere randjes die zo'n pain in the ass kunnen zijn
Maar als je begin maart al bent geweest houd ik mijn mond wel
laagje glitter d'r over?quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:49 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
ik weet dat je t over die randjes had, maar doelde op dat andere![]()
het staat me nietze zullen morgen op me werk ook wel stijl achterover vallen
ik heb ALTIJD kleur op
ik voel me naakt
wijst met vingertje en lacht *ahahaha*quote:Op donderdag 11 maart 2010 20:28 schreef tliciouz het volgende:
Oh mijn god, ik ben wild! Ik liep net met vriendjelief bij de xenos en zit al weken te zwijmelen bij die zo'n soort helmer ding als ik het zo mag noemen?maar komt met het geld niet zo goed uit, en nu liepen we er weer langs op en toen zei hij pak hem maar ik zo
![]()
[ afbeelding ]
Wel een vieze tegenvaller, in een doosje lijkt het net alsof ik heul veel had. En nu is het zo weinig!Tijd voor een nieuwe bestelling!
[ afbeelding ]
klopt, want ze kunnen volquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:52 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
wijst met vingertje en lacht *ahahaha*![]()
nee geintjezo'n kastje is heel gevaarlijk.
kwanta kosta? ik wil mijn nailart naast me hebben inplaats van opstaan en het elke keer pakken, daardoor blijft mn bureau een mess, ik wil zoiets onder me bureau zetten dus... oh en hoe hoog istie?
*doet slot op nagellak lade*quote:
Ghehehe, die komt er hier echt niet meer in... Ik denk datquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:48 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik heb gehoord dat ze bij Xenos handige kastjes verkopen
Dat is er zeker gevaarlijk aan ja!!quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:53 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
ja, en je wilt hem steeds sneller vol hebben
ssssssssssstquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:56 schreef IJsdraakje het volgende:
Die kastjes zijn heel gevaarlijk. De mijne heeft nog een lege lade, maar er staat wel weer een doos bovenop met untrieds en andere meuk.![]()
En m'n bureau is alsnog een teringzooi.
Het merendeel van de lakjes staat daadwerkelijk ín het kastje!quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:00 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
sssssssssssthoe moet ik mama anders overtuigen dat ik écht nog een kastje erbij moet
Niet een inloopkast?quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:03 schreef Stormqueen het volgende:
ik kan niet wachten op m'n nagellak inbouwkast
LOLquote:Op donderdag 11 maart 2010 22:03 schreef Stormqueen het volgende:
ik kan niet wachten op m'n nagellak inbouwkast
nee, inbouw. In de ensuitequote:Op donderdag 11 maart 2010 22:05 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Niet een inloopkast?
En brr. M'n printer spookt.
NEt als die blogmevrouw jaquote:Op donderdag 11 maart 2010 22:08 schreef AmNaBa het volgende:
[..]
LOL
A walking fridge? No a walk in polish closet.
Zo gaaf de hele wand op kleur gesorteerde lakjes in een mega wandrek OEF
Een nagellakkamer![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |