Ik vind je fakies ook heel smaakvol hoor! Maar ik ben gewoon een enorme sucker voor echte nagelsquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:10 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Denk het ookdat heb je sowieso met recht/squoval/ovaal. Ben vooral heel erg blij dat ze lekker dun zijn voor neppers, dat vind ik zelf altijd zo afschuwelijk
. En ze zijn heel kort gevijld dit keer
.
[..]
Oh, dat is balen! Dan zal de eBay verkoop snel toenemen denk ik..
Je bedoeld bij mijn duimnagel? Of wat precies? En mijn natuurlijke nagels zijn niet mooier want die scheuren en groeien gek enzoquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:20 schreef Skaai het volgende:
[..]
Ik ben altijd al fan geweest van natuurlijke nagels, altijd mooier. Maar wat zijn je gelnagels gek gevijld, alsof ze schuin zijn aan de zijkant
Mooie kleur zeg, idd een vrolijke blauwquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:25 schreef Stormqueen het volgende:
[ afbeelding ]
Op mijn nubbinsOPI - no room for the blues
No room for the blues op je schattige nubbinsquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:25 schreef Stormqueen het volgende:
[ afbeelding ]
Op mijn nubbinsOPI - no room for the blues
Ik heb het idee dat ze binnenkort ook in jouw mandje gaan springenquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:26 schreef snkr-xxx het volgende:
Oooh die Catrice pastels ... vind ze echt cute
Ja ik ben er ook bang voor dat ze opeens mijn mandje gaan bestormen, het zijn net vlooien, brutale dingenquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:28 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze binnenkort ook in jouw mandje gaan springen
ze maken er geen winst meer op omdat al die hollanders alles in amerika bestellen, vind je het gekquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:34 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik ben vandaag even bij de groothandel in Veldhoven wezen kijken. Ongelooflijk hoe ongeinteresseerd en chagrijnig je kan zijn terwijl je zulke geweldige producten mag verkopen
Al je nagels, vanaf de hoek zegmaar. Maar misschien hoort dat wel bij die manier van vijlen ofzoquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:23 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Je bedoeld bij mijn duimnagel? Of wat precies? En mijn natuurlijke nagels zijn niet mooier want die scheuren en groeien gek enzo.
Ja dan is er geen houden meer aan he..quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:33 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Ja ik ben er ook bang voor dat ze opeens mijn mandje gaan bestormen, het zijn net vlooien, brutale dingen
Nou, weet niet of ik jouw tutorial wel wil volgen hoorquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:43 schreef Nune het volgende:
Ik ging dat water marbling proberen, ging goed, maar duurt te lang. En toen viel ook nog eens mijn bakje water om!![]()
Ik ga ook zeker voor de echte nagels hoor!! Veel mooier, natuurlijker, echter, nou ja, you get the pointquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:01 schreef Debsterr het volgende:
[ afbeelding ]
En ter vergelijk m'n eigen nagels (iemand vroeg daarom, toch?)
[ afbeelding ]
Eens! Ben het helemaal met je eens, met je nagels zijn niets mis Deb veel mooier zonder dat.quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:05 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
De vorm is natuurlijkerEn daar hou ik van
Maar dat is gewoon een kwestie van smaak denk ik
Whehehehequote:Op donderdag 4 maart 2010 20:50 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Nou, weet niet of ik jouw tutorial wel wil volgen hoor![]()
Haha, jk.
quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:50 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Nou, weet niet of ik jouw tutorial wel wil volgen hoor![]()
Haha, jk.
Ben jaloers!quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:53 schreef Lindytje het volgende:![]()
Vandaag de Gosh Holo van Debster binnengehad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |