Trusten Cat....en JJHquote:
quote:Op woensdag 10 maart 2010 00:51 schreef Ingetje79 het volgende:
Trovey![]()
(ik zwaai dubbel
)
En nog een keer, want ik ga slapen
Ga es onder de brievenbus liggen jij!quote:
Jij post ook nooitquote:
quote:Op woensdag 10 maart 2010 08:55 schreef oh-oh het volgende:
Shalalie bij Giel
![]()
Twas Inshalala, dat was wel grappig
Ja das de eerste echte goede shalalie grap die ik hoorquote:
Graag gedaanquote:Op woensdag 10 maart 2010 09:04 schreef oh-oh het volgende:
Whahahaha Ing, ik zit te ontbijten en te visualiseren, thnx
ooooooooohh, dus zo kom je aan die hondjes!quote:Op woensdag 10 maart 2010 09:09 schreef oh-oh het volgende:
waarom wil ik dan altijd meteen de meest debiele dingen hebben?
Nee, die staan nooit in de folders.quote:Op woensdag 10 maart 2010 09:11 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
ooooooooohh, dus zo kom je aan die hondjes!
such as?quote:Op woensdag 10 maart 2010 09:09 schreef oh-oh het volgende:
Ik zit de reclamefoldertjes te lezen, waarom wil ik dan altijd meteen de meest debiele dingen hebben?
niet te hard slaan he, daar kunnen ze niet tegenquote:Op woensdag 10 maart 2010 09:12 schreef oh-oh het volgende:
Ik lees trouwens nu een boek waar een levensgrote parkiet op de achterkant staat, hijs dan wel blauw, maar ik denk elke keer aan Nappie als ik mn boek dicht sla
Leuke kranen zie ik, en bankjes voor op t balkon, en een brooddoos met snijplank, en dekbedovertrekken bij Ikea , en nep gerbera's bij de Xenos en ik ben nog niet op de helft van de folders, en ik heb t allemaal niet nodigquote:
Vind ik altijd lekker; bij thuiskomst, eten staat op en dan ff lekker op de bank dom foldertjes bladerenquote:
ik doe dat op de internetsquote:Op woensdag 10 maart 2010 09:30 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Vind ik altijd lekker; bij thuiskomst, eten staat op en dan ff lekker op de bank dom foldertjes bladeren![]()
Nu weg
Ja heerlijk toch?quote:Op woensdag 10 maart 2010 09:30 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Vind ik altijd lekker; bij thuiskomst, eten staat op en dan ff lekker op de bank dom foldertjes bladeren![]()
Nu weg
een roze mixert!quote:Op woensdag 10 maart 2010 09:31 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja heerlijk toch?
Ik ben gelukkig nu alweer alles vergeten wat ik hebben wilde hoor
Ja maar dan zoek je gericht naar dingen, in die foldertjes krijg je de grootste flauwekul op een presenteerblaadjequote:
quote:
Oh jammer, is zn hond wel nog stuk?quote:Op woensdag 10 maart 2010 09:33 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
oh jammer, het topiic had potentie, maar zijn PS3 doet het weer
ghehe, ik mix thuis ook met een bak van ongeveer die leeftijdquote:Op woensdag 10 maart 2010 09:33 schreef oh-oh het volgende:
[..]
DON"T remind me.
Die wil ik echt en ik moet al eeuwen een nieuwe mixer, ik heb namelijk de oude van op de camping van mn ouders, die is echt wel al 30 jaar oud of zo![]()
Maar die roze is een hele simpele basic mixert ( maar dan wel roze), ik moet es een echte fijne goede kopen.
Mijnes daar vallen nu de mixdingen steeds uit en die zijn helemaal verwrongenquote:Op woensdag 10 maart 2010 09:43 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
ghehe, ik mix thuis ook met een bak van ongeveer die leeftijd
werkt nog prima![]()
rondjesdraaien is niet moeilijk
quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:41 schreef DeZwabber het volgende:
er zit iets geels een nestje te bouwen in mijn haar
dus vanaf wanneer gaat die promotie in... ?quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:53 schreef oh-oh het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik lag net bij mn baas onder zn bureau want hij had zn pc weer es gesloopt, komt onze nieuwe medewerker binnen, die wist echt niet wat ie zag
quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:55 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
dus vanaf wanneer gaat die promotie in... ?
oh noemen ze dat zo tegenwoordigquote:Op woensdag 10 maart 2010 11:09 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hij zei zo mooi, joh, ze is ff met mn bedrading bezig
quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:53 schreef oh-oh het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik lag net bij mn baas onder zn bureau want hij had zn pc weer es gesloopt, komt onze nieuwe medewerker binnen, die wist echt niet wat ie zag
quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:09 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hij zei zo mooi, joh, ze is ff met mn bedrading bezig
quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:15 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
oh noemen ze dat zo tegenwoordig
nou vergeet je niet de bedrading netjes dicht te knopen als je klaar bent, het staat zo slordig als het er allemaal zo uithangt
Succesquote:Op woensdag 10 maart 2010 11:31 schreef Strega het volgende:
Zo nog even kopje koffie en dan op naar het ziekenhuis.
quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:15 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
oh noemen ze dat zo tegenwoordig
nou vergeet je niet de bedrading netjes dicht te knopen als je klaar bent, het staat zo slordig als het er allemaal zo uithangt
Heel erg veel succes vandaagquote:Op woensdag 10 maart 2010 11:31 schreef Strega het volgende:
Zo nog even kopje koffie en dan op naar het ziekenhuis.
Weer terug, nog niet bekend.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:31 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Succes![]()
Pagan alweer terug en goedgekeurd?
Ja, dank jullie wel hé. Laat het straks wel even weten.quote:
Wanneer wel?quote:
En zometeen heb je twee kattekinderenquote:Op woensdag 10 maart 2010 11:45 schreef senesta het volgende:
Had iemand hier me niet kunnen waarschuwen over hoe lastig het opruimen zou worden voordat ik een kat nam![]()
Ik ging eens door de slaapkamer van dochterlief met een vuilniszak op zoek naar kapot speelgoed en andere briefjes, papiertjes en zooi maar elke keer als ik iets in de zak wilde gooien had ik die kat erin hangen![]()
Elke speelgoedkist die ook maar een beetje ruimte had werd besprongen zodat het erg lastig was om het speelgoed onder de kat nog te kunnen beoordelen. Weghalen en terugkomen vond hij een erg geslaagd spelletje![]()
Joey heeft van die Nerf pistolen en mijn hele huis ligt vol met de pijltjes omdat Hummer ze zo tof vind, echt je kan die kat niet tegenkomen of hij heeft zo'n pijltje in zijn bek of op maximaal één op een meter afstand. Hij pikt ze ook en hij zet het op een rennen als hij mij ziet hahaha hij weet dat ik ze terug ga leggen![]()
Nou, ik geloof dat het opruimen en uitzoeken wel een paar dagen in beslag gaat nemen
Niet, het is pre onderzoek voor de operatie die hij moet ondergaan.quote:
Mn collega gaat dr zo kopen voor dr katquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat is er onduidelijk aan het woord 'KINDERstoel'
quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:17 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Mn collega gaat dr zo kopen voor dr kat
quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat is er onduidelijk aan het woord 'KINDERstoel'
quote:
Ja!quote:
Ik wilde net voorstellen dat ik dan wel even kon gaan wandelen ofzoquote:Op woensdag 10 maart 2010 12:47 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ja!![]()
Maar goed dat ik er een chaperonne bij heb.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |