Daar heb je natuurlijk ook wel weer gelijk in, maar heb al afgesproken om met de tweede ronde mee te doen.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 17:34 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Een bij TD bestelde China glaze is 30% van de prijs van een gosh hier uit de winkel hoor
We kunnen ook een schriftje in de doos zelf doen waar je kunt noteren,wat er in zit, wat je eruit haalt en wat je terug stopt.. het blijft dan ook een verrassing wat je aantreft! en dan kan je daarin meteen ook een berichtje achterlaten voor de komende ontvangers van de doos?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 17:37 schreef zoeperzazke het volgende:
Overigens nog een suggestie:
Degene die het pakket ontvangt, moet natuurlijk verslag doen van wat er in de doos zit enzo en wat er bij is gekomen van het vorige adres.... Maar het is natuurlijk niet leuk om ook precies te vertellen wat je er terug in stopt, want ik vind het juist zo verschrikkelijk leuk dat het een verrassing is wat er aankomt. Kunnen we afspreken dat dat iedere keer geheim blijft?
Ahh dat vind ik ook een heel leuk ideequote:Op vrijdag 5 maart 2010 18:16 schreef PartyHardy het volgende:
[..]
We kunnen ook een schriftje in de doos zelf doen waar je kunt noteren,wat er in zit, wat je eruit haalt en wat je terug stopt.. en dan kan je daarin meteen ook een berichtje achterlaten voor de komende ontvangers van de doos?
Ja, dat is leuk! Notitieblokje of schriftje in de doos!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 18:16 schreef PartyHardy het volgende:
[..]
We kunnen ook een schriftje in de doos zelf doen waar je kunt noteren,wat er in zit, wat je eruit haalt en wat je terug stopt.. het blijft dan ook een verrassing wat je aantreft! en dan kan je daarin meteen ook een berichtje achterlaten voor de komende ontvangers van de doos?
in dat geval kan ik me beter terugtrekkenquote:Op vrijdag 5 maart 2010 19:01 schreef Mirjam het volgende:
laten we niet gaan zeiken over 2 of 3 cent, maar ook een beetje uitgaan van het gezonde verstand van mensen, toch?
Ja precies, lijkt me t bestequote:Op vrijdag 5 maart 2010 19:01 schreef Mirjam het volgende:
laten we niet gaan zeiken over 2 of 3 cent, maar ook een beetje uitgaan van het gezonde verstand van mensen, toch?
quote:Op vrijdag 5 maart 2010 19:10 schreef Loqi het volgende:
[..]
Ja precies, lijkt me t bestegewoon een beetje leuk ruilen.
En ik heb ook geen china glaze of opi om er in te stoppen, maar zat ander leuk vingerspeelgoed(dat klinkt vies
)
pssst, verkeerde topicquote:Op vrijdag 5 maart 2010 19:13 schreef mirannie het volgende:
Mijn OPI designer glamour en CG 2nite zijn al verzonden
Ik sta niet op je lijstjequote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:26 schreef Nune het volgende:
De deelnemers van Swapdoos 1:
- StormQueen
- Crientj
- Loqi
- Bernies
- Mirjam
- Miss-moana
- Lindytje
- Debsterr
- Tammymara
- Juud-
- Joysa
- IJsdraakje
- Princess-a
- Zoeperzazke
- Daph
En ik.![]()
Dit is niet de route hoor. Maar ik heb er gewoon heel veel zin in!
kaartjes zijn leuk jaquote:Op vrijdag 5 maart 2010 22:44 schreef Nune het volgende:
Sorry mensen, ik ga nu echt even niemand meer toelaten.. Ik vind dit voor een eerste ronde goed genoeg, ik hoopte op 10 maar dat zijn er wel wat meer geworden!Maar niet getreurd, een tweede ronde komt er uiteraard aan!
![]()
En een schriftje erin is een leuk idee, maar stiekem vind ik kaartjes ook leuk... Hmm. Verrassing wat er in komt voor jullie!
MAAR je staat er wel in, dat was dan een foutje. Hihi sorry!quote:
Ohh da's ook leuk zeg! Ik PM je direct als de tweede ronde begint!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 23:12 schreef Puckzzz het volgende:
Oh waarom lees ik dit nu pas?
Volgende ronde wil ik ook meedoen
ik kan me zoiets herinneren opeen fotografie forum -dpchallenge- daar ging een knuffeltje de hele wereld over en op elke plek waar hij kwam maakte hij een 'avontuur' mee inclusief fotoreportage. Was zó leuk om te volgen![]()
Kaartjes zijn wel leuk, maar een kleine block-note puur om aan te geven wat je eruit hebt gehaald en erin hebt gedaan is misschien ook wel grappig om alleen dat overzichtelijk bij te houden!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 22:44 schreef Nune het volgende:
En een schriftje erin is een leuk idee, maar stiekem vind ik kaartjes ook leuk... Hmm. Verrassing wat er in komt voor jullie!
ook jij hebt gezond verstandquote:Op vrijdag 5 maart 2010 19:08 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
in dat geval kan ik me beter terugtrekken
Foto's van wat je eruit haalt lijkt me dan het leukst, ziet iedereen hier wat erin gestopt is daarvoor en nu dus eruit is en blijft het een verrassing!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 23:20 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ook jij hebt gezond verstand![]()
ik heb er gewoon niet zo'n trek in als je minutieus alles moet gaan bijhouden, opschrijven en verantwoorden.
het moet wel leuk blijven heur
Haha zo reageert mijn vriend ook! elke keer als ik ergens een drogist binnenloop begint ie al te zuchten, zodra ik een beweging maak in de richting van een nagellak schap begint hij: je hebt toch al genoeg van dat gerei.. pfff.. haha..quote:Op vrijdag 5 maart 2010 23:16 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Kaartjes zijn wel leuk, maar een kleine block-note puur om aan te geven wat je eruit hebt gehaald en erin hebt gedaan is misschien ook wel grappig om alleen dat overzichtelijk bij te houden!
Ik was verbaasd.... vertelde vanmiddag m'n man dat ik nu toch aan iets leuks mee ging doen. Hij: "wat dan?" Ik zeg, het heeft wel met nagellak te maken hoor.... *zijn gezicht al direct op ongeïnteresseerd en zucht* een nagellakruildoos die bij een paar fokkers het land doorreist om zo steeds te ruilen! Vond ie het juist hartstikke leuk, is ook voor het eerst volgens mij![]()
Volgende keer voor straf een PSV sjaaltje omdoen zodra hij weer begint te zuchten. Dat zal 'm lerenquote:Op zaterdag 6 maart 2010 12:26 schreef PartyHardy het volgende:
[..]
Haha zo reageert mijn vriend ook! elke keer als ik ergens een drogist binnenloop begint ie al te zuchten, zodra ik een beweging maak in de richting van een nagellak schap begint hij: je hebt toch al genoeg van dat gerei.. pfff.. haha..![]()
Maar hier was hij wel enthousiast overmag ik ook wel, ik stel me ook helemaal open voor zijn ajax-hysterie, ik begin het soms zelfs leuk te vinden
Oh okayquote:Op vrijdag 5 maart 2010 22:56 schreef Nune het volgende:
[..]
MAAR je staat er wel in, dat was dan een foutje. Hihi sorry!![]()
Stiekem ben ik best wel warrig, dus spreek me gerust aan.
quote:Op zaterdag 6 maart 2010 12:31 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Volgende keer voor straf een PSV sjaaltje omdoen zodra hij weer begint te zuchten. Dat zal 'm leren
Prima, haal je er van af.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 12:33 schreef Tamashii het volgende:
ik doe toch liever een volgende ronde mee.
oeh, ga je de route posten, of is hij geheim>?quote:Op maandag 8 maart 2010 20:50 schreef Nune het volgende:
Hihi route is af! Ik ga alvast mijn spulletjes inpakken.
Neeee niet geheim, dan word ik echt gekquote:Op maandag 8 maart 2010 20:54 schreef Mirjam het volgende:
[..]
oeh, ga je de route posten, of is hij geheim>?
ik hoop geheim!quote:Op maandag 8 maart 2010 20:54 schreef Mirjam het volgende:
[..]
oeh, ga je de route posten, of is hij geheim>?
neeeee geheim is leuker en spannender!quote:Op maandag 8 maart 2010 20:55 schreef Joysa het volgende:
[..]
Neeee niet geheim, dan word ik echt gek
Ja inderdaad, route route route route route, ik MOET het echt weten!quote:
ohja, even iets anders, had ik met jou nou 2 plates meebesteld?quote:Op maandag 8 maart 2010 20:59 schreef Nune het volgende:
Hij is lekker wel geheim!![]()
![]()
Ik zal als hij weg is posten naar wie hij op weg is, en als diegene hem heeft en weer opstuurt dan mag diegene de verrassing verklappen!
Ja, heb ze nog niet binnen maar als ze binnen zijn ontvang je direct een PM!quote:Op maandag 8 maart 2010 21:00 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ohja, even iets anders, had ik met jou nou 2 plates meebesteld?
ah, ok, super!quote:Op maandag 8 maart 2010 21:01 schreef Nune het volgende:
[..]
Ja, heb ze nog niet binnen maar als ze binnen zijn ontvang je direct een PM!
Jaquote:
Ja beetje vervelend. Hoop niet dat hij bij de douane ligt ofzo.quote:Op maandag 8 maart 2010 21:04 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ah, ok, super!
ik begon al te twijfelen.
doet er wel lang over
mijn order was in 8 dagen binnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |