Oke, ik vermoed dat wij andere kranten lezen want deze issues zijn niet erg vaak voorbij gekomen hier zo maar toch, point taken. ACTA is alleen niet puur een EU kwestie maar het is wel bijna het enige waar ik me achter kan scharen van D66. Iemand die pro EU is zal ook ongetwijfeld meer oog hebben voor dit soort dingen, ik ben nog steeds erg ontevreden over het verloop van Lissabon, de EU kan dan ook niet veel goed doen wat mij betreft maar dat veranderd niet dat je toch maar liefst 2 voorbeelden hebt kunnen vinden.quote:
Dat vind ik dus ook moeilijk te rijmen met de rest van hun standpunten en de activiteiten van die spring In het veld.quote:Het enige wat ik D'66 kwalijk neem is inderdaad het BSN en het biometrisch paspoort, maar dat ligt in Europees verband wel vast en dat ze Europees beleid hebben uitgevoerd kan je ze niet kwalijk nemen, hooguit dat daar imo te weinig verzet tegen is geweest.
Dat er veel belasting geld gewoon weggeven wordt, gestort in een bodemloze put, ik heb niks tekort maar dat betekent niet dat we geld moeten gaan weggeven en al helemaal niet met begrotingstekorten en er zijn nog zat problemen in Nederland waar dat geld beter aan uitgegeven kan worden.quote:Wat is er zo vervelend aan dat je andere mensen helpt bij het opbouwen van een menswaardig bestaan?
Heb je zelf iets tekort? red je het zelf niet? Krijg jij niet de hulp die anderen wel krijgen?
Je hebt het hier alleen niet over je eigen geld, er zijn mensen die dat absoluut niet willen, als je echt zo begaan met die arme mensjes kan je toch zelf direct uit eigen portemonnee doneren of zelf initiatief nemen voor derde wereld landen samen met iedereen die zich daar geroepen toe voelt ? Waarom moet dat nou weer van iedereens centen ? Niet iedereen is een schijnheilige wereld verbeteraar.quote:Voor mijn part betalen ze die microkredieten nooit meer terug, het werkt en als er eindelijk na 30 jaar geld storten in een bodemloze put iets gevonden is wat die arme stakkers echt helpt dan wil ik daar best 1 of 2 % BNP voor opofferen.
Ik haal die dingen niet door de war, hulp bij natuur rampen kan ik dan nog wel inkomen(hoewel Haïtie veel te ver ging), ik zeg alleen dat er in derde wereld landen heel vaak situaties zullen voorkomen waardoor het verstrekte micro krediet aan zaken zal gespendeerd worden waar het niet voor bedoeld is wegens de vele onzekerheden en gevaren die je daar in de landen nu eenmaal hebt met als gevolg dat wat er dan mee is opgebouwd in een oogwenk weer teniet kan worden gedaan en je dan weer terug bij af bent.quote:Je haalt ff een paar dingen door elkaar, noodhulp, bij overstromingen en andere rampen zal altijd wel nodig hebben, ik doe er niet aan mee, asociaal als ik ben maar ik ben van mening dat de VN, het IMF en de NGO's genoeg geld in kas hebben om die hulp te bieden.
Het handje ophouden waar jij zo op afgeeft is dus bij microkredieten eenmalig en die vrouwen, die daar dus kennelijk heel verstandig mee omgaan weten dat al heel snel om te zetten in een handeltje, wat winst draait, waarvan ze kunnen sparen en investeren en als het land dan weer eens overspoelt, droogvalt of met modder bedekt wordt kunnen zij naar de bank, hun reserve opnemen en hoeven dus helemaal geen handje op te houden wat al die niet werkende lamballen wel moeten doen, zie je t verschil?
Ik ben geen expert maar oppervlakkig ben ik nou ook weer niet met betrekking tot dit onderwerp, bovendien is het een beetje een OT vertakking van het topic en niet het hoofd onderwerp. Je mag het een bashtopic noemen hoor als jij je daar beter door voelt maar er wordt op veeeel meer punten 'gebashd'quote:Aha, nu komt de aap uit de mouw. Je schopt dus tegen D66 met behulp van een onderwerp waar je kennelijk alleen oppervlakkig kennis van hebt en met behulp van argumenten die geen betrekking hebben op D66. Een typisch bash-topic dus, maar dat hadden we al eerder geconstateerd.
Ontwikkelingshulp komt voor het grootste deel terecht daar waar het niet voor bedoeld is: bij de rijke elite in 3e wereldlanden. Hetzij direct of indirect, deze elite weet het door machtsmisbruik op alle niveau's altijd voor elkaar te krijgen dat de brave Euro's van Koenders hun weg naar de nieuwe BMW vinden.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:51 schreef BitjesenMoeren het volgende:
[..]
Oke, ik vermoed dat wij andere kranten lezen want deze issues zijn niet erg vaak voorbij gekomen hier zo maar toch, point taken. ACTA is alleen niet puur een EU kwestie maar het is wel bijna het enige waar ik me achter kan scharen van D66. Iemand die pro EU is zal ook ongetwijfeld meer oog hebben voor dit soort dingen, ik ben nog steeds erg ontevreden over het verloop van Lissabon, de EU kan dan ook niet veel goed doen wat mij betreft maar dat veranderd niet dat je toch maar liefst 2 voorbeelden hebt kunnen vinden.
[..]
Dat vind ik dus ook moeilijk te rijmen met de rest van hun standpunten en de activiteiten van die spring In het veld.
[..]
Dat er veel belasting geld gewoon weggeven wordt, gestort in een bodemloze put, ik heb niks tekort maar dat betekent niet dat we geld moeten gaan weggeven en al helemaal niet met begrotingstekorten en er zijn nog zat problemen in Nederland waar dat geld beter aan uitgegeven kan worden.
[..]
Je hebt het hier alleen niet over je eigen geld, er zijn mensen die dat absoluut niet willen, als je echt zo begaan met die arme mensjes kan je toch zelf direct uit eigen portemonnee doneren of zelf initiatief nemen voor derde wereld landen samen met iedereen die zich daar geroepen toe voelt ? Waarom moet dat nou weer van iedereens centen ? Niet iedereen is een schijnheilige wereld verbeteraar.
[..]
Ik haal die dingen niet door de war, hulp bij natuur rampen kan ik dan nog wel inkomen(hoewel Haïtie veel te ver ging), ik zeg alleen dat er in derde wereld landen heel vaak situaties zullen voorkomen waardoor het verstrekte micro krediet aan zaken zal gespendeerd worden waar het niet voor bedoeld is wegens de vele onzekerheden en gevaren die je daar in de landen nu eenmaal hebt met als gevolg dat wat er dan mee is opgebouwd in een oogwenk weer teniet kan worden gedaan en je dan weer terug bij af bent.
In Afrika zul je in de praktijk niet zo gouw mensen zien die reserves gaan opbouwen omdat ze zich vooral bezig zullen houden met verbeteringen van hun levenskwaliteit, dus na die overstroming/droogte zijn de meeste wel degelijk gewoon weer werkeloze lamballen/lameierstokken.
[..]
Ik ben geen expert maar oppervlakkig ben ik nou ook weer niet met betrekking tot dit onderwerp, bovendien is het een beetje een OT vertakking van het topic en niet het hoofd onderwerp. Je mag het een bashtopic noemen hoor als jij je daar beter door voelt maar er wordt op veeeel meer punten 'gebashd'
Ach kijk, kapitein karikatuur is ook gearriveerd.quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:04 schreef Buzios het volgende:
Microkredieten aan vrouwen in Afrika heeft totaal geen zin. Niet omdat die vrouwen er niet mee weten om te gaan...in tegendeel, de Afrikaanse vrouwen zijn harde werkers met oog voor de toekomst. Het probleem is dat wanneer het zijn vruchten begint af te werpen dat de Afrikaanse man klaar staat (die staan letterlijk te wachten) om de opbrengst in te pikken. En daarmee vrouwen paaien en daar dan weer kinderen mee maken die ze nooit zullen verzorgen. De nieuwste Nike's moeten er natuurljk ook zijn.
Afrika is een ramp, en dat komt door de mentaliteit van de Afrikaanse man.
Dit continent kan alleen draaien wanneer het weer wordt gekoloniseerd. Maar...daar zal de VS een stokje voor steken, die zullen niet zoveel te koloniseren hebben, en andere landen mogen natuurlijk nooit echt te machtig worden in hun visie.
Ik ben gematigd positief over Europa, je kan niet als piepklein landje willen meedoen met de grote der aarde, daarvoor zal je je moeten verenigen, met alle heisa van dien.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:51 schreef BitjesenMoeren het volgende:
Oke, ik vermoed dat wij andere kranten lezen want deze issues zijn niet erg vaak voorbij gekomen hier zo maar toch, point taken. ACTA is alleen niet puur een EU kwestie maar het is wel bijna het enige waar ik me achter kan scharen van D66. Iemand die pro EU is zal ook ongetwijfeld meer oog hebben voor dit soort dingen, ik ben nog steeds erg ontevreden over het verloop van Lissabon, de EU kan dan ook niet veel goed doen wat mij betreft maar dat veranderd niet dat je toch maar liefst 2 voorbeelden hebt kunnen vinden.
Dat is politiek hè? Concessies doen of bankzitten, kijk naar de SP de grote overwinnaar bij de vorige verkiezingen maar onwrikbaar op hun standpunten en daardoor toch weer in de oppositie terecht gekomen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:51 schreef BitjesenMoeren het volgende:
Dat vind ik dus ook moeilijk te rijmen met de rest van hun standpunten en de activiteiten van die spring In het veld.
Ja en door nergens geen geld meer aan te geven gaat het hier vanzelf beterquote:Op woensdag 10 maart 2010 11:51 schreef BitjesenMoeren het volgende:
Dat er veel belasting geld gewoon weggeven wordt, gestort in een bodemloze put, ik heb niks tekort maar dat betekent niet dat we geld moeten gaan weggeven en al helemaal niet met begrotingstekorten en er zijn nog zat problemen in Nederland waar dat geld beter aan uitgegeven kan worden.
Gast...ik voel me ook niet geroepen bij te dragen aan de kinderbijslag van vele vele Nederlanders, aan de nieuwe gepantserde bak van de Balk of aan de subsidie voor het zomercarnaval, dat is het nadeel aan belastingen, die gaan altijd ergens heen waar je het niet mee eens bent, jammer maar helaas, en ik ben niet mordicus tegen ontwikkelingshulp, we hebben geld genoeg, maar ik heb een broertje dood aan verspilling.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:51 schreef BitjesenMoeren het volgende:
Je hebt het hier alleen niet over je eigen geld, er zijn mensen die dat absoluut niet willen, als je echt zo begaan met die arme mensjes kan je toch zelf direct uit eigen portemonnee doneren of zelf initiatief nemen voor derde wereld landen samen met iedereen die zich daar geroepen toe voelt ? Waarom moet dat nou weer van iedereens centen ? Niet iedereen is een schijnheilige wereld verbeteraar.
ja dus al die negertjes kunnen van jou vooral de vinkentering krijgen en het zelf uitzoeken, lekker menselijk, aardbeving, had je er maar niet moeten wonen, droogte? gebruik je tuinslang...wees een mens, gun een ander ook wat, zelf lever je er toch niks op in.quote:Op woensdag 10 maart 2010 11:51 schreef BitjesenMoeren het volgende:
Ik haal die dingen niet door de war, hulp bij natuur rampen kan ik dan nog wel inkomen(hoewel Haïtie veel te ver ging), ik zeg alleen dat er in derde wereld landen heel vaak situaties zullen voorkomen waardoor het verstrekte micro krediet aan zaken zal gespendeerd worden waar het niet voor bedoeld is wegens de vele onzekerheden en gevaren die je daar in de landen nu eenmaal hebt met als gevolg dat wat er dan mee is opgebouwd in een oogwenk weer teniet kan worden gedaan en je dan weer terug bij af bent.
In Afrika zul je in de praktijk niet zo gouw mensen zien die reserves gaan opbouwen omdat ze zich vooral bezig zullen houden met verbeteringen van hun levenskwaliteit, dus na die overstroming/droogte zijn de meeste wel degelijk gewoon weer werkeloze lamballen/lameierstokken.
Goser, ga jij nou maar oefenen voor het WK okapi vuistneuken.quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:06 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach kijk, kapitein karikatuur is ook gearriveerd.
Kijk, dat is nog eens een argument!quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:13 schreef Buzios het volgende:
[..]
Goser, ga jij nou maar oefenen voor het WK okapi vuistneuken.
Je ervaart een gebrek aan concurrentie?quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:13 schreef Buzios het volgende:
[..]
Goser, ga jij nou maar oefenen voor het WK okapi vuistneuken.
Reageer inhoudelijk, probeer niet ook hier weer de boel te verkrachten.quote:Op woensdag 10 maart 2010 13:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je ervaart een gebrek aan concurrentie?
Wat valt er precies inhoudelijk te reageren op een of andere lachwekkende karikatuur? Ik wil best een inhoudelijke, beargumenteerde discussie over microkredieten met je voeren hoor. Open maar een topic waarin je daadwerkelijk op basis van bronnen en argumenten betoogt dat microkredieten niet werken in plaats van een stukje tekst met de strekking 'Afrikaanse mannen zijn tuig, daarom werkt microkrediet niet' neer te plempen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 13:22 schreef Buzios het volgende:
[..]
Reageer inhoudelijk, probeer niet ook hier weer de boel te verkrachten.
+quote:Op woensdag 10 maart 2010 13:22 schreef Buzios het volgende:
[..]
Reageer inhoudelijk, probeer niet ook hier weer de boel te verkrachten.
=quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:13 schreef Buzios het volgende:
[..]
Goser, ga jij nou maar oefenen voor het WK okapi vuistneuken.
Dat is weer diezelfde fundamentele denkfout die jij en met jou vele andere hypocrieten maken.quote:Op woensdag 10 maart 2010 13:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wat valt er precies inhoudelijk te reageren op een of andere lachwekkende karikatuur? Ik wil best een inhoudelijke, beargumenteerde discussie over microkredieten met je voeren hoor. Open maar een topic waarin je daadwerkelijk op basis van bronnen en argumenten betoogt dat microkredieten niet werken in plaats van een stukje tekst met de strekking 'Afrikaanse mannen zijn tuig, daarom werkt microkrediet niet' neer te plempen.
Jij baseert je op je eigen vooroordelen en beknopte persoonlijke ervaringen in een specifiek land. Dat lijkt me geen goede basis voor de evaluatie van een bepaald concept in een geheel continent(laat staan in z'n algemeenheid). Volgens mij probeer je verder wat te neuzelen over communisme, maar microkrediet is nu juist een kapitalistische benadering van ontwikkelingshulp.quote:Op woensdag 10 maart 2010 13:54 schreef Buzios het volgende:
[..]
Dat is weer diezelfde fundamentele denkfout die jij en met jou vele andere hypocrieten maken.
Is de gemiddelde Afrikaan erop vooruit gegaan in de afgelopen 50 jaar ? Nee...geen fuck.
Dat hele microkredieten gelul hebben ze ingevoerd in een land waar ik 6 jaar heb gewoond, 40% van de bevolking is neger, en ruim 90% van de microkredieten gingen naar negers (naar negerinnen eigenlijk).
Tja, geen gefundamenteerde argumenten kan ik je geven, maar het zijn die mannen die er gewoon een teringzooi van maken.
De bron van het geld was weliswaar niet Nederland, maar het principe is hetzelfde.
Die rode commu cijfertjes van je op papier zijn heel anders dan de praktijk. Sint Koenders en kornuiten zorgen er wel voor dat alles netjes klopt in het hoofdstukje "progressie".
Ga maar een tijdje tussen de negers wonen en je piept wel anders ( en nee...ik bedoel niet de Bijlmer).
En jij noemt mij een karikatuur ? Jij begint mensen aan te vallen zonder reden.
Stem je trouwens D'66 ?
Je kunt boeken en rapporten lezen tot je erbij neervalt, maar om een echte indruk te hebben van een cultuur of een land zul je er toch echt een keer geweest moeten zijn.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:03 schreef Monolith het volgende:
[..]
Jij baseert je op je eigen vooroordelen en beknopte persoonlijke ervaringen in een specifiek land. Dat lijkt me geen goede basis voor de evaluatie van een bepaald concept in een geheel continent(laat staan in z'n algemeenheid). Volgens mij probeer je verder wat te neuzelen over communisme, maar microkrediet is nu juist een kapitalistische benadering van ontwikkelingshulp.
Hoe kun je nou 'daar onderzoek doen naar de productiviteit'? Onderzoek naar de productiviteit doe je door naar gemiddelden en het grote plaatje te kijken. Dat is nu juist het hele probleem. Jij probeert hier zoals zo veel mensen abusievelijk doen je eigen ervaring op een geheel continent of op een gehele groep te projecteren, zonder je daarbij te realiseren dat jouw eigen omgeving nooit een representatieve subset van de gehele groep is. Feiten over gehele groepen mensen zijn bovendien al helemaal niet 'negers doen dit', maar een gekwantificeerde, objectieve uitspraak over productiviteit. Waardeoordelen zijn per definitie subjectief.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:07 schreef Buzios het volgende:
[..]
Je kunt boeken en rapporten lezen tot je erbij neervalt, maar om een echte indruk te hebben van een cultuur of een land zul je er toch echt een keer geweest moeten zijn.
En ik heb helemaal geen vooroordelen, het zijn feiten. Ga DAAR maar eens research naar doen, de productiviteit van de negroide man in 3e wereldlanden...
Ik heb bij de vorige verkiezingen D66 gestemd ja en ik zie nu ook niet bepaald een beter alternatief.quote:Maar stem jij D'66 ?
Ik heb het trouwens niet over Afrika, maar goed.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hoe kun je nou 'daar onderzoek doen naar de productiviteit'? Onderzoek naar de productiviteit doe je door naar gemiddelden en het grote plaatje te kijken. Dat is nu juist het hele probleem. Jij probeert hier zoals zo veel mensen abusievelijk doen je eigen ervaring op een geheel continent of op een gehele groep te projecteren, zonder je daarbij te realiseren dat jouw eigen omgeving nooit een representatieve subset van de gehele groep is. Feiten over gehele groepen mensen zijn bovendien al helemaal niet 'negers doen dit', maar een gekwantificeerde, objectieve uitspraak over productiviteit. Waardeoordelen zijn per definitie subjectief.
[..]
Ik heb bij de vorige verkiezingen D66 gestemd ja en ik zie nu ook niet bepaald een beter alternatief.
Heb ik gedaan. Microkredieten zijn niet perfect, maar het is een vrij aardig systeem.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:16 schreef Buzios het volgende:
[..]
Ik heb het trouwens niet over Afrika, maar goed.
Dus je wilt beweren dat het niet zo is ? Doe je research nou maar.
Ja.quote:Dus je gaat op een partij stemmen die in de jaren tachtig een militair dictatoriaal bewind wou creeren
?
Probeer je jezelf eerst als de grote wetenschapper te profileren...kom je hier mee...quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Heb ik gedaan. Microkredieten zijn niet perfect, maar het is een vrij aardig systeem.
[..]
Ja.
Ik snap dat begrijpend lezen niet je sterkste punt is, maar doe nog eens een poging. Ik wil best een inhoudelijke discussie voeren, maar jij begint erover, dus jij onderbouwt je kritiek maar. We discussiëren hier niet op de manier van "Het is kut, dus bewijs maar dat het niet zo is".quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:22 schreef Buzios het volgende:
[..]
Probeer je jezelf eerst als de grote wetenschapper te profileren...kom je hier mee...
Dat dit soort verhaaltjes bestaan en als zoete koek door mensen als jij geslikt worden? Ja hoor.quote:Ok. Maar wist je dat trouwens ?
Met je laatse opmerking laat je al zien dat je regelrecht uit je nekt lult en dat je geen idee hebt waar je over praat.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:27 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik snap dat begrijpend lezen niet je sterkste punt is, maar doe nog eens een poging. Ik wil best een inhoudelijke discussie voeren, maar jij begint erover, dus jij onderbouwt je kritiek maar. We discussiëren hier niet op de manier van "Het is kut, dus bewijs maar dat het niet zo is".
[..]
Dat dit soort verhaaltjes bestaan en als zoete koek door mensen als jij geslikt worden? Ja hoor.
Oké.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:29 schreef Buzios het volgende:
[..]
Met je laatse opmerking laat je al zien dat je regelrecht uit je nekt lult en dat je geen idee hebt waar je over praat.
+quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:16 schreef Buzios het volgende:
[..]
Ik heb het trouwens niet over Afrika, maar goed.
+quote:Op woensdag 10 maart 2010 13:54 schreef Buzios het volgende:
Dat is weer diezelfde fundamentele denkfout die jij en met jou vele andere hypocrieten maken.
Is de gemiddelde Afrikaan erop vooruit gegaan in de afgelopen 50 jaar ? Nee...geen fuck.
Dat hele microkredieten gelul hebben ze ingevoerd in een land waar ik 6 jaar heb gewoond, 40% van de bevolking is neger, en ruim 90% van de microkredieten gingen naar negers (naar negerinnen eigenlijk).
Tja, geen gefundamenteerde argumenten kan ik je geven, maar het zijn die mannen die er gewoon een teringzooi van maken.
De bron van het geld was weliswaar niet Nederland, maar het principe is hetzelfde.
=quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:04 schreef Buzios het volgende:
Microkredieten aan vrouwen in Afrika heeft totaal geen zin. Niet omdat die vrouwen er niet mee weten om te gaan...in tegendeel, de Afrikaanse vrouwen zijn harde werkers met oog voor de toekomst. Het probleem is dat wanneer het zijn vruchten begint af te werpen dat de Afrikaanse man klaar staat (die staan letterlijk te wachten) om de opbrengst in te pikken. En daarmee vrouwen paaien en daar dan weer kinderen mee maken die ze nooit zullen verzorgen. De nieuwste Nike's moeten er natuurljk ook zijn.
Afrika is een ramp, en dat komt door de mentaliteit van de Afrikaanse man.
Dit continent kan alleen draaien wanneer het weer wordt gekoloniseerd. Maar...daar zal de VS een stokje voor steken, die zullen niet zoveel te koloniseren hebben, en andere landen mogen natuurlijk nooit echt te machtig worden in hun visie.
Boutersequote:
Oh nee he, de groene Pino weer.quote:
Er doen wat wilde verhaaltjes de ronde over de tijd dat van Mierlo minister van buitenlandse zaken was.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:30 schreef Illiberal het volgende:
Om welk regime gaat het?
Je hebt het over 'in Afrika'. Nou kan het zijn dat je een of andere gemankeerd idee over het biologische concept van rassen hebt en denkt dat je, omdat je tussen negers in Zuid-Amerika leeft, iets kunt zeggen over wat al dan niet werkt in Afrika omdat men daar 'van hetzelfde ras is'. Dan ben je echter een nog grotere klapjosti dan je posts in eerste instantie deden vermoeden.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:37 schreef Buzios het volgende:
[..]
Oh nee he, de groene Pino weer.
Een neger in Zuid Amerika is van het Afrikaanse negroide ras...
Wilde verhaaltjes noem je dat ?quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Er doen wat wilde verhaaltjes de ronde over de tijd dat van Mierlo minister van buitenlandse zaken was.
Het gedrag van de negroide man vertoond wereldwijd dezelfde kenmerken. Nogmaals, ga je research doen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je hebt het over 'in Afrika'. Nou kan het zijn dat je een of andere gemankeerd idee over het biologische concept van rassen hebt en denkt dat je, omdat je tussen negers in Zuid-Amerika leeft, iets kunt zeggen over wat al dan niet werkt in Afrika omdat men daar 'van hetzelfde ras is'. Dan ben je echter een nog grotere klapjosti dan je posts in eerste instantie deden vermoeden.
Kloontje van Seventhwave of hoe die malloot ook alweer heette toevallig? "Het gedrag van de negroide man".quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:47 schreef Buzios het volgende:
[..]
Het gedrag van de negroide man vertoond wereldwijd dezelfde kenmerken. Nogmaals, ga je research doen.
Ik woon nu trouwens in een land met relatief weinig negers.
Meneer de malloot ziet een overeenkomst tussen twee totaal verschillende personen omdat ze hetzelfde feit presenteren, en trekt vervolgens maar even de alom bekende, niet gefundamenteerde (kijk, zie hier...dat kan toch niet volgens jou ?) kloon conclusie.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:49 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kloontje van Seventhwave of hoe die malloot ook alweer heette toevallig? "Het gedrag van de negroide man".![]()
Een paar basale biologische of sociologische werkjes zouden niet misstaan in je boekenkast, hoewel ik gok dat je beter eerst een boekenkast kunt aanschaffen.
Ongefundeerd bedoel je waarschijnlijk. We hebben het overigens niet over 'hetzelfde feit presenteren', maar over 'dezelfde waanideeën propageren'.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:57 schreef Buzios het volgende:
[..]
Meneer de malloot ziet een overeenkomst tussen twee totaal verschillende personen omdat ze hetzelfde feit presenteren, en trekt vervolgens maar even de alom bekende, niet gefundamenteerde (kijk, zie hier...dat kan toch niet volgens jou ?) kloon conclusie.
quote:Met of zonder die boeken die je pretendeert te hebben, het gedrag van de negroide man blijft nog steeds hetzelfde en vertoond wereldwijd dezelfde kenmerken, meestal negatief overigens.
Heeft niks met racisme te maken voordat je daarover gaat lullen, ik heb juist enorme bewondering voor de negroide vrouwen.
Heb je daar een bron voor?quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:44 schreef Buzios het volgende:
[..]
Wilde verhaaltjes noem je dat ?
Gast...het is geen geheim meer hoor. D'66 Hans van Mierlo was de architect van de coup.
De decembermoorden waren "collateral damage".
(om het over de andere moorden, folteringen, intimidaties en roof nog maar niet te hebben).
Die coup was in 1980 en Hans van Mierlo werd pas in 1981 minister van Defensie, dus het lijkt me alleen al tijdstechnisch nonsens.quote:
Dat is een constructie om associaties met foute mensen en de daarop volgende onvermijdelijke uitbuiting van de linkse partijen te voorkomen, dat je dat niet leuk vind snap ik best maar om daar nu verder onzinnige conclusies uit te trekken vind ik wat triest. Het dient ook om te zorgen dat het geen LPF 2.0 wordt.quote:Op woensdag 10 maart 2010 10:59 schreef Hexagon het volgende:
Pechtold is nu eenmaal het uithangbord van de partij en er kan er maar een de leider zijn. Maar verder heb ik je al meermaals aangegeven dat D66 in heden, toekomst en verleden meer goede mensen heeft. Als Pechtold er een keer mee stopt vinden we wel weer iemand anders.
Verder is de PVV een eenmanspartij omdat Geert Wilders de enige is die lid is en in zijn eentje alles bepaalt. Dat is bij D66 niet zo.
Herinner je dit nog:quote:Wat heeft ze dan precies gedaan dat het gehele verlies op haar naam geschreven kan worden?
Ehhhh ik heb het allemaal nagelezen maar zie niet waar ik dat doe hoor met betrekking tot Lousewies.quote:Nee je zegt dat iedereen dat vind dus spreek je ook namens anderen.
Nee klopt maar als we zo gaan beginnen weten we eigenlijk helemaal niks zeker en kunnen we ophouden met discussiëren. Acht je het zelf waarschijnlijk dat de partij gescoord zou hebben zonder Pechtold ?quote:Dat weet je niet. Er is immers geen vergelijkingsmateriaal.
Mijn probleem is dus dat hij nagenoeg alle aandacht naar zich toetrekt i.p.v. partijgenoten vervangend aan het woord te laten.quote:Er kan er maar een de leider zijn en dat is nu Alexander Pechtold. En de leider trekt automatisch de meeste aandacht naar zich toe. En als mensen de ideeën van D66 niks zouden vinden dan zouden ze hem ook niet steunen.
We hoeven toch ook niet mee te doen met de grote der aarde ? Die verwachting heb ik ook niet direct maar zie bijvoorbeeld Noorwegen en Zwitserland het eens prima doen juist omdat ze erg op zich zelf zijn. Ik heb geen hoop op verbetering voor de EU in de huidige vorm, het gaat decennia duren voordat er zinnige samenwerking uitkomt met de verschillen in welvaart en de staat van het Oostblok en zuid Europa, we hadden het wat mij betreft een lekker West Europees economisch clubje gelaten daar hadden we veel meer profijt van gehad en meer mogelijkheden om te kunnen concurreren met de grote der aarde, vergeet niet dat alleen Duitsland al tot voor kort de grootste exporteur was ter wereld.quote:Op woensdag 10 maart 2010 12:11 schreef YuckFou het volgende:
Ik ben gematigd positief over Europa, je kan niet als piepklein landje willen meedoen met de grote der aarde, daarvoor zal je je moeten verenigen, met alle heisa van dien.
Dat de uitbereiding imo veel te snel is gegaan, er volkomen onzinnge regels vanuit Europa komen en er een hoop geld over de balk gesmeten wordt zal ik niet ontkennen, maar ik heb wat dat betreft hoop voor de toekomst, zeker met de nieuwere lichting parlementariërs die eraan komt en het vergrijzen van de huidige babyboomers.
Daar hebben ze anders geen klap voor terug gekregen als je het mij vraagt.quote:Dat is politiek hè? Concessies doen of bankzitten, kijk naar de SP de grote overwinnaar bij de vorige verkiezingen maar onwrikbaar op hun standpunten en daardoor toch weer in de oppositie terecht gekomen.
Is het niet bij je opgekomen dat dat geld ook in de zorg, onderwijs en politie kan worden gestoken ?quote:Ja en door nergens geen geld meer aan te geven gaat het hier vanzelf beter
Waar zie je het verschil niet tussen 3-500miljoen aan microkredieten of 3-4miljard aan ontwikkelingshulp, als je dan toch de barmhartige samaritaan wil uithangen dan liever op een manier die werkt dan 30 jaar bewezen heeft te falen.
Die dingen die je noemt hebben nog nut, daar krijgen wij nog wat voor terug in tegenstelling tot ontwikkelingshulp, ontwikkelingshulp is pure verspilling.quote:Gast...ik voel me ook niet geroepen bij te dragen aan de kinderbijslag van vele vele Nederlanders, aan de nieuwe gepantserde bak van de Balk of aan de subsidie voor het zomercarnaval, dat is het nadeel aan belastingen, die gaan altijd ergens heen waar je het niet mee eens bent, jammer maar helaas, en ik ben niet mordicus tegen ontwikkelingshulp, we hebben geld genoeg, maar ik heb een broertje dood aan verspilling.
Nee hoor bij een aardbeving of droogte mag er van mij best een vliegtuigje wat brood met water naar beneden donderen maar om nou het hele land voor ze te gaan weder opbouwen.......quote:ja dus al die negertjes kunnen van jou vooral de vinkentering krijgen en het zelf uitzoeken, lekker menselijk, aardbeving, had je er maar niet moeten wonen, droogte? gebruik je tuinslang...wees een mens, gun een ander ook wat, zelf lever je er toch niks op in.
Of ben je er van overtuigd dat als we ontwikkelingshulp afschaffen je 2% minder belasting gaat betalen? Dan vinden ze wel een ander doel voor die miljarden, maar waar t ook heen gaat, jij ziet t nooit meer terug
Ik snap zijn beweegredenen daarvoor absoluut maar de consequentie is dat het meer een eenmanspartij is dan D66.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:32 schreef BitjesenMoeren het volgende:
[..]
Dat is een constructie om associaties met foute mensen en de daarop volgende onvermijdelijke uitbuiting van de linkse partijen te voorkomen, dat je dat niet leuk vind snap ik best maar om daar nu verder onzinnige conclusies uit te trekken vind ik wat triest. Het dient ook om te zorgen dat het geen LPF 2.0 wordt.
Ten eerste zijn er meer PVV-parlementariers. Enne misschien kijk je selectief maar Boris van der Ham en Fatma-Koser Kaya zijn op hun woordvoerdersonderwerpen wel degelijk vaak aan het woord.quote:Ik snap zijn beweegredenen daarvoor zek
Ik heb in de kamer meerdere malen andere PVV'ers aan het woord gezien en heb ze ook interessantere voorstellen en kritiek zien leveren dan D66. Van D66 is Pechtold de enige die ooit aan het woord is, zowel in de kamer als in de publiciteit, zelfs Boris is nog maar zelden in beeld.
Dat herinner ik mij zeker aangezien ik ook in die tijd actief lid was.Maar jij meent dat het allemaal de schuld van Lousewies van der Laan is en niet van een hele waslijst aan andere zaken die op dat moment speelden. Dan mag jij aantonen wat ze dan deed dat het haar persoonlijke resultaat is.quote:Herinner je dit nog:
http://www.nrc.nl/binnenl(...)binet_ten_val_bracht
En de daarop volgende fallout ?
http://www.eenvandaag.nl/(...)lt_over_toekomst_d66
http://www.trouw.nl/nieuw(...)_leegte_van_D66.html
Ze had het zo erg verpest dat ze nog maar 3 zetels hadden, het laagste aantal ooit, en zelfs de partij guru vroeg zich af of de partij maar niet opgeheven moest worden.
Hier spreek je namens anderenquote:Ehhhh ik heb het allemaal nagelezen maar zie niet waar ik dat doe hoor met betrekking tot Lousewies.
quote:Ze heeft eigenhandig bijna de hele partij van de aardbodem weggeveegd met haar rampzalige optreden, dat is mijn visie erover maar ieder zijn visie.
Ik denk dat D66 zich sowieso wel weer hersteld had. Onder leiding van Pechtold gaat dat wat sneller dan menigeen in 2006 had durven hopen maar eigenlijk doet hij gewoon zijn werk. Dat is het D66-geluid verkondigen. En mensen zouden echt niet op hem stemmen als ze niet voor een belangrijk deel het D66-gedachtengoed, dat door de hele partij wordt beheerd, zouden steunen.quote:Nee klopt maar als we zo gaan beginnen weten we eigenlijk helemaal niks zeker en kunnen we ophouden met discussiëren. Acht je het zelf waarschijnlijk dat de partij gescoord zou hebben zonder Pechtold ?
Dat doet hij wel. Al vind de media hem blijkbaar het leukst. En beter dat een iemand de aandacht trekt dan helemaal niemand.quote:Mijn probleem is dus dat hij nagenoeg alle aandacht naar zich toetrekt i.p.v. partijgenoten vervangend aan het woord te laten.
Je hebt niet per se die grote olie voorraad nodig om welvarend te zijn en je moest eens weten wat voor een enorme gas voorraden we nog hebben in de diepere lagen en de Waddenzee, als we dat voor een fatsoenlijk prijsje zouden kunnen verkopen i.p.v voor vriendenprijsjes door te pompen naar andere EU landen zaten we er nu warmpjes bij. Zwitserland hoor ik je dan trouwens weer niet over, Ijsland deed het tot aan de crisis ook niet slecht in zijn eentje.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:54 schreef ethiraseth het volgende:
Nederland vergelijken met Noorwegen is niet echt mogelijk. De Noren zitten op een gigantische oliebubbel waar ze nog heel veel jaar op kunnen teren. Nederland heeft een aardig leegrakend gasveld, meer niet. Verder zijn we volledig van Europa afhankelijk voor onze welvaart omdat we weinig zinnigs meer produceren.
Jij lijkt eenmanspartij te definiëren als een partij met simpelweg meerdere leden op een lijst terwijl ik meer kijk naar wie er publiekelijk optreden voor een partij en van wie de partij afhankelijk is, het hoeven niet per se parlementariërs te zijn maar al die prominenten van jou zie ik zelden tot nooit in de media, die kent ook bijna niemand behalve personen die zich actief bemoeien met D66 of overtuigd D66'er zijn. Éen vergelijkinkje wat de media graag situationeel aanhalen, de NSDAP, ik wil geenzins beweren dat D66 en de NSDAP op elkaar lijken ik wil alleen even mijn punt verhelderen over het eenmanspartij gebeuren met behulp van een extreem voorbeeld.quote:Op woensdag 10 maart 2010 17:10 schreef Hexagon het volgende:
Ik snap zijn beweegredenen daarvoor absoluut maar de consequentie is dat het meer een eenmanspartij is dan D66.
Ten eerste zijn er meer PVV-parlementariers. Enne misschien kijk je selectief maar Boris van der Ham en Fatma-Koser Kaya zijn op hun woordvoerdersonderwerpen wel degelijk vaak aan het woord.
Wellicht kijkt de media er wat minder naar dan alle "interessante" PVV-voorstellen zoals kopvoddentaxen of knieschijven schieten.
Je kunt volgens mij wel beweren dat ze de primaire reden was voor de extreem slechte prestaties bij de verkiezingen, dreigen met een kabinetscrisis, geen enkele verkiezingsbelofte voor elkaar krijgen, vervolgens alsnog een crisis veroorzaken. Natuurlijk wil ik niet de volledige schuld bij haar neerleggen maar ze is wel de hoofdschuldige.quote:Dat herinner ik mij zeker aangezien ik ook in die tijd actief lid was.Maar jij meent dat het allemaal de schuld van Lousewies van der Laan is en niet van een hele waslijst aan andere zaken die op dat moment speelden. Dan mag jij aantonen wat ze dan deed dat het haar persoonlijke resultaat is.
Het resultaat van D66 in 2006 valt D66 zelf absoluut aan te rekenen. Maar zo simpel als jij dat even op een mevrouw afschuift is dat niet.
Oooooooh van daar, dat is een mis verstand "dat is mijn visie erover, maar ieder zijn visie." zo bedoelde ik hem.quote:[..]
Hier spreek je namens anderen
Het is een trieste gang van zaken maar tegenwoordig lezen mensen zich zeer slecht in qua partij punten, men verdiept zich er niet veel in als men überhaupt nog de moeite neemt om te stemmen. Men laat zich erg lijden door de berichtgeving en de presentatie, de media is juist van erg groot belang geworden. Het is helaas een beetje een poppe kast geworden ala America en het gaat steeds meer die kant op, wie het grootste ego kan verdedigen en de meest beschadigende opmerkingen kan maken wint.quote:En een probleem is het verder niet. Er moet gewoon een goede groep mensen klaarstaan en wie er nu meer of minder in de media komt is minder van belang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |