Hmmm niet fijn Claudia! Toch zou ik hem niet terug verhuizen denk ik, ze wennen daar gauw weer aan denk ik. Maar aan de andere kant snap ik het ook, want zo weinig slaap is ook niet vol te houden.
Wij hebben hier ook wel nachten meegemaakt waarin we om de beurt met Lars rond liepen. ik zelf tot een uurtje of 3, mijn vriend daaarna. Zwaar was dat.
ik ken het van Meike ook wel die had eens in de zoveel tijd ook zo'n actie. Leek toen wel of ze het even weer wilde proberen....we gingen dan checken of er wat aan de hand was, en zo niet, pech voor haar. Dan was het vaak ook zo weer over.
Happy, joepie voor de gehoortest!
Niels heeft nog geen last van de prikjes, mooi! En houden zo!
ik vind zelf Lars nog maar een ukkie, maar hij denkt er zelf anders over:
![]()
Tijd om te moven hier....
tot over een tijdje iedereen!
We vinden jullie allemaal heel lief, bedankt voor alle steun van de afgelopen maanden, ik heb er heel veel aan gehad!