We zeggen toch niets voor niets: 'ga toch boeven vangen'?quote:Op maandag 8 maart 2010 16:22 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Bron
Schetst dit niet precies wat er mis is in Nederland? Volkomen verkeerde prioriteiten, geld vangen bij makkelijk te pakken groepen, maar ondertussen niets doen aan echte problemen.
Feitelijk heb ik ook een hekel aan loslopend tuig met honden die overal hun behoefte mogen doen, speciaal op die mooie trapveldjes waar zelfs ik op mijn gevorderde leeftijd met zeer incidenteel bezoek met grote regelmaat vieze schoenen opdoe. Maar dit is natuurlijk klein bier in vergelijking met de echte problemen. Het is dan ook stuitend dat dit wel wordt aangepakt, maar dat zaken als fietsendiefstal/mishandeling etc etc gewoon wordt gedoogd. Op de lange duur gaat dit pad rechtstreeks richting revolutie.quote:Op maandag 8 maart 2010 20:05 schreef Mwanatabu het volgende:
Tja, ik heb zelf een gruwelijke hekel aan al die hondenbezitters die hun hond laten loslopen en overal laten schijten. Prima dat daar tegen opgetreden wordt. Ik heb alleen óók een probleem met het feit dat er dan niet opgetreden wordt tegen wat moeilijker uitziende overtreders en de overlast in de wijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |