Sinds februari 2009 wil ze niet meer slapen niet alleen niet met iemand erbij.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:11 schreef _evenstar_ het volgende:
Zelf denk ik dat er best dingen zoals geesten zijn, zelf genoeg bizarre ervaringen.
Echter denk ik wel dat geesten van nature ( als ze bestaan) goed zijn, alleen soms op een negatieve manier de aandacht trekken.
Omdat het nogal menselijk is iets negatiefs eerder aandacht te geven dan iets positiefs
Echter zou ik graag een verklaring van TS willen over de volgende dingen, het rijmt allemaal niet met elkaar..
*punt 1: kind kampt een jaar met slaapproblemen
*punt 2: vader vanaf november 2009 boven cafe wonen ( dus nu 4 maanden daar gewoond?)
*punt 3: ineens is hij terug verhuisd in de afgelopen 2 dagen en ze slaapt weer goed?
*punt 4: een kind van nog geen wtee weken oud ziet nog niets, en kan dus ook geen oogcontact maken, zij zien alleen vlekken/schimmen een grote waas en kunnen een ballon nog ni
niet van een mens onderscheiden oogtechnisch gezien.
*punt 5: Spongebob is geen tekenfilm voor kinderen, en er komen dus spookverhalen in voor.. inclusief de rode ogen zwarte mond..
*punt 6: de opmerkingen meisje niet doen dan wordt mama boos, is kopieergedrag.
Nomgaal ik zeg niet direct dat het bullshit is, maar er klopt iets niet..
quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:35 schreef jogy het volgende:
Maar wat is nou je plan van aanpak op basis van de gegeven tips?
Uhrm..?quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:48 schreef Patrisabella het volgende:
HELP !!!!!
Zal mijn verhaal vertellen,
Mijn dochtertje is nu 3 jaar en 3 maanden oud en kampt al sinds een jaar met slaapproblemen.een hele tijd dachten we door haar nieuwe slaapkamer meubelement, maar op een gegeven moment dachten we het zal een fase zijn.
Als ze(?) het verzint dan verzint ze het maar het zou vervelender zijn als ze het wel daadwerkelijk meent en een kind heeft. Dus tja.. Afwegingen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:53 schreef ZwaarRegen het volgende:
Ben ik de enige hier die denkt dat deze mevrouw ons een beetje voor de gek houd?
De verhalen worden nu wel heel erg overdreven hoor...
quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:53 schreef ZwaarRegen het volgende:
Ben ik de enige hier die denkt dat deze mevrouw ons een beetje voor de gek houd?
De verhalen worden nu wel heel erg overdreven hoor...
Euhhh volgende keer wat begrijpelijker?quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:59 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
nee hence ik der pak op der eigen woorden :p en ze zich neit meer laat zien.
jammer opzich is het bets interressante materie.. maar door zo;n stom volk wordt men skeptischer.
Aan de andere kant is het wel zo dat als je het met een onschuldig ritueeltje kan verhelpen beter dan het kind door een psychologische mallemolen te trekken misschien? Met een beetje pech moet ze aan de medicijnen terwijl een simpel wegjaag spelletje genoeg was geweest.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:13 schreef rats het volgende:
Ik weet ook niet wat ik ervan moet denken, bizar blijft het wel... verzonnen of niet. Ervan uitgaande dat het geen troll is.
Zou hoe dan ook hulp zoeken, laat jezelf en je dochter nakijken. Sluit eerst de gewone zaken uit voor je verder gaat kijken ieder geval.
Ze reageert op een puntje, wat daarna weer weerlegd wordt.. en ze reageert daar niet op.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:13 schreef rats het volgende:
Ik weet ook niet wat ik ervan moet denken, bizar blijft het wel... verzonnen of niet. Ervan uitgaande dat het geen troll is.
Zou hoe dan ook hulp zoeken, laat jezelf en je dochter nakijken. Sluit eerst de gewone zaken uit voor je verder gaat kijken ieder geval.
[..]
Euhhh volgende keer wat begrijpelijker?
Enne als je goed leest zie je dat ze op je post gereageerd heeft
Volgens mij moet je zn ritueel met heel de familie aan de tafel doen en dan verzoeken of die geest weggaat en zeggen ( oprecht dan) dat die niet welkom is. Dat heb meerdere keren als advies gezien in ghosthunters. Voor de rest ben ik ook maar een leek.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:24 schreef Patrisabella het volgende:
Erg jammer dat je kan oordelen over iemand die je niet kent .... Als ik zulke verhalen kon verzinnen zou mijn naam waarschijnlijk op de aftiteling staan van een aantal ,met oscars bekroonde films Ik zit hier niet voor mijn lol ik uit een schreeuw naar hulp, omdat ik het niet meer weet ik al een jaar lang vanalles probeer maar niets helpt ..... je mag best een weekje komen logeren en het gedrag van mijn dochter bekijken.
Ik wil graag weten hoe ik zo`n ritueel moet uitvoeren want dat zie ik hier nergens staan
voor mij is het prima dat er iets is maar voor mijn dochtertje blijkbaar dus niet er is iets wta weet ik niet maar dat er iets is weet ik wel
Bedoelde ook niet gelijk therapie of iets dergelijks, maar ik denk wel dat het verstandig is om zichzelf en het kind te laten onderzoeken of er niks aan de hand is psychisch gezien. Klinkt hard misschien, maar beter zeker weten dat het daar goed zit dan dat het inderdaad daarmee te maken heeft.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:22 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Ze reageert op een puntje, wat daarna weer weerlegd wordt.. en ze reageert daar niet op.
En qua medische hulp als in psychotherapie.. dat gebeurt dan met speltherapie opp die leeftijd. Dus daar moet niet te zwaar aangetild worden imho..
Hier hield ik het niet meer, echt een beetje te veel films gekeken.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:50 schreef Patrisabella het volgende:
Op 26 november 2006 is ze geboren en op 8 december ik weet dit nog erg goed mijn ex was naar een feest en ik was met haar alleen, heb ik haar de fles gegeven en met optillen om haar te laten boeren hadden we een fractie van een seconde oogcontact en daarbij zag ik in haar ogen een boosaardige gloed glijden ik weet niet goed hoe ik dit moet uit leggen maar het beangstigde me toen wel en heb dat ook tegen mijn ex verteld hij verklaarde me voor gek en dacht dat ik labiel werd...
Ik heb deze man een email gestuurd en wacht nu op enige reactiequote:Op donderdag 11 maart 2010 22:54 schreef Pulzzar het volgende:
Je snapt iets niet geloof ik. Dat ritueel is symbolisch. Ten eerste om je dochter te helpen afstand te doen van hetgeen waar ze last van hebt. En hoe je het ritueel uitvoert, maakt niet zoveel uit. Het kan helpen.
Sorry dat ik het zeg, maar jij laat je heel erg kennen. Je hebt het over spoken. In het algemeen nemen mensen aan dat die niet bestaan, je kan het anderen niet kwalijk nemen dat ze daar niet in willen geloven. En ik heb het idee dat je je nogal laat meeslepen door je angst dat je dochter bezeten is of weet ik veel wat. Ik hoop niet dat je haar daarmee nog banger maakt dan ze al is. Misschien moet je wat minder kijken naar programma's als de ghost whisperer.
Op internet vind je genoeg informatie over rituelen, dus je kan daar zelf ook op zoek naar gaan. Als je serieus bent (waar ik nu ook aan begin te twijfelen) heb ik je een link gegeven. Stuur die man een e-mail en wie weet kan hij je helpen of zeggen bij wie je moet wezen.
Ik kijk zoiezo al niet naar zulke programma`s als The ghost whisperer zoals ik al zei staat de tv hier minimaal aan voor mezelf.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 01:16 schreef Pulzzar het volgende:
Ik denk dat zij niet de enige is. TV-programma's als The Ghost Whisperer zijn heel populair. Zodoende gaan mensen denken dat wanneer kinderen zich anders dan normaal gedragen, dat het door geesten komt. De mogelijkheid dat het psychisch zou kunnen zijn, wordt uitgesloten. Helemaal als het gedrag toch te maken heeft met hoe ouders zich opstellen. Ik wil daarmee niet zeggen dat die ouders hun best niet doen. Maar niemand is perfect, dus je kan je kind ook geen perfecte opvoeding geven. En dat hoeft ook niet. Maar soms moet je als ouder toe kunnen geven dat je dingen voortaan anders aan kan pakken.
Over de psychologie zijn ook heel veel vooroordelen. Er zijn psychiaters die respectloos reageren en je meteen voor gek verklaren. Maar dat wil absoluut niet zeggen dat ze allemaal zo zijn.
Je kan je heil gaan zoeken binnen de spirituele hulpverlening, maar sluit daarmee de reguliere hulpverlening niet uit.
Nee ik herken het wel wat ze aangeeft. Bij mn jongste dochter heb ik ook momenten gehad dat ik dr in dr ogen keek en we een ... link kregen ofzo. Ineens een blik van een ouder persoon die mij aankeek, ze stopte even met bewegen en er was een moment dat ik dacht, "wij hebben elkaar al eens eerder ontmoet is het niet?"quote:Op vrijdag 12 maart 2010 00:54 schreef ZwaarRegen het volgende:
[..]
Hier hield ik het niet meer, echt een beetje te veel films gekeken.![]()
DANK JE WEL !!!!!!!!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 08:08 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee ik herken het wel wat ze aangeeft. Bij mn jongste dochter heb ik ook momenten gehad dat ik dr in dr ogen keek en we een ... link kregen ofzo. Ineens een blik van een ouder persoon die mij aankeek, ze stopte even met bewegen en er was een moment dat ik dacht, "wij hebben elkaar al eens eerder ontmoet is het niet?"
Dat kan je bullshit vinden maar zo heb ik dat ervaren, zo zal TS dat op haar manier hebben ervaren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |