Als ze dr een 100 pack batterijen bij zouden doen was het een leuke aanbieding. Die krengen zijn om de 2 weken ofzo leeg..quote:Op donderdag 11 maart 2010 00:45 schreef Asskicker14 het volgende:
Medisana 5x Analyse Personenweegschaal
Eén blik in de spiegel en jij weet genoeg: daar zou een breedgespierde grijnzende knapperd/strakke stralende meid je tegemoet moeten grijnzen. Helaas is dit niet altijd het geval. Een cakeje hier, ee...
Een tijd terug zat iedereen te janken dat het zo langzaam ging, nu gaat het weer te snelquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:46 schreef Onnoman het volgende:
hebben ze overal maar 1 item van ofzo.. tering jantje
GODVERDOMMEEEEEEEEEEEEEEE IK WOU BESTELLEEEEEEEEEEEEEENquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:46 schreef delano.888 het volgende:
KAN NIET BESTELLEN GODVERDOMMEEEEEEEEEEEEEEE
Ze hebben alleen overjarige bende of grijze import apparaten.quote:Op donderdag 11 maart 2010 00:46 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Is er ooit al een keer een digitale spiegel reflex camera op ibood geweest?
Hier ook nog steedsquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:47 schreef Cocktailprikker het volgende:
Nog steeds die afstandbediening hier
quote:Op donderdag 11 maart 2010 00:47 schreef Cocktailprikker het volgende:
Nog steeds die afstandbediening hier
de hele nacht doorquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:48 schreef SuperRogier het volgende:
Tot hoe laat duurt die hunt eigelijk? Heb er weinig vertrouwen in, en als ik iets leuks zie heb ik met m'n lamme heufd vast niet snel genoeg raboreader en alles voor elkaar
Totdat alles (overtollige voorraden van eerdere iboods) op is, was de vorige keer 13:00 uur volgens mij.quote:
tot ze door hun overvloed aan producten heen zijn.quote:
Idemquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:49 schreef Twizu het volgende:
Ik heb eigenlijk helemaal niks nodig en ben van plan niks te gaan bestellen, maar toch blijf ik kijken.
Dezelfde als die van iBood?quote:Op donderdag 11 maart 2010 00:51 schreef Twizu het volgende:
Hé! Ik heb nog ergens een hartslagmeter liggen.
Dat gaat rap dan, ik refresh (om de minuut ofzoquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:51 schreef Nizno het volgende:
[..]
tot ze door hun overvloed aan producten heen zijn.
idem 5 meestal te duur, of niet nodig.. of iets wat al 100 keer langs is geweest.. maar toch.. ik wacht nog steeds op me dekbekquote:
BE & NL.quote:Op donderdag 11 maart 2010 00:54 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Kijken jullie nou allemaal op de Nederlandse of buitenlandse?
Geluk hebbenquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:54 schreef Mr.Houdoe het volgende:
Godver, kan iemand mij uitleggen hoe je als eerst het nieuwe product te zien krijgt? Voordat ik het zie is het al uitverkocht
Nee, eentje van Sigma geloof ik.quote:
Leuk voor achter t stuurquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:54 schreef demichiel het volgende:
SteelSeries Siberia v2 Full-Sized Headset met Adapter voor Hands Free Bellen
¤ 44,95
[ afbeelding ]
Sola pannenquote:Op donderdag 11 maart 2010 00:55 schreef Asskicker14 het volgende:
Wat verwachten jullie nou van deze iBood, een Full HD TV voor 300 euro? Een MacBook Pro voor 600 euro? Een Playstation 3 voor 200 euro?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |