Is toch beter zo? Geen LPF toestanden, of TON toestanden die nog niet eens weten of een man of vrouw op de kieslijst staat of leden hebben die er andere ideeën op nahouden.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:17 schreef JJH het volgende:
Jeps, Wilders heeft het niet voor elkaar gekregen om in meer de 2 gemeenten op de kieslijst te staan.
wie loopt hier te kutten, kut stadcommando's.(was net gedelete namelijk)quote:
Ik ben er ook absoluut niet rouwig om hoor. Blijft het op lokaal niveau tenminste nog een beetje rustig.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:18 schreef VatosLoco het volgende:
[..]
Is toch beter zo? Geen LPF toestanden, of TON toestanden die nog niet eens weten of een man of vrouw op de kieslijst staat of leden hebben die er andere ideeën op nahouden.
Nee anders was het halve land al leeg gestroomd.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:17 schreef JoeThePlumber het volgende:
Bestaat er ook een subsidie voor om te emigreren?..
Het ligt meer aan het karakter van de partij dat ze zulke gekke mensen aantrekken dan aan het meedoen in meerdere gemeentes.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:18 schreef VatosLoco het volgende:
[..]
Is toch beter zo? Geen LPF toestanden, of TON toestanden die nog niet eens weten of een man of vrouw op de kieslijst staat of leden hebben die er andere ideeën op nahouden.
quote van therealfoksukquote:
quote:Ik verheug me zo op Almere zonder cultuur en leuke dingen en alleen maar Stadscommando's, camera's en ontevreden burgers! Hek erom. Klaar.
Lokaal moet je het zelf weten. Landelijk graag niet. Balkenende heeft tot vier keer toe laten zien dat ie een kabinet niet veilig door een regeringsperiode heen kan loodsen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:24 schreef Tamashii het volgende:
Niet stemmen op de PVV. Doe het dan op het CDA.
Hij woont ook in Almerequote:
Als je dit eerder had bedacht had je zelf een lokale 'pvv' kunnen oprichten.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:15 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
...maar dat kan niet!![]()
Lotgenoten?
En hoi nieuw subforum!
mag niet van de grote leider.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:29 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Als je dit eerder had bedacht had je zelf een lokale 'pvv' kunnen oprichten.
Politieke Wiet partij in Enschede een idee?quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:31 schreef Kim87 het volgende:
Ik zit met hetzelfde (enschede). Dan maar niet stemmen.
Stem dan blanco.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:31 schreef Kim87 het volgende:
Ik zit met hetzelfde (enschede). Dan maar niet stemmen.
Ja ik denk dat het 'onelinergoed'van de PVV inderdaad wel werkt als een mafkezenmagneet. Die paar kandidaten in Almere mochten hun mond al niet open doen. Niet voor niks denk ik.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:22 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Het ligt meer aan het karakter van de partij dat ze zulke gekke mensen aantrekken dan aan het meedoen in meerdere gemeentes.
Bah.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:33 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Politieke Wiet partij in Enschede een idee?
heb je geen Leefbaar * ?quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:37 schreef Kim87 het volgende:
[..]
Bah.![]()
En er is ook geen alternatief voor wilders, vvd heeft achterlijke plannen hier dus dat wordt um ook niet..
Dat is dus niet helemaal waar hequote:Op woensdag 3 maart 2010 13:25 schreef JJH het volgende:
[..]
Lokaal moet je het zelf weten. Landelijk graag niet. Balkenende heeft tot vier keer toe laten zien dat ie een kabinet niet veilig door een regeringsperiode heen kan loodsen.
De PVDA wilde dat we zoals afgesproken stopten met een idiote oorlog. Na een dolksteek in de rug van Verhagen hebben ze de rug goed recht gehouden. En terecht. Huichelaars bij het CDA.Slangenkuil ..behquote:Op woensdag 3 maart 2010 13:51 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Dat is dus niet helemaal waar he
PVDA wilde kiezers winnen en liet het kabinet vallen
niet balkenende
Nee, het gaat over 'weer' en nieuw industrieterrein, en de verbouwing/heropening van het vliegveld.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
Ze moeten eigenlijk het stemrecht afnemen van mensen als jij. Verdiep je eens in lokale politiek. Er zit waarschijnlijk wel een partij bij die jou kan bekoren.
Al is de kans groot dat je niet verder kijkt dan straatterroristen-problematiek.
anders zou de pvda kiezersbedrog plegen op een zéér belangrijk punt, volkomen terecht dus dat ze eruit gestapt zijn.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:51 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Dat is dus niet helemaal waar he
PVDA wilde kiezers winnen en liet het kabinet vallen
niet balkenende
En die eerste 3x dan?quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:51 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Dat is dus niet helemaal waar he
PVDA wilde kiezers winnen en liet het kabinet vallen
niet balkenende
Herindelingsgemeente?quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:41 schreef HugoBaas het volgende:
Ik kan helemaal niet stemmen.
Wij hebben hier pas gemeenteraadsverkiezingen in November.
Jup.quote:
Ja, dat is een goed alternatief voor de PVV, die wiet weer terug de illigaliteit in willen hebben. Extra criminaliteit, kunnen ze weer wat stadscomando's inhurenquote:Op woensdag 3 maart 2010 13:33 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Politieke Wiet partij in Enschede een idee?
Ah, dus het herindelingsspook waart nog steeds rond in Nederland. Het slaat al jaren ongemerkt toe in grote delen van Nederland. De resultaten zijn meestal diep triest....quote:
Klopt, de gemeente waar ik woon heeft dan ook tegengas gegeven waardoor de andere gemeenten boos zijn.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:28 schreef Boldface het volgende:
[..]
Ah, dus het herindelingsspook waart nog steeds rond in Nederland. Het slaat al jaren ongemerkt toe in grote delen van Nederland. De resultaten zijn meestal diep triest....
Heet ze Rost van Tonningen ?quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:53 schreef funky_dunky het volgende:
Bij mij geen mogelijkheid om op PVV te stemmen maar anders had ik 't gedaan.
Mijn oma van 85 heeft wel op PVV gestemd! Geweldig gewoon.
Wat als 6 partijen het zelfde beloven en je niet meer keus hebt?quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
Ze moeten eigenlijk het stemrecht afnemen van mensen als jij. Verdiep je eens in lokale politiek. Er zit waarschijnlijk wel een partij bij die jou kan bekoren.
Al is de kans groot dat je niet verder kijkt dan straatterroristen-problematiek.
Gewoon stemmen op de partij waarvan jij denkt dat die het beste bij je past.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:13 schreef paul280 het volgende:
[..]
Wat als 6 partijen het zelfde beloven en je niet meer keus hebt?![]()
Toch maar blanco stemmen dan?
Vond het al lang duren voor de eerste WO2 vergelijking/term/grap er weer in werd gegooid. Goed bezig hoor!quote:
quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:15 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
...maar dat kan niet!![]()
Lotgenoten?
En hoi nieuw subforum!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |