quote:Op zondag 7 maart 2010 @ 12:09 schreef MissBliss het volgende:
Dit was Ziggy op haar eerste dag bij ons (18 sept 2007)
En dit was Ziggy op haar laatste dag bij ons:
Ze is afgelopen nacht overleden, bij ons thuis op haar eigen plekje.
Dag lief meisje
iedereen bedankt voor de altijd bemoedigende woorden tijdens het leventje van Ziggy en daarna, we hadden ons geen lievere, krengerigere, fantastischere kat kunnen indenken als ons dametje, haar doorzettingsvermogen en fanatisisme samen met haar hoog nodige lust naar warmte en bescherming maakte haar uniek.quote:Op zondag 7 maart 2010 12:42 schreef Re het volgende:
Ons meissie is niet meer. Gisterenochtend kwam ze me nog wakker maken met haar welbekende mauwen in mijn oor, eten wilde ze natuurlijk, veel wilde ze niet eten, drinken wel. Ze was verder heel onrustig de hele dag al, veel bezoek, veel plassen, haar hartje ging tekeer, Corned beef ging er nog wel in. 's avonds op de bank lekker op mijn schoot gelegen, paar keer nog plassen en drinken en toen begon ze wat zwaar te ademen, liep niet meer goed. Opgepakt en in mijn armen gehouden totdat ze naar adem moest snakken. Nog een grote sprong naar d'r zandloper, daar heb ik haar neergelegd in een handdoek, daar wilde ze zijn en daar ging ze en dat was haar moeilijke leventje eindelijk rust
Hier ook...alweeeeer. Alsof het mijn eigen monstertje betreftquote:Op maandag 8 maart 2010 13:28 schreef Morretje het volgende:
Och verdorie toch. Ik lees het net..
Dikke knuffel, MB en Re!![]()
tranen wegpoetsen gaat
Wow Re.. heftig. 1 ding zeker, na alles wat Ziggy heeft meegemaakt, al de stress en onrust, dat heeft ze ingehaald bij jullie. Ze heeft geen beter huis kunnen krijgen dan bij jou en MB. Jullie hebben haar laatste jaren weer mooi gemaakt zoals bedoelt was voor haar hele leven.quote:Op zondag 7 maart 2010 12:42 schreef Re het volgende:
Ons meissie is niet meer. Gisterenochtend kwam ze me nog wakker maken met haar welbekende mauwen in mijn oor, eten wilde ze natuurlijk, veel wilde ze niet eten, drinken wel. Ze was verder heel onrustig de hele dag al, veel bezoek, veel plassen, haar hartje ging tekeer, Corned beef ging er nog wel in. 's avonds op de bank lekker op mijn schoot gelegen, paar keer nog plassen en drinken en toen begon ze wat zwaar te ademen, liep niet meer goed. Opgepakt en in mijn armen gehouden totdat ze naar adem moest snakken. Nog een grote sprong naar d'r zandloper, daar heb ik haar neergelegd in een handdoek, daar wilde ze zijn en daar ging ze en dat was haar moeilijke leventje eindelijk rust
Nee, hij is nu wel een beetje aan het zoeken af en toe, en hij is aanhankelijker dan ooit!quote:Op maandag 8 maart 2010 @ 14:06 schreef Burdie het volgende:
Ziggy was een prachtbeest met twee prachtige baasjes.
Wat vindt Spider er nu van? Of merkt die nog altijd weinig?.
quote:Op maandag 8 maart 2010 @ 14:27 schreef Dizer het volgende:
[..]
Wow Re.. heftig. 1 ding zeker, na alles wat Ziggy heeft meegemaakt, al de stress en onrust, dat heeft ze ingehaald bij jullie. Ze heeft geen beter huis kunnen krijgen dan bij jou en MB. Jullie hebben haar laatste jaren weer mooi gemaakt zoals bedoelt was voor haar hele leven.
Spiderquote:Op maandag 8 maart 2010 16:28 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nee, hij is nu wel een beetje aan het zoeken af en toe, en hij is aanhankelijker dan ooit!
Echt, hij plakt aan mn benen![]()
Oh jaaaquote:Op maandag 8 maart 2010 16:33 schreef MissBliss het volgende:
[..]Wat zeg je dat mooi
Als ik aan de combi Ziggy/Dizer denk, denk ik aan afgelopen jaar, op de verjaardag van Re, toen het zo druk was.
Eerst bleef Ziggy onverstoorbaar op de bank liggen, zich niet echt bewust van de 30 man die er waren en toen later zat ze bij jou op schoot en toen riep jij ineens tegen mij: "Ieeeeh! Die kat is VIES!"![]()
![]()
Omdat ze zich nooit waste en dus zo'n plukkerige vacht had
Ja echt wel, dit is toch wel de nare kant vanquote:Op maandag 8 maart 2010 @ 16:34 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Spider![]()
Hier was Melvin echt compleet van slag nadat Baloe overleden was, zo hadden we hem nog nooit gezien.
Rare beesten soms toch ook...soms zou het zo makkelijk zijn als je niet zoveel van je diertjes hield
Wat niet gelukt is, dat ding was echt stuk na een half jaar Ziggy bovenop zich gehad te hebbenquote:Op maandag 8 maart 2010 @ 16:36 schreef Dizer het volgende:
[..]
Oh jaaaDat weet ik nog... en de brutaliteit van haar dat ze op de stoel ging zitten en gewoon niet vertrok. Maar ik moet ook zeker denken aan de tijd dat ze zo lief op de HD zat
![]()
Die ik moest gaan fixxen
![]()
![]()
mede omdat de vellen er op een gegeven moment bijgingen, niet dat dat ziggy deerde trouwens, dat was een bikkelquote:Op maandag 8 maart 2010 17:02 schreef Burdie het volgende:
Zo slim, die HD was het warmste en beste plekje in het huis.
De warmteplaat was een waardige vervanger, dat wel.
Same here. Ik kwam wel ooit een filmpje tegen in 1 van de andere topics, dat ik ook best wel mooi vond.quote:Op maandag 8 maart 2010 21:43 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik kende het verhaal van Ziggy niet maar ik geloof best dat ze het bij jullie enorm getroffen heeft
Hehequote:Op maandag 8 maart 2010 @ 22:50 schreef TheAgent het volgende:
[..]
Same here. Ik kwam wel ooit een filmpje tegen in 1 van de andere topics, dat ik ook best wel mooi vond.
Haar handelsmerk?
Sterkte!
Ik wil jou en Re nog sterkte wensen met het verlies van UberFokPoes Ziggy.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 00:15 schreef MissBliss het volgende:
Iemand in het vorige topic schreef: "Alle liefde van de hele wereld kon dat zieke lijfje niet meer helpen" oid, en zo was het helemaal.
Mijn liefie
quote:Op dinsdag 9 maart 2010 00:25 schreef MissBliss het volgende:
Dank je wel!
Ik ben echt geroerd door alle reacties in dit topic![]()
En zo was het ook. Zoals je zelf ook zegt: je ziet haar in die filmpjes veranderen. Steeds wat zieker, steeds wat vermoeider. Maar wel bij de liefste baasjes van de wereld en die goede zorgen hebben haar zolang hier gehouden denk ik. Tot het echt op was. En toen heeft Ziggy jullie de keuze uit handen genomen. Lief nukkig eigenwijs taartje dat ze was.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 00:15 schreef MissBliss het volgende:
Iemand in het vorige topic schreef: "Alle liefde van de hele wereld kon dat zieke lijfje niet meer helpen" oid, en zo was het helemaal.
Mijn liefie
quote:Op maandag 8 maart 2010 14:27 schreef Dizer het volgende:
[..]
Wow Re.. heftig. 1 ding zeker, na alles wat Ziggy heeft meegemaakt, al de stress en onrust, dat heeft ze ingehaald bij jullie. Ze heeft geen beter huis kunnen krijgen dan bij jou en MB. Jullie hebben haar laatste jaren weer mooi gemaakt zoals bedoelt was voor haar hele leven.
Hey noek, Spider is nu enigst kindquote:Op dinsdag 9 maart 2010 @ 12:29 schreef Noek het volgende:
Jeetje jongens toch! Ik schrok.![]()
Heel veel sterkte en ze had geen fijner huis kunnen hebben dan bij jullie.
Wat afschuwelijk. Hoe is het met je en met Re?quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:26 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Hey noek, Spider is nu enigst kind
Thanks
Nou, hij heeft alleen zondag even gezocht, maar behalve dat ie erg aanhankelijk is merk ik vrijwel niks aan hem. Ze waren ook niet echt vriendjes natuurlijkquote:Op dinsdag 9 maart 2010 @ 15:49 schreef Loveless85 het volgende:
En Spider al op zoek naar zn maatje of interesseert t nog steeds weinig?
Nou ja, we missen haar heel erg natuurlijkquote:Op dinsdag 9 maart 2010 @ 16:04 schreef Noek het volgende:
[..]
Wat afschuwelijk. Hoe is het met je en met Re?
Ze had gewoon 100 moeten worden.
Neuh, maar toch, hij moet toch wel merken dat er een soortgenootje niet meer isquote:Op dinsdag 9 maart 2010 16:04 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nou, hij heeft alleen zondag even gezocht, maar behalve dat ie erg aanhankelijk is merk ik vrijwel niks aan hem. Ze waren ook niet echt vriendjes natuurlijk
Fijn dat je dit zo zegt. Het is nooit leuk afscheid te moeten nemen van een dierenvriendje, maar de gedachte dat dit beter voor hem/haar is maakt het vaak wel iets makkelijker.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 16:04 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nou ja, we missen haar heel erg natuurlijkMaar het is wel goed zo. Ze ging zo achteruit de laatste tijd, ze was op.
Same here.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 16:14 schreef MissBliss het volgende:
Ik denk dat dat zich uit in het enorm veel willen knuffelen dan.
Toen we Ziggy in een doosje hadden gestopt kwam Spider ook even kijken maar zn aandacht ging toen vooral uit naar de doos (kopjes geven!), niet naar Ziggy
Ja, gisteren en vandaag gaat het wel wat beter, ik heb er wel vrede mee nu. Het is alleen zo stilquote:Op woensdag 10 maart 2010 @ 13:28 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Fijn dat je dit zo zegt. Het is nooit leuk afscheid te moeten nemen van een dierenvriendje, maar de gedachte dat dit beter voor hem/haar is maakt het vaak wel iets makkelijker.
[..]
Same here.Toen Siets overleed is Naartjie nauwelijks komen kijken. En ging vervolgens zijn kont wassen naast haar lichaampje. Ook die twee waren geen echte vriendjes. En ook hij was daarna wel wat aanhankelijker, maar leek Siets niet echt te missen.
Dat kan ik me voorstellen. Je hebt veel minder werk nu met haar natjes en droogjes, maar ook dat mis je natuurlijk.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:29 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, gisteren en vandaag gaat het wel wat beter, ik heb er wel vrede mee nu. Het is alleen zo stil
Ik heb ergens ook een kontlikfoto gepost.quote:Hehe Naartjie
Ik heb nog wel een foto van Ziggy die in de doos ligt en Spider die de doos kopjes geeft
Misschien post ik hem wel achter een linkje. Hoewel Ziggy er echt niet eng uitziet in dat doosje hoor, wel schattig juist.
Die foto's laat ik aan me voorbij gaan, maar de andere foto's wil ik nog wel weer zienquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:34 schreef MissBliss het volgende:
Thanks nieslief en Duvel
Cat, ik zal deze week die foto plaatsen.
Ik heb er ook van dat ze op de grond ligt, net overleden. Die zijn wat naarder, omdat je daar pas écht ziet dat er niks meer van haar over is. Klein scharminkeltje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |