quote:Op vrijdag 5 maart 2010 22:14 schreef bodpa09 het volgende:
Maakt me niet zo veel uit. Alleen... hoe doen we dat...
Oh... wachtwil liever een nieuwe. Over een maand of 3 ruilen?
In Enschede moet je altijd een paar dagen wachten, want het wordt vanuit Drachten geleverd, maar ze leveren goed en snel. Ik heb er goede ervaringen mee!!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 22:29 schreef geppie het volgende:
Bedankt![]()
Helaas wonen we er te ver vandaan, ik wil het altijd meteen, meteen hebben![]()
ga die roze bestellen voor onze dame
quote:Op zondag 7 maart 2010 16:57 schreef Tinuviel het volgende:
Even een waarschuwing denk er twee keer over na als je de leuke spelletjestips uit de Oei ik groei wilt nabootsen. Ik dacht ik ga gezellig de afwas doen en laat meneer zelf ook de afwas doen: klein wasteiltje neergezet met een borstel en een plastic lepel en een heel klein beetje water. Kiepert meneer de wasteil om.Zijn panty en mijn sokken waren compleet nat.
Nou als je daar dan in de natte keuken staat met natte sokken en een kind met natte panty is het wat minder leuk. Denk je dat je even tijd hebt om iets in het huishouden te doen, maak je alles nog erger. Nog goed, dat het me zo snel opviel anders was zijn broek ook nog nat geweest. Hij probeert nu echt ons te imiteren. S'ochtends geeft papa hem zijn koffie kopje als die leeg is en de lepel en dan gaat die in het kopje roeren en doet alsof die drinkt. Maar het teiltje heb ik nog nooit zo omgekieperd, dus dat heeft hij echt niet van mij/ons afgekeken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |