quote:Op donderdag 11 maart 2010 14:26 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Hoe kun je 9 hebben overgeslagen.
Dat deel gaf bij mij nog het echte ouderwetse FF gevoel.
Geen moderne, futuristische wereld, maar gewoon een FF met een middeleeuwse setting.
Ik zou FF 9 zeker een kans spelen als deze op het PSN verschijnt.
Omdat ik met VIII begon toen IX al uit was. Had hem ergens cheap gekocht, voor de PC. Kende heel FF nog niet. En daarna kreeg ik een PS2 en kocht ik meteen X.quote:Op donderdag 11 maart 2010 14:26 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Hoe kun je 9 hebben overgeslagen.
Dat deel gaf bij mij nog het echte ouderwetse FF gevoel.
Ik moet de PS nog op het N aansluitenquote:Geen moderne, futuristische wereld, maar gewoon een FF met een middeleeuwse setting.
Ik zou FF 9 zeker een kans spelen als deze op het PSN verschijnt.
En ik maar denken dat VII je van het wasquote:Op donderdag 11 maart 2010 14:40 schreef Pritt het volgende:
+2.
FFX-2 wel hebben gespeeld en IX niet?
Dat is zoals zeggen dat McDonalds superduper lekker eten is, terwijl je nog nooit in een sterrenrestaurant gegeten hebt.
Ik zei dat ik in XIII te veel savepoints vind zitten tov anderen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 14:46 schreef Ker_Plunk het volgende:
FFVIII had ook een world map/giant savepoint hoorrr
IX was leuk, mistte echter binding met de characters…
VII is de gastronomie onder de sterrenrestaurants, de enige met 5 sterren.quote:Op donderdag 11 maart 2010 14:47 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En ik maar denken dat VII je van het was
Ik vind IX er eerlijk gezegd behoorlijk kinderachtig uit zien
Ik heb VII, maar nooit meer gespeeld dan een half uur.quote:Op donderdag 11 maart 2010 14:48 schreef Pritt het volgende:
[..]
VII is de gastronomie onder de sterrenrestaurants, de enige met 5 sterren.
Die heb ik op de pc dus... en dat vind ik toch niet zo heel fijn spelen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:11 schreef Amos_ het volgende:
Ik persoonlijk vind VIII nog steeds de allerbeste, al is dat natuurlijk persoonlijk omdat dat de eerste echte console-rpg is waarin ik volledig ben opgegaan toendertijd (in een positieve zin)
Ah men, iedereen hier een euro lappen zodat deze jongen een memory card kan kopen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 14:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik heb VII, maar nooit meer gespeeld dan een half uur.
Want:
A. Ik had geen PS1 mem.card
B. Ik kon niet wennen ana de sterk verouderde graphics
Ten eerste kan ik dat best betalen, maar mijn commentaar B doet me A niet oplossen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:24 schreef Pritt het volgende:
[..]
Ah men, iedereen hier een euro lappen zodat deze jongen een memory card kan kopen.
Als je je tijd verkwist aan FFXIII mag je echt deeltje VII niet missen.
IX > VIIquote:Op donderdag 11 maart 2010 14:48 schreef Pritt het volgende:
[..]
VII is de gastronomie onder de sterrenrestaurants, de enige met 5 sterren.
Dat dus.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:46 schreef SinofEnvy het volgende:
Haha. Ik vind jullie reacties wel grappig.
In ieder geval, voor ons VII-spelers die het vroegâh hebben gespeeld, is het natuurlijk een stukje nostalgia ook (ik geef toe, ik vind zelf VII ook de beste Final Fantasy). Echter, voor mensen die deze games nog nooit hebben gespeeld is het denk ik veel moeilijker om nu bijv VII, VIII of IX op te pikken, al is het alleen maar om de extreem gedateerde graphics. Ze waren een console generatie al erg gedateerd, dus nu nog veel erger uiteraard.
Misschien hebben sommige mensen die totaal niet om graphics caren (ik denk dat dat er maar heel weinig zijn - er zit alsnog een verschil tussen "graphics boeien me niet echt" en "graphics boeien me totaal niet") geen moeite met FFVII zo oppikken maar ik weet wel, als ik het vroeger niet had gespeeld en niet bij elk stukje zat "oooh", "aaah", "dit weet ik nog", dat ik het denk ik ook niet zou spelen.
(Heb toevallig 2 jaar geleden VII weer op de PSP uitgespeeld)
Ergens ben ik het daar wel mee eens.quote:
Ik heb niete cht iets met een middeleeuwse setting, maar ik moet toegeven dat de FFXIII setting voor mij ook weer net iets TE ver richting de techniek is. Vooral de eidolons. Dan ben ik meer van de magische beestjesquote:Op donderdag 11 maart 2010 15:49 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Ergens ben ik het daar wel mee eens.
Ik heb 9 vaker gespeeld dan 7.
Ik heb toch iets meer met de FF's in een middeleeuwse setting.
Ik hoop dat we ooit nog een keer weer zo'n FF krijgen, maar aan de huidige trend te zien lijkt mij dit sterk.![]()
inderdaad , 10 was semi - middeleeuws en nog wel goed te doen .quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:49 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Ergens ben ik het daar wel mee eens.
Ik heb 9 vaker gespeeld dan 7.
Ik heb toch iets meer met de FF's in een middeleeuwse setting.
Ik hoop dat we ooit nog een keer weer zo'n FF krijgen, maar aan de huidige trend te zien lijkt mij dit sterk.![]()
Ik vermaak me ook zeer goed met FF13.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:55 schreef Ang3l het volgende:
Maar we spelen vanavond gewoon weer door want ik vvond hem toch erg![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |