Er is nog steeds geen antwoord op deze vraag gegeven TS.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 00:08 schreef Sony360wii het volgende:
Heb je hem wel gepijpt?
Ik neem aan dat ik dat ben, nee natuurlijk niet, en zowieso waarom zou jij dat moeten weten? ik vraag toch ook niet wat jij in bed doet allemaal ?quote:Op zondag 7 maart 2010 11:35 schreef Chen het volgende:
[..]
Er is nog steeds geen antwoord op deze vraag gegeven TS.
Mag je best vragen, ik pijp in ieder geval niemandquote:Op zondag 7 maart 2010 11:44 schreef Suusielove het volgende:
[..]
Ik neem aan dat ik dat ben, nee natuurlijk niet, en zowieso waarom zou jij dat moeten weten? ik vraag toch ook niet wat jij in bed doet allemaal ?
Beetje je eigen KLB posse downplayen, en jezelf zeker goed neerzetten, ik heb je wel doorquote:Op zaterdag 6 maart 2010 00:10 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik zei ook niet dat jij er mee wil daten, zij wel met jou
Haha nu krijg je een banquote:
quote:
Nee, als dat wel zo was, zou je nu in je eentje op FOK! zitten.quote:
heeft hij jou wel gebeft dan?quote:Op zondag 7 maart 2010 11:44 schreef Suusielove het volgende:
[..]
Ik neem aan dat ik dat ben, nee natuurlijk niet, en zowieso waarom zou jij dat moeten weten? ik vraag toch ook niet wat jij in bed doet allemaal ?
Ik herriner me nog een tijd waarin ik jouw foto's postte, en jij ook wilde dat daar iets aan gedaan werdquote:Op zondag 7 maart 2010 12:27 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Nee, als dat wel zo was, zou je nu in je eentje op FOK! zitten.
Op dit moment zijn er 600 unieke gebruikers aanwezig, alhoewel meer dan de helft op de FP actief is, dus er zijn er nu een stuk of 300, waarvan iets van 200 klonen.
Dus je bent toch met 99 anderen. En ik ga weg, dus nu 98.
Nog steeds, omdat het bewust kwetsend bedoeld is, je niet de enige was/bent en het dom schaapachtig gedrag is van frusties.quote:Op zondag 7 maart 2010 13:03 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ik herriner me nog een tijd waarin ik jouw foto's postte, en jij ook wilde dat daar iets aan gedaan werd
Je vergeet alleen even het feit dat je die foto's zelf geplaatst had, ik ze gewoon postte zonder rant en dat ik het zonder "laffe kloon" deed.quote:Op zondag 7 maart 2010 18:11 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Nog steeds, omdat het bewust kwetsend bedoeld is, je niet de enige was/bent en het dom schaapachtig gedrag is van frusties.
Als ik morgen een willekeurig jochie of grietje uitkies in het FoBo, even zijn of haar posthistorie lees en er iets lulligs aan koppel, en dat dan post met een laffe kloon, wedden dat het dan helemaal vol staat met die foto?
Jonge mensen hebben geen eigen mening meer, althans, de meeste niet.
Zie het succes van de PVV.
vriendjequote:Op zaterdag 6 maart 2010 00:19 schreef TwyLight het volgende:
ik heb een vriendin dus ga helemaal niet daten
Jammer dat dat nodig is...quote:Op zondag 7 maart 2010 18:36 schreef Drinky het volgende:
[..]
Je vergeet alleen even het feit dat je die foto's zelf geplaatst had, ik ze gewoon postte zonder rant en dat ik het zonder "laffe kloon" deed.
Simpel, als je niet wil dat je plaatjes op het internet negatief gebruikt worden, plaats ze dan niet, of leer er mee leven(of doe net als ik en zet een helm op)
Dat is toch juist wel normaalquote:Op zondag 7 maart 2010 19:58 schreef Grimbert het volgende:
[..]
Je gaat toch ook niet naar een bioscoop op een eerste date...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |