Ik zie deze post serieus pas een maand laterquote:
Kep ook een klacht, jij zegt dat de kaarten voor Shakira tussen de 40 en 53 euro kosten, maar ik kan het niet vindenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 10:58 schreef padlarf het volgende:
Zojuist gehoord op de radio. Ik hoor jullie denken: bazennummer! wat is je klacht?
Dat dit nummer nog 3 dagen in mn kop zit
Voorverkoop begint zaterdag. (Exclusief servicekostenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:09 schreef TSI het volgende:
[..]
Kep ook een klacht, jij zegt dat de kaarten voor Shakira tussen de 40 en 53 euro kosten, maar ik kan het niet vinden
En die servicekosten zijn 35 euro? want hier zijn de kaarten duuurrrrrrquote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:11 schreef padlarf het volgende:
[..]
Voorverkoop begint zaterdag. (Exclusief servicekosten)
Waar zit jij?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:14 schreef TSI het volgende:
[..]
En die servicekosten zijn 35 euro? want hier zijn de kaarten duuurrrrrr![]()
thnx voor antwoord trouwens!
Ik zocht de servicekostenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:24 schreef padlarf het volgende:
[..]
Waar zit jij?
http://www.livenation.nl/event/17093/shakira-tickets
Door de ADSL storing van KPN misschien?quote:Op maandag 19 juli 2010 21:51 schreef Adelante het volgende:
Mijn Tele2 modem komt al een dag niet online
Het zwarte schaap heeft je teleurgesteldquote:Op maandag 19 juli 2010 21:51 schreef Adelante het volgende:
Mijn Tele2 modem komt al een dag niet online
quote:Op zondag 27 juni 2010 10:12 schreef gebrokenglas het volgende:
Zoek ik mijn hele huis door, op zoek naar mijn onvindbare mobiele telefoon.... lichtelijk paniekerend...
Heb ik 'm gewoon in me broekzak zitten.
Ik moest een dag werk overdoen omdat iemand een klein dingetje vergeten was door te geven.quote:
Ander merk nemen dan maar?quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:18 schreef Perkins het volgende:
Van Dobben kroketten die altijd open springen in de friteuse. Godverdomme.
Nee, deze zijn lekkerder, mits goed klaargemaakt. Iets waar ik dus klaarblijkelijk in faal.quote:
heb je dat ene splintertje toch nog gevondenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 13:36 schreef Krambo het volgende:
Een flesje deo in de badkamer in duizend stukjes uiteen laten vallen en er na het opruimen achterkomen dat net dat ene splintertje dat was blijven liggen nu in mijn voet zit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |