Maar 't is nu zo'n beetje het einde van de ochtendquote:Op woensdag 3 maart 2010 12:17 schreef LieLie het volgende:
Aaah die zijn lief!
CF, ik denk dat ze misschien nog niet eens aan de beurt is?
Ze was toch de laatste of een na laatste in de ochtend?
Ja nou, dat bedoel ik. Waarschijnlijk is ze dan net, of nog net niet aan de beurt. Dus blijft nog wel tijdje afwachten.quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:26 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar 't is nu zo'n beetje het einde van de ochtend
Of gewoon zo gaan en vragen of er een Naturistenpartij is.quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:27 schreef Aure het volgende:
Troetelbeertjes
En gefeliciteerd Tezz!!
Ik ga me zo maar es aankleden en daarna stemmen..
quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:28 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Of gewoon zo gaan en vragen of er een Naturistenpartij is.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:28 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Of gewoon zo gaan en vragen of er een Naturistenpartij is.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:28 schreef Stereotomy het volgende:
Of gewoon zo gaan en vragen of er een Naturistenpartij is.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:34 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dan kun je vragen naar de Pyjama Party.![]()
Watisutwatisutwatisut? * Dol op verrassingspakketjes*quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:51 schreef freecell het volgende:
Er komt hier net een aangetekend pakje binnen in cadeaupapier
*schaar gaat zoeken*
Ik heb altijd stemwijzer.nl gebruikt.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:15 schreef Isabeau het volgende:
Steer, ik heb een paar weken terug op een linkje van jou geklikt voor een stemadvies, maar als ik op stemwijzer.nl kijk staat Hoogeveen daar niet tussen. Op jouw linkje stond dat er wel bij. Weet je (of iemand) de site nog?
En ik heb net meterstanden van gas en elektriciteit doorgegeven en ik moest beiden twee maal intoetsen omdat de standen lager waren dan verwacht
kieskompas:quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:15 schreef Isabeau het volgende:
Steer, ik heb een paar weken terug op een linkje van jou geklikt voor een stemadvies, maar als ik op stemwijzer.nl kijk staat Hoogeveen daar niet tussen. Op jouw linkje stond dat er wel bij. Weet je (of iemand) de site nog?
En ik heb net meterstanden van gas en elektriciteit doorgegeven en ik moest beiden twee maal intoetsen omdat de standen lager waren dan verwacht
Een heel erg hoge en oude flat. Kan me geen moer schelen wat daarmee gebeurt: neutraal ingevuldquote:Op woensdag 3 maart 2010 13:36 schreef Stereotomy het volgende:
Nou, ik wilde dus de Kieskompas van Hoogeveen doen, loop ik meteen al vast bij de eerste vraag. WTF is gebouw De Arend?
D66quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een heel erg hoge en oude flat. Kan me geen moer schelen wat daarmee gebeurt: neutraal ingevuld
quote:
Toch een leuk medium dat FOK!quote:Op woensdag 3 maart 2010 15:06 schreef SeaOfLove het volgende:
wat leuk FC! Ook ik kreeg net een een hele dikke enveloppe binnende DE-punten van krakkemieke
quote:Op woensdag 3 maart 2010 15:06 schreef SeaOfLove het volgende:
wat leuk FC! Ook ik kreeg net een een hele dikke enveloppe binnende DE-punten van krakkemieke
quote:Op woensdag 3 maart 2010 15:10 schreef LieLie het volgende:
[..]
Een soort emotionele, intellectuele en materiële Marktplaats
quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:45 schreef koffiekoekje het volgende:
"Wat fijn om iemand te ontmoeten die het einde van de rit ook niet heeft gehaald".
Vanmiddag de huldiging gezien. Erica T ging weer losquote:Op woensdag 3 maart 2010 15:32 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik vind Mark Tuitert leukEn Bob de Jong niet
Met z'n viezige mat
Nou! Ik heb zoveel aan fok te dankenquote:
Ik ben ook maar de partijpunten afgegaan en gekeken waar ik wel en niet mee eens was en hoe zwaar dat voor mij weegtquote:Op woensdag 3 maart 2010 14:31 schreef Pandorah het volgende:
Leuk FC
![]()
Mja, die stemwijzer he, die neem ik niet meer serieus sinds ik daar de hele tijd CU of CDA moest stemmen. En nu dus ook de Utrechtse variant van de PVV. Isa, je moet uitgaan wat voor jou het belangrijkste is. Dan kijk je bij welke partijen je uitkomt en dan ga je afstrepen. Zo heb ik dat ook gedaan, ik wil bijvoorbeeld Amelisweerd behouden en geen A27 er doorheen. En isa! Ik las dat je flink ziek was! Heb ik helemaal gemist
. Sterkte!
Zielige XenaSterkte voor het diertje
Wat heerlijk he? Pijnloosquote:Op woensdag 3 maart 2010 16:05 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben vandaag in zo'n opperbest humeurIk heb geen pijn woah! Ik voel me helemaal energiek en zo hehe.
Net rondje stembureau, boekhandel, apotheek, ziekenhuis en supermarkt gedaan
Ja, ik was flink ziek, maar o wat voelt het fijn om geen pijn te hebbenArme mensen die elke dag pijn hebben.
Dat wilde ik net aan mijn post toevoegen jah.quote:Op woensdag 3 maart 2010 16:09 schreef Stereotomy het volgende:
Ben benieuwd of DE al aan het herstellen is van de operatie.
HOE'Aquote:Facebook Uitgegeven: 3 maart 2010 16:03
Laatst gewijzigd: 3 maart 2010 16:03
JERUZALEM - Het Israëlische leger heeft een operatie op de Westelijke Jordaanoever moeten afblazen omdat een militair de missie had aangekondigd op Facebook.
Dat meldden Israëlische media woensdag. De soldaat had op de profielensite geschreven: ''Woensdag Qatanna schoonmaken, donderdag weer naar huis''.
In Qatanna, een dorpje bij Jeruzalem, moesten ze een Palestijnse strijder oppakken. Collega's zagen de tekst en gaven de militair aan bij zijn meerderen. Die schorsten de soldaat.
http://www.nu.nl/internet(...)missie-facebook.html
Heej Hobs, ik ben ook net wakker. En ik moet ook nog 2 nachtenquote:Op woensdag 3 maart 2010 16:56 schreef MissHobje het volgende:
Goedemiddag
Hoop dat het met DE goed gaat en met Xena ook
Straks ff stemmen, zit ff goed wakker te worden nog ( lees lekker ff languit op de bank hehe)
Nog 2 nachtdiensten en ben nu al aardig brak, merk wel dat ik ouder wordt (OMG)
Verder mega zin in vrijdagmiddag
ik ben al heerlijk aan het snoepen van wat ik al gemaakt heb voor morgenquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:02 schreef Sunnythesun het volgende:
Grrr ik heb onwijze trek en moet nog minstens een uur wachten voor ik weer mag eten van mezelf
quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:09 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
ik ben al heerlijk aan het snoepen van wat ik al gemaakt heb voor morgen
ik heb nu 4 wraps gevuld met zalm, ijsbergslaai en een mengsel van creme fraiche en mierikswortel en 4x kipfilet, ijsbergslaai en kruidenroomkaas.quote:
Jawel dat zou wel mogen, maar probeer er gewoon niet te veel aan toe te geven.. Ben wel al heel goed bezig!! Heb vandaag yoghurt, paar druifjes en een salade met tonijn gehad en thee.. Straks witlof ham/kaas en dat is het in principe..quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:18 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ook niet gewoon heel flauw groente? Komkommer, wortel, bleekselderij en aanverwanten?
Oh maar dat zou ik allemaal best mogen, behalve dan de wrapsquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:23 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
ik heb nu 4 wraps gevuld met zalm, ijsbergslaai en een mengsel van creme fraiche en mierikswortel en 4x kipfilet, ijsbergslaai en kruidenroomkaas.
Alcohol is echt meanquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:29 schreef minilot het volgende:
Mijn lief wil een paar (zeg maar twintig) kilo kwijt, dus ik ga maar 'es een beetje solidair doen. Minder room. Minder bacon. Meer salades. Goed te doen, want het wordt alweer lente! En als ik er een kilo of wat mee verlies is het ook mooi meegenomen..
Edit: we gaan ook minderen met alcohol! Even afkicken van de middagwodkaatjes en de zeeën van wijn bij het eten.![]()
Succes dan maar! Ik ben er ook eens een stuk of zeventien kwijtgeraakt, met name door heeeeeeeeeel veel meer groenten te eten. Ik heb me helemaal scheel gegeten aan groenten, zoveel dat er nog maar een heel klein beetje vis, eieren, kippetjes, koeien en boterhammen bij konden.quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:31 schreef Sunnythesun het volgende:
@ Lot: toch wel zo'n 10-15 kilo eigenlijk. 10 zou prima zijn, 15 alleen als ik me daar nog echt lekker bij voel.
Da's waar, maar mijn lief heeft dan weer een zwak voor taartjes op zijn werk, hamburgers bij het overwerken en Heel Veel Chips op een willekeurige verjaardag, dus ik voorzie geen reusachtig snelle gewichtsafname door hoe anders ik ga koken.quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:34 schreef ColdFeet het volgende:
Het goede nieuws voor je teerbeminde: mannen vallen in het algemeen veel makkelijker af dan vrouwen. Ik begon met slanker koken, wel, mooi dat ik niet afviel, maar Meneer wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
17 kiloquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:39 schreef ColdFeet het volgende:
Kilo of 17 so far, maar ik ben nog niet tevreden, nog zeker 5 te gaanGeef je 'm trouwens nog bentolunches mee? Dat kan natuurlijk reuze gezond!
Ha, ook zeventien. Daarop bleef het destijds bij mij ook steken, al woog ik toen een keurig gewicht dus heb ik het maar zo gelaten..quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:39 schreef ColdFeet het volgende:
Kilo of 17 so far, maar ik ben nog niet tevreden, nog zeker 5 te gaanGeef je 'm trouwens nog bentolunches mee? Dat kan natuurlijk reuze gezond!
Ha, Maxilot. Die hou ik er, met zijn 118 kilo, wel even in!quote:
quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:39 schreef ColdFeet het volgende:
Kilo of 17 so far, maar ik ben nog niet tevreden, nog zeker 5 te gaanGeef je 'm trouwens nog bentolunches mee? Dat kan natuurlijk reuze gezond!
Sla/groenten werkt als een tierelier he met afvallen, er zijn echt trucjes.quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:43 schreef minilot het volgende:
Ha, ook zeventien. Daarop bleef het destijds bij mij ook steken, al woog ik toen een keurig gewicht dus heb ik het maar zo gelaten..
Bentolunches, daar heb ik momentele geen tijd voor - als ik moet werken moet ik doorgaans om zeven uur al weg. Als het straks rond die tijd alweer licht is zal ik er weer eens over nadenken. Maar vaak splits ik een restje avondeten tussen hem en mij om mee te nemen en hebben we toch iets lekkers tussen de middag.
Ik staa nu alweer even stil, maar ach, het is niet alsof ik heel weinig eet ofzo, dus ik bikkel maar lekker door. Het gaat eigenlijk best vanzelfsprekend. en als ik mijn sportregime wat opschroef, verdwijnen de kilo's vanzelfquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:43 schreef minilot het volgende:
[..]
Ha, ook zeventien. Daarop bleef het destijds bij mij ook steken, al woog ik toen een keurig gewicht dus heb ik het maar zo gelaten..
Bentolunches, daar heb ik momentele geen tijd voor - als ik moet werken moet ik doorgaans om zeven uur al weg. Als het straks rond die tijd alweer licht is zal ik er weer eens over nadenken. Maar vaak splits ik een restje avondeten tussen hem en mij om mee te nemen en hebben we toch iets lekkers tussen de middag.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:39 schreef Bluezz het volgende:
Minder carbs voeren aan maxilot, minilot
@ sunnie een blokje kaas of 2 tegen de trek moet kunnen hoor, die druifjes niet doen neem cherrytomaatjes
XenaJa weet ik wel, maar ik moet toch een keer af van steeds dat hongergevoel. En ik bewaar mijn ene tussendoortje op een dag die ik mezelf toesta liever voor vanaaf bij de tvSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oh en de druifjes wil ik niet weg gooien, dus ik eet die nog even op morgen.. vind ik anders zo zonde..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zou het willen, maar ik trek dat op mijn werkdagen gewoon (nog) niet. Moet ik eerst mijn suikerspiegelverloop op peil krijgen, die daalt nu gewoon te snel en dan val ik omquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:04 schreef minilot het volgende:
Hoeveel mensen hier hebben eigenlijk een geen-tussendoortjes-regime? Wij eten ze hier nooit. Gewoon drie keer per dag veel en stevig.
Ikke niet meerquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:04 schreef minilot het volgende:
Hoeveel mensen hier hebben eigenlijk een geen-tussendoortjes-regime? Wij eten ze hier nooit. Gewoon drie keer per dag veel en stevig.
Wijntje, wijntje..quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:05 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ikke niet meer
Alleen s avonds lekker mijn wijntje met iets 'van de lijst'
Dat probeer ik dus ookquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:05 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ikke niet meer
Alleen s avonds lekker mijn wijntje met iets 'van de lijst'
Brrr! Dat weiger ik in mijn keuken toe te laten hoor, dieetpoging van lief of niet. Dan maar geen kaas.quote:
Drie keer per dag stevig werkt voor mij nietquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:04 schreef minilot het volgende:
Hoeveel mensen hier hebben eigenlijk een geen-tussendoortjes-regime? Wij eten ze hier nooit. Gewoon drie keer per dag veel en stevig.
Als je de goeie te pakken hebt smaakt het echt prima, snap dat probleem nooit zo. Maar je moet wellicht ff zoeken ja, niet alles is lekker.quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:10 schreef minilot het volgende:
[..]
Brrr! Dat weiger ik in mijn keuken toe te laten hoor, dieetpoging van lief of niet. Dan maar geen kaas.
Smorgens ontbijt afhankelijk hoeveel ik moet doen wisselend tussen de 2 en 4 sneedjes brood. Dan eet ik pas weer bij de lunch. Rond 16.00 eet ik vaak wel iets, cracker, appeltje, andere fruitsoorten. Na het avondeten eet ik eigenlijk niks meer heb s'avonds nooit echt de behoefte om nog wat te eten.quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:04 schreef minilot het volgende:
Hoeveel mensen hier hebben eigenlijk een geen-tussendoortjes-regime? Wij eten ze hier nooit. Gewoon drie keer per dag veel en stevig.
Mja, dan wordt het natuurlijk lastig. Ik moet 's morgens twaalf kilometer fietsen, ongeveer de helft bergop, en dat red ik niet goed zonder goed te ontbijten.quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:11 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Drie keer per dag stevig werkt voor mij nietBij het ontbijt moet ik dan echt tegen heug en meug eten wegdouwen, en na de lunch krijg ik een suikerdip als ik stevig eet. Onder werktijd, dus niet handig. En voor mijn sportregime is wat lichter eten ook fijner
Ideaal.. ik krijg soms 30 minuten na een stevige maaltijd al weer een serieus hongergevoelquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:14 schreef minilot het volgende:
Ik geloof verder niet dat mijn suikerspiegel een handleiding nodig heeft. Ik krijg zo'n vijf uur nadat ik een goede maaltijd gehad heb wel weer een beetje trek, en dan is het tijd voor de volgende. Niks geen dipjes.
Mja, is bij mij ook wel een kwestie van geen zin hebben om te zoeken hoor. Want áls ik dan kaas eet, dan wil ik de allerlekkerste, allervolvetste kaas. Gewoon niet zoveel kaas eten dat je er al te bolle billetjes van krijgt!quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:11 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Als je de goeie te pakken hebt smaakt het echt prima, snap dat probleem nooit zo. Maar je moet wellicht ff zoeken ja, niet alles is lekker.
Maar heb je dan wel écht genoeg gegeten? Als ik mijn collega's zie met hun muizenhapjes tussen de middag, daar zou ik het ook niet op trekken.. Witte boterhammetjes, bakjes kant- en klare pastasalade..quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:16 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ideaal.. ik krijg soms 30 minuten na een stevige maaltijd al weer een serieus hongergevoel![]()
Ik heb jarenlang gepiept dat ik geen ontbijt wegkrijg (slechte opvoedingquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:14 schreef minilot het volgende:
[..]
Mja, dan wordt het natuurlijk lastig. Ik moet 's morgens twaalf kilometer fietsen, ongeveer de helft bergop, en dat red ik niet goed zonder goed te ontbijten.
Ik geloof verder niet dat mijn suikerspiegel een handleiding nodig heeft. Ik krijg zo'n vijf uur nadat ik een goede maaltijd gehad heb wel weer een beetje trek, en dan is het tijd voor de volgende. Niks geen dipjes.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:18 schreef minilot het volgende:
[..]
Maar heb je dan wel écht genoeg gegeten? Als ik mijn collega's zie met hun muizenhapjes tussen de middag, daar zou ik het ook niet op trekken.. Witte boterhammetjes, bakjes kant- en klare pastasalade..![]()
Volkoren produkten en zilvervliesrijst enzo, dat zijn dingen waar je motortje uren van aan de gang blijft!![]()
Haha, welnee! Rust jij in zo'n situatie met je volle gewicht op het liefje onder je? Merkwaardig standje!quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:28 schreef Stereotomy het volgende:
Jezus minilotis maxilot niet erg.... zwaar voor je als je uh, onderop ligt zeg maar?
Vond ze lekkerquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:30 schreef minilot het volgende:
[..]
Haha, welnee! Rust jij in zo'n situatie met je volle gewicht op het liefje onder je? Merkwaardig standje!
Hihi!quote:
<insert foute sexgrap>quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:40 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar jij weegt dan ook geen 118 kilo
Waren die 118 kilo's maar vast terug!quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:40 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar jij weegt dan ook geen 118 kilo
quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:48 schreef minilot het volgende:
[..]
Waren die 118 kilo's maar vast terug!Maxilot is de hele avond naar een seminar.. Snif.
Kom nou maar op!quote:
Ach, da's ook om sip van te worden!quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:46 schreef golfer het volgende:
Het geplande weekend naar Limburg met overnachting en diner hebben we zojuist (in verband met de centjes) maar afgezegd.
Haha, da's misschien ook leuk om voor DE te doen. Allemaal voedsel het ziekenhuis in smokkelen via de post.quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:51 schreef minilot het volgende:
[..]
Ach, da's ook om sip van te worden!
Weten jullie al wat jullie van plan waren daar te eten? Misschien kunnen de CULers dan de keuken in en wijn en tupperwarebakjes jullie kant opsturen!
Al kreeg ik geld toe!quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:51 schreef ColdFeet het volgende:
... kijk voor mijn part een heel seizoen Sex & the City
Daarover gesproken, rT, hoe is het ziekenhuiseten voor DE, of eet ze momenteel nog niet echt? Mijn oma lag laatst een poosje in het ziekenhuis, en het eten was echt om van te huilen..quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Haha, da's misschien ook leuk om voor DE te doen. Allemaal voedsel het ziekenhuis in smokkelen via de post.
Nou ja, you catch my driftquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:52 schreef minilot het volgende:
[..]
Al kreeg ik geld toe!
Nee, ik moet eigenlijk nog wat werk afmaken en daarna ga ik een ananastaartje met rum maken voor als -ie vanavond laat thuiskomt. Zet ik er een kaarsje op en zeg ik: gefeliciteerd met het afronden van je seminar!
Ik begreep dat 't nog helemaal sonde wasquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:54 schreef minilot het volgende:
[..]
Daarover gesproken, rT, hoe is het ziekenhuiseten voor DE, of eet ze momenteel nog niet echt? Mijn oma lag laatst een poosje in het ziekenhuis, en het eten was echt om van te huilen..
En belangrijker: hoe ging de operatie?
quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:51 schreef minilot het volgende:
Weten jullie al wat jullie van plan waren daar te eten? Misschien kunnen de CULers dan de keuken in en wijn en tupperwarebakjes jullie kant opsturen!
Ik denk niet dat ze dat fruitmandje kan eten. Ze is immers nog aan de sonde én vandaag geopereerd. Ik zou eerder lekkere thee meebrengen. Want voordat die pijn zo erg werd, dronk ze kopjes thee af en toe.quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:56 schreef ColdFeet het volgende:
Oh, als DE zich zaterdag wat beter voelt, gaan we misschien even bij haar langs. In dat geval: CUL-fruitmandje?
Is dit restaurant een beetje in de buurt?quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:55 schreef Den_Haag het volgende:
waarom zijn er hier in Munchen zo weinig goede restaurants te vinden (in de buurt van het hotel dan).
Ik weet niet of ze dat overal hebben, maar bij onze wereldwinkel hadden ze leuke theeboeketjes. Met thee en kandijstokjes enzo.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:01 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze dat fruitmandje kan eten. Ze is immers nog aan de sonde én vandaag geopereerd. Ik zou eerder lekkere thee meebrengen. Want voordat die pijn zo erg werd, dronk ze kopjes thee af en toe.
16 kmquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:03 schreef golfer het volgende:
[..]
Is dit restaurant een beetje in de buurt?
Heeft een Michelinster.
Hier ook Wie Is De Chef aan, op de achtergrond. Waarom zitten er toch zo vaak van die ongeloofelijk onsympathiek ogende lui in dat programma? Ik kom in het dagelijks leven echt niet zoveel vervelende mensen tegen als ik in Wie is de Chef zie!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:11 schreef LieLie het volgende:
Ik ga zo maar even Over de Kook en Wie is de Chef kijken, loop nu al achter
Saai hoeft ook niet, maar akelig toch ook niet, dunkt me?quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:17 schreef LieLie het volgende:
castingVier saaie lui is geen leuke televisie
Ja, wat zit er allemaal in, dan? Opsommen jij!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:17 schreef SeaOfLove het volgende:
liefjens, ik wil in mijn koelkast wonen![]()
En je hebt negen maanden aan wijn in te halen!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:20 schreef freecell het volgende:
En nu een glaasje rode wijn(moet van mijn moeder! Om aan te sterken na de bevalling!)
Nouja, je bent wel een bepaalde zelfverzekerdheid nodig om jezelf op te geven als 'chef' natuurlijk. Dus er zullen ook types tussen zitten die daar wat in doorslaan. (En hoe verder ze doorslaan, hoe minder terecht is de zelfverzekerdheidquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:18 schreef minilot het volgende:
[..]
Saai hoeft ook niet, maar akelig toch ook niet, dunkt me?
Nou ja. Straks Over de Kook, dat zijn fijnere deelnemers.
En het leuke is: in dit programma zijn de échte chefs vaak juist de kalme, vriendelijke mensen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:21 schreef LieLie het volgende:
[..]
Nouja, je bent wel een bepaalde zelfverzekerdheid nodig om jezelf op te geven als 'chef' natuurlijk. Dus er zullen ook types tussen zitten die daar wat in doorslaan. (En hoe verder ze doorslaan, hoe minder terecht is de zelfverzekerdheid)
Dat gaat ze vast niet doen, dan komen we allemaal in haar koelkast wonen!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:19 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, wat zit er allemaal in, dan? Opsommen jij!
Ja, dat klopt wel inderdaad! De hele uitgesproken types zijn het eigenlijk nooitquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:21 schreef minilot het volgende:
[..]
En het leuke is: in dit programma zijn de échte chefs vaak juist de kalme, vriendelijke mensen.
SHO is de andere kant op Ole, of wil je nog ff aan ons uitleggen wie Nicolo en Roggel zijn?quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:23 schreef Ole het volgende:
Oh Nicolo is op Roggels verjaardag![]()
En ze is 40 geworden!
Ze ziet er uit als 50 :0
Haha, dat ja!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:24 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
SHO is de andere kant op Ole, of wil je nog ff aan ons uitleggen wie Nicolo en Roggel zijn?
Bij die Mark heb ik cocaïne-achtige associaties. Irritant, zeg!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:23 schreef LieLie het volgende:
Ik verdenk die met de flaporen wel zo op het eerste gezicht
40 pas? Dacht dat ze 83 was.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:23 schreef Ole het volgende:
Oh Nicolo is op Roggels verjaardag![]()
En ze is 40 geworden!
Ze ziet er uit als 50 :0
wraps met ijsbergsla, zalm en een mengsel van creme fraiche. wraps met sla , kipfilet en kruidenroomkaas, wraps met zalm, komkommer, dille en gewone roomkaas. wraps met een mix van fijn gesneden salami, gewone roomkaas en augurk. echt heel spannend is het dus niet, alhoewel ik t nog nooit klaar heb gemaakt. nog 5 wraps te gaan.... maak ook nog gevulde eitjes met tonijnmousse en rookvleesbonbons gevuld met gepeperde roomkaas. laat ik de eieren maar eens gaan kokenquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:19 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, wat zit er allemaal in, dan? Opsommen jij!
Normale, lieve en leuke mensen zijn geen leuke televisie. Mensen aan wie je je ergert wel.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:18 schreef minilot het volgende:
Saai hoeft ook niet, maar akelig toch ook niet, dunkt me?
Nou ja. Straks Over de Kook, dat zijn fijnere deelnemers.
OH, wacht, ik had Harald ook nog niet gezien! Die zou het ook kunnen zijn!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Bij die Mark heb ik cocaïne-achtige associaties. Irritant, zeg!
quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:23 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Dat gaat ze vast niet doen, dan komen we allemaal in haar koelkast wonen!
Ik blijf me er ook over verbazen hoe jong ze eigenlijk is! Ze ziet er zo doorrookt en krakkemikkig uit...quote:
Een waarlijke wrapbonanza!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:26 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
wraps met ijsbergsla, zalm en een mengsel van creme fraiche. wraps met sla , kipfilet en kruidenroomkaas, wraps met zalm, komkommer, dille en gewone roomkaas. wraps met een mix van fijn gesneden salami, gewone roomkaas en augurk. echt heel spannend is het dus niet, alhoewel ik t nog nooit klaar heb gemaakt. nog 5 wraps te gaan.... maak ook nog gevulde eitjes met tonijnmousse en rookvleesbonbons gevuld met gepeperde roomkaas. laat ik de eieren maar eens gaan koken
Ik kom er zo aan, laat de koelkastdeur maar open!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:26 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
wraps met ijsbergsla, zalm en een mengsel van creme fraiche. wraps met sla , kipfilet en kruidenroomkaas, wraps met zalm, komkommer, dille en gewone roomkaas. wraps met een mix van fijn gesneden salami, gewone roomkaas en augurk. echt heel spannend is het dus niet, alhoewel ik t nog nooit klaar heb gemaakt. nog 5 wraps te gaan.... maak ook nog gevulde eitjes met tonijnmousse en rookvleesbonbons gevuld met gepeperde roomkaas. laat ik de eieren maar eens gaan koken
Ay ya ya yippie yippie yeeee!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:29 schreef freecell het volgende:
TARA net: ik ben verliefd geloof ik
Ik: ow? (meestal volgt er na zo'n opmerking een vriendelijk compliment aan mij)
TARA: ja, op het meisje op de Hornbachfolder!
Ga hier zo de kat ook een flinke knuffel gevenquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:28 schreef Sunnythesun het volgende:
Zo.. 4 struikjes witlof met ham en kaas gegeten. En de hond de knuffeldood gegeven.. moest aan zieke Xena denken en werd er helemaal verdrietig van. Sam wist niet wat hem overkwam geloof ik![]()
Soms vergeten we dat gezondheid het belangrijkste is wat je hebt! En niet alleen voor onszelf, ook voor de beestjesquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:28 schreef Sunnythesun het volgende:
Zo.. 4 struikjes witlof met ham en kaas gegeten. En de hond de knuffeldood gegeven.. moest aan zieke Xena denken en werd er helemaal verdrietig van. Sam wist niet wat hem overkwam geloof ik![]()
Rode wijn en port zijn al jaren een goed middel om aan te sterken.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:27 schreef minilot het volgende:
Toch fijn dat we hier rode wijn beschouwen als iets waar iemand anders een sinaasappel en een asperientje voor neemt.
Even wat speciaals om het seizoen te openen denk ikquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:32 schreef minilot het volgende:
Hee, dit zijn Over de Kookers met BNners-familie! Waarom dat nou?
Wat onnozel!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:33 schreef LieLie het volgende:
[..]
Even wat speciaals om het seizoen te openen denk ik
Voor mijquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:32 schreef minilot het volgende:
Hee, dit zijn Over de Kookers met BNners-familie! Waarom dat nou?
Ole komt het topic ook weer binnenvallen heur.quote:SeniorenGeluk.nl (50+)
Ook toe aan een nieuwe relatie? Kom snel chatten en daten!
www.seniorengeluk.nl/chatten
heb niet echt de ruimte morgen daar helaas, dit is ook makkelijk te vervoeren, en daar tot hapjes te snijdenquote:
Ik vond de mijne (maatscheppen cups en maatschepjes tb/tbsp, etc.) ongeveer een jaar geleden voor weinig geld in een grote V&D-winkel.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:34 schreef LieLie het volgende:
Is er niet ergens een webwinkel die maatdingen voor cups en tbsp enzo verkoopt?
(en dan niet Oldenhof, die is megaduur)
Want ik kan het hier in de stad nergens vinden, en ook niet op websites.
Ik zoek het op internet en reken het dan om.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:34 schreef LieLie het volgende:
Is er niet ergens een webwinkel die maatdingen voor cups en tbsp enzo verkoopt?
(en dan niet Oldenhof, die is megaduur)
Want ik kan het hier in de stad nergens vinden, en ook niet op websites.
deze folder dus:quote:
Zeg jij moet goed zo doorgaanquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:34 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ole komt het topic ook weer binnenvallen heur.
Dat raak je op een gegeven moment wel heel erg beu hoor, als je vaak amerikaanse recepten gebruikt. Het is gewoon heel makkelijk om je 1/3cup-schep in een zak bloem te duwen als je 1/3 cup nodig hebt.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:37 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Ik zoek het op internet en reken het dan om.
Ja, dat las ik laatst ergens idd, en toen heb ik in Den Bosch gekeken, maar ik kon niks vinden!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:37 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik vond de mijne (maatscheppen cups en maatschepjes tb/tbsp, etc.) ongeveer een jaar geleden voor weinig geld in een grote V&D-winkel.
Ja, inderdaad.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:38 schreef minilot het volgende:
[..]
Dat raak je op een gegeven moment wel heel erg beu hoor, als je vaak amerikaanse recepten gebruikt. Het is gewoon heel makkelijk om je 1/3cup-schep in een zak bloem te duwen als je 1/3 cup nodig hebt.
Hij bedoelde dat je stiekem was gaan poseren?quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:37 schreef freecell het volgende:
deze folder dus:
http://www.hornbach.nl/brochure/nl/html/index_brochure.phtml
en als ik hem nu niet snapte...
Dus TOCH een compliment Freecell!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:37 schreef freecell het volgende:
[..]
deze folder dus:
http://www.hornbach.nl/brochure/nl/html/index_brochure.phtml
en als ik hem nu niet snapte...
Ik, maja bij mij is 't meer het probleem dat ik niet genoeg eetquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:04 schreef minilot het volgende:
Hoeveel mensen hier hebben eigenlijk een geen-tussendoortjes-regime? Wij eten ze hier nooit. Gewoon drie keer per dag veel en stevig.
Ik heb ze voor je gevonden hoor!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:40 schreef LieLie het volgende:
[..]
Ja, inderdaad.
En ik kijk ook veel op Foodgawker en dat zijn meest amerikaanse recepten.
En omdat ik dat dan helemaal moet omrekenen laat ik het maken uiteindelijk vaak maar zitten, terwijl er zoveel lekkere recepten op staan!
mocht ik willenquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hij bedoelde dat je stiekem was gaan poseren?
Wauw! Da's snelquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:50 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik heb ze voor je gevonden hoor!
De webwinkel van piece-cake.nl: http://www.s5server2.nl/easyshopmaker/
In de categorie 'keukenhulp' vind je ze..
Vier rvs 'maatpannetjes' (1 cup, 1/2 cup, 1/3 cup en 1/4 cup) voor ¤ 7.95.
Ook twee setjes tbsp/tsp-maatlepels voor ¤ 5.00 (vier lepels) en ¤ 9.25 (vijf lepels).
Ja, nou, ik normaal gesproken ook welquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:54 schreef minilot het volgende:
Ik en Google kunnen het goed met elkaar vinden.
En honderdduizend koekjes, taarten en broden maken hè? -x-quote:
Buh, zeg. Het mag dan niet acuut zijn, maar van zoiets schrik je toch wel even.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:03 schreef Stereotomy het volgende:
Man, slechte week.
Net mijn zus aan de lijn, mijn vader ligt blijkbaar in Sneek in het ziekenhuis aan de hartbewaking. Niet acuut, maar omdat hij wat hartklachten had. Ze vermoeden een klein opstoppinkje.
Bah.
Nou, ik wil niet ook honderdduizend keer dikkere billen, maar zal wel veel lekkere dingen maken!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:03 schreef minilot het volgende:
[..]
En honderdduizend koekjes, taarten en broden maken hè? -x-
Sterkte Steer!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:11 schreef Stereotomy het volgende:
Meh, zoals ik van m'n zus begrepen heb gaan ze morgen op onderzoek uit met wat contrastvloeistof. In het ergste geval is een kransslagader verstopt en moet er ff gedotterd worden. Op zich een vrij standaard ingreep zou ik zeggen. Maar toch.
Nouja, standaard als in, ben er bij een paar aanwezig geweest in de OK waarbij een coronaire stent werd geplaatst.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:13 schreef Isabeau het volgende:
Nou ja, vrij standaard ingreep...hallo...het is een signaal dat er iets mis is, want meestal is er niet toevallig maar 1 vat in het lijf vernauwtSterkte, Steer.
Je hebt ook wel gelijk wat de ingreep betreft, dat wordt heel vaak gedaan. Maar 't is niet niksquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:14 schreef Stereotomy het volgende:
Nouja, standaard als in, ben er bij een paar aanwezig geweest in de OK waarbij een coronaire stent werd geplaatst.
Maargoed, eerst de diagnose maar even afwachten. Misschien is er niks. Dit weekend maar ff vrijhouden om weer af te reizen naar het noorden. Pa ligt in Sneek op de hartbewaking.
Oh wat leuk, is in de Plaza. Daar heb ik ook 3x gespeeld. Fijn theater vind ik dat. Leuk eetcafé erbij ook met een goeie kaart.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:15 schreef Isabeau het volgende:
Steer, dit is in Eindhoven: Win vrijkaartjes voor de theatervoorstelling Fast Car! Gewoon meedoen, je wint al snel iets op fok als je maar meedoet
Kijken op Marktplaats!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:16 schreef minilot het volgende:
Iemand een tip voor een goede, maar niet te dure ijsmachine?
Ik ben het elk half uur met de mixer doorroeren beu.
Da's waar. Zitten er misschien wél andermans aangekoekte, ingedroogde klontjes in!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:18 schreef LieLie het volgende:
[..]
Kijken op Marktplaats!
Daar worden er de wereld aangeboden!
Maybe, maar bij mij viel het meequote:Op woensdag 3 maart 2010 20:20 schreef minilot het volgende:
[..]
Da's waar. Zitten er misschien wél andermans aangekoekte, ingedroogde klontjes in!
Ah, vandaar dat je zo enthousiast over de SP wasquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:29 schreef LieLie het volgende:
Ik moet straks mee metnaar de verkiezingsavond, maar ik heb heul geen rode kleren!
Nog geen sjaaltje!
volgens mij is dit net zoals met broodbakmachine en sapcentrifuge, worden 2x gebruikt en dan op MP gezet, dus erg vieze apparaten zal je niet aantreffen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:20 schreef minilot het volgende:
[..]
Da's waar. Zitten er misschien wél andermans aangekoekte, ingedroogde klontjes in!
jep!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:31 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
volgens mij is dit net zoals met broodbakmachine en sapcentrifuge, worden 2x gebruikt en dan op MP gezet, dus erg vieze apparaten zal je niet aantreffen.
1x gebruikt, voor de rest altijd in een nachtkasje gelegenquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:31 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
volgens mij is dit net zoals met broodbakmachine en sapcentrifuge, worden 2x gebruikt en dan op MP gezet, dus erg vieze apparaten zal je niet aantreffen.
zuchtquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:31 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
1x gebruikt, voor de rest altijd in een nachtkasje gelegen
Mja, ik merk dat ik het erg vervelend vind. Toch wel.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:33 schreef golfer het volgende:
Jeetje, Steer. Nu ook al bij jou medische ellende in de familie.
Om met Carisete spreken: Houdt het dan nooit op?
Wat. Jij bewaart geen sapcentrifuges naast je bed?quote:
quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:38 schreef LieLie het volgende:
Ik vind al die lui van Wilders dom en eng..
Wat fijn voor hem!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:37 schreef Sunnythesun het volgende:Mijn broertje moest vandaag naar het ziekenhuis: onder verdoving hebben ze zijn beugel er uit gehaald en wat stifttanden geplaatst! Nu is ie helemaal trots op zijn mooie gebitje
Tofquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:37 schreef Sunnythesun het volgende:
Mijn broertje moest vandaag naar het ziekenhuis: onder verdoving hebben ze zijn beugel er uit gehaald en wat stifttanden geplaatst! Nu is ie helemaal trots op zijn mooie gebitje
Misschien is het begonnen met mijn nick?quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:41 schreef Bluezz het volgende:
Wat is dit hier voor een medisch afvalputje
Ik heb een heel lieve oom, echt een schat. In de zomer begon hij ineens over politiek en ik praat niet graag over politiek met mijn familie. Maar goed, hij was aan het klagen over Balkenende blah blah (lekker makkelijk) en toen zei hij dat hij Wilders ging stemmen en dat Wilders zo'n beste vent was met daadkracht en dergelijke. En hij was serieus. Toen ben ik maar opgestaan en gaan afwassen oid, want hij viel zo keihard van zijn voetstuk voor mijquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:38 schreef LieLie het volgende:
Ik vind al die lui van Wilders dom en eng..
Ik zei al dat we het de MED SC moesten noemenquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:44 schreef krakkemieke het volgende:
Misschien is het begonnen met mijn nick?
Ik begrijp het heel goed. Ik heb het afgelopen jaar precies hetzelfde ervaren met mensen in mijn omgeving, mensen van wie ik het niet had verwacht.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:44 schreef Isabeau het volgende:
Toen ben ik maar opgestaan en gaan afwassen oid, want hij viel zo keihard van zijn voetstuk voor mij
Er valt vaak zo slecht mee te discussieren en ik ben zelf gewoon niet 'gewapend' genoeg, ik weet er allemaal te weinig van. Het zou bijna een reden voor me zijn om me in politiek te verdiepen. Bijna hoor.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:46 schreef minilot het volgende:
Ik begrijp het heel goed. Ik heb het afgelopen jaar precies hetzelfde ervaren met mensen in mijn omgeving, mensen van wie ik het niet had verwacht.
Ik merk van mezelf dat het er zóveel worden dat ik er te moedeloos van raak om steeds maar discussies te voeren, en dat vind ik eigenlijk heel erg.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:44 schreef Rtificial het volgende:
Wat een lief topic!!!
Ik heb nog niet alles bij kunnen lezen, sorry, dus bij vragen, stel ze gerust.
Ons elfje is vroeg in de middag naar de OK gebracht, en daar hebben de geleerde heren in een uur of 4 de missie succesvol volbracht. Er zijn geen complicaties opgetreden, men heeft de cyste vast kunnen hechten aan de maag, en daarin leeg laten lopen, de galblaas (die vol stenen zat) verwijderd, en enkele drains aangelegd.
Sinds vanmiddag 5 uur ligt ze weer op de IC, en tot een half uur geleden was ze nog erg ver weg. Ze heeft momenteel nog wel pijn, met name aan d'r ribben, en een benauwd gevoel, maar dat lijkt me niet vreemd als je net langdurig onder het mes geweest bent.
De komende 1 à 2 dagen zal ze op de IC moeten blijven, daarna gaat ze naar een nieuwe afdeling.
Verder alweer bedankt voor kaartjes. Ik heb er vandaag 2 gezien, dus bedankt Minilot, en bedankt Lein, Erik, Kaas, Lein, Kaas, Erik, Lein, Kaas, Kaasplankje, Erik, Lein, Kaas, Erik, Leintjuh, Erik, Lein, Kaas, Kaas, Erik en Lein.
Ik zal de kaarten nog eens laten lezen als ze wat meer bij de tijd is.
Ik vind het enger dat ik mezelf soms op zulke gedachten betrap.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:46 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik begrijp het heel goed. Ik heb het afgelopen jaar precies hetzelfde ervaren met mensen in mijn omgeving, mensen van wie ik het niet had verwacht.
Ik merk van mezelf dat het er zóveel worden dat ik er te moedeloos van raak om steeds maar discussies te voeren, en dat vind ik eigenlijk heel erg.
Poeh, nog 9 minutenquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:19 schreef Sunnythesun het volgende:
Je hebt nog maar een half uur Kaas!!
Nou ja, als jarenlang lid van D66 met een nogal enthousiaste mening over zaken als integratie en Europa vind ik dat ik eigenlijk wél zou moeten.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er valt vaak zo slecht mee te discussieren en ik ben zelf gewoon niet 'gewapend' genoeg, ik weet er allemaal te weinig van. Het zou bijna een reden voor me zijn om me in politiek te verdiepen. Bijna hoor.
Pakketje Stempas gaat NU van huisquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:51 schreef kaasplankje het volgende:
Poeh, nog 9 minutenik spring nu even op de racefiets en ben binnen 1:30 bij het stemlokaal en ben de laatste die stemt, mijn stem gaat naar de kwekers
HOE'A!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:53 schreef LieLie het volgende:
Ik kan slecht tegen het 'dit land is van ons en anderen moeten wegblijven' idee.
Hoe oud zijn onze grenzen nou helemaal? En hoe snel zijn ze ook weer vervaagd door allerlei ontwikkelingen.
We moeten er met z'n allen wat van maken, en bepaalde groepen de deur wijzen of aan de kant zetten heeft echt geen enkele zin..
Och, 250 km maar.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:44 schreef minilot het volgende:
Steer, moet je er een eind voor rijden? Vervelend moment om niet vlakbij een paps of mams te wonen..
Ik ben er ook niet voor. Ik kan me wel indenken dat bepaalde groepen zich tegenwoordig anders gedragen dan de groepen die voor de tweede wereldoorlog wel integreerden.......quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:53 schreef LieLie het volgende:
Ik kan slecht tegen het 'dit land is van ons en anderen moeten wegblijven' idee.
Hoe oud zijn onze grenzen nou helemaal? En hoe snel zijn ze ook weer vervaagd door allerlei ontwikkelingen.
We moeten er met z'n allen wat van maken, en bepaalde groepen de deur wijzen of aan de kant zetten heeft echt geen enkele zin..
Sowieso vervelend, het hele gevoel dat mensen lijken te hebben dat zij het op de één of andere manier verdienen om in Nederland te zijn en gebruik te maken van alle mogelijkheden die hier zijn, en dat andere groepen daarvan uitgesloten moeten worden.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:57 schreef Isabeau het volgende:
Ik snap ook wel dat we niet alle arme en hongerige mensen in de wereld kunnen herbergen, maar ik denk altijd bij die 'ons land!' schreeuwers dat ze puur geluk hebben gehad wat plaats van hun wieg betreft en dat ze mochten ze in ellende en oorlog leven ook zouden proberen een land als Nederland in te komen
Jup, ik heb maar 1 broertjequote:
Oe, geil! Ik ga zappen! Ik heb daar ook héél enthousiast naar gekeken tijdens de verkiezingen in Amerika al kan dat ook geweest zijn wegens de LITERS KOFFIE die ik in die nachten dronk om maar wakker te blijven.quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:04 schreef Stereotomy het volgende:
Woah!! Vet, de NOS heeft ook touch / gesture-based animaties bij de verkiezingen, net als CNN destijds.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 18:07 schreef minilot het volgende:
[..]
Wijntje, wijntje..![]()
Ik mis mijn wijn NU AL!
Neuh, als ik geen wijn drink dan drink ik gewoonlijk water bij het eten. Een smoothie naast mijn bord lijkt me geen succes.quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:07 schreef MissHobje het volgende:
[..]das bummer ja!
Maar er zijn zo veel lekkere andere dingen
Ga aan de vers geperste sapjes? smoothies
sterkte voor je papsquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:03 schreef Stereotomy het volgende:
Man, slechte week.
Net mijn zus aan de lijn, mijn vader ligt blijkbaar in Sneek in het ziekenhuis aan de hartbewaking. Niet acuut, maar omdat hij wat hartklachten had. Ze vermoeden een klein opstoppinkje.
Bah.
Als toetje dan hehequote:Op woensdag 3 maart 2010 21:08 schreef minilot het volgende:
[..]
Neuh, als ik geen wijn drink dan drink ik gewoonlijk water bij het eten. Een smoothie naast mijn bord lijkt me geen succes.
Ja, dat. En ik ben nota bene een notoire CDA-stemmerquote:Op woensdag 3 maart 2010 21:01 schreef minilot het volgende:
Als demografische ontwikkelingen in Nederland zorgen voor halalvlees in de supermarkt, hoofddoekjes op mooie meisjes en een moskeetje in het dorp, dan heb ik niet het idee dat ik daar überhaupt iets over te zeggen heb, nog afgezien van het feit dat ik multiculturaliteit persoonlijk vooral heel gezellig vind.
I'm pretty sure................ nee, daar zijn ze echt nietquote:Op woensdag 3 maart 2010 21:09 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Mijzelf kennende: in de diepvries. Ofzo.
Ik was het alweer vergeten, maar dat waren echt een paar heel leuke weken om democraatje in te zijn - alleen wél heel vermoeiend en bizar door al die nachtelijke uitzendingen, en overdag weer gewoon vroeg op om te werken..quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:07 schreef minilot het volgende:
[..]
Oe, geil! Ik ga zappen! Ik heb daar ook héél enthousiast naar gekeken tijdens de verkiezingen in Amerika al kan dat ook geweest zijn wegens de LITERS KOFFIE die ik in die nachten dronk om maar wakker te blijven.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:08 schreef Stereotomy het volgende:
Ik lees net op Twitter dat een vriendin van mij haar paspoort in de stembus heeft gedaan.
Fail.
Wanneer heb je ze voor het laatst gezien? En anders heb ik op verzoek een laatste redmiddel.quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:11 schreef LieLie het volgende:
[..]
I'm pretty sure................ nee, daar zijn ze echt niet
Ik snap er niks van, we wonen hier nog niet zo lang, en zoveel rommel hebben we niet verzameld. Dus ver kunnen ze niet zijn
Tijdens de uitslag moest ik 's nachts werken. Feest! Genieten van de tv + geld toe krijgenquote:Op woensdag 3 maart 2010 21:12 schreef minilot het volgende:
Ik was het alweer vergeten, maar dat waren echt een paar heel leuke weken om democraatje in te zijn - alleen wél heel vermoeiend en bizar door al die nachtelijke uitzendingen, en overdag weer gewoon vroeg op om te werken..
Op een gegeven moment begon ik rare, terugkerende dromen te krijgen over dat ik een derde wereldland-kindje moest gaan adopteren, samen met CNN-journalist Anderson Cooper.
Wist ik het maar! Ze liggen niet op het nachtkastje, niet in de badkamer, niet in de rommellaatjes, niet in mijn tassen. Ik weet het echt niet!quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:13 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Wanneer heb je ze voor het laatst gezien? En anders heb ik op verzoek een laatste redmiddel.
Rode lippenstift?quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:14 schreef LieLie het volgende:
Wist ik het maar! Ze liggen niet op het nachtkastje, niet in de badkamer, niet in de rommellaatjes, niet in mijn tassen. Ik weet het echt niet!
Haha, nou, ik draag nooit make-up! En zeker geen rode lippenstift, dus die heb ik zelfs niet in huis!quote:
Mmmm....wat kan je nog meer voor roods bedenkenquote:Op woensdag 3 maart 2010 21:17 schreef LieLie het volgende:
Haha, nou, ik draag nooit make-up! En zeker geen rode lippenstift, dus die heb ik zelfs niet in huis!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |