Kan ik me voorstellenquote:Op donderdag 4 maart 2010 19:46 schreef Misan het volgende:
[..]
Neuh, en geef ook gewoon openlijk toe wat ik gestemd heb op mijn werk en tegen vrienden enzo, alleen vond het wat overtrokken om dat voor een televisiecamera te zeggen
Wat heb je gestemd dan?quote:Op donderdag 4 maart 2010 19:46 schreef Misan het volgende:
[..]
Neuh, en geef ook gewoon openlijk toe wat ik gestemd heb op mijn werk en tegen vrienden enzo, alleen vond het wat overtrokken om dat voor een televisiecamera te zeggen
PVVquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:37 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Wat heb je gestemd dan?
(En ik zou het ook niet zo open en bloot aan jan en alleman verkondigen, blijft toch iets persoonlijks.)
quote:
dat maakt me niet eens uitquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:42 schreef Hukkie het volgende:
[..]In dat geval zou ik inderdaad ook nog wat terughoudender zijn, omdat dat toch nog een taboe schijnt te zijn.
Nee precies, maar soms lijkt het erop dat veel mensen hun stem op de PVV zoveel mogelijk geheim proberen te houden. Heb zelf D66 gestemd, maar ga dat ook niet aan de grote klok hangen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:44 schreef Misan het volgende:
[..]
dat maakt me niet eens uitals ik GL of PvdA had gestemd had ik het ook niet gedaan
Prima verkiezingsstandpunten. Het ontbreken van een financiele onderbouwing maakt het echter wel een tikje populistisch, maar dat geldt idd voor meer partijen. Het is toch voornamelijk snel scoren, hoe (en of) het uitgevoerd zal gaan worden is van latere zorg.quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:46 schreef Misan het volgende:
De verkiezingsstandpunten niet eens zo verkeerd. Er zitten punten bij waar ik het niet mee eens ben, maar dat heb ik bij elke partij en is ook logisch. Financiële onderbouwing mist natuurlijk voor het grootste deel, maar ook dat is lang niet bij elke partij afgedekt http://www.pvvalmere.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=44&Itemid=2
hehe ja als je alle bezuinigingen op voorhand al bekend maakt dan stemt niemand meer op je partijquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:52 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Prima verkiezingsstandpunten. Het ontbreken van een financiele onderbouwing maakt het echter wel een tikje populistisch, maar dat geldt idd voor meer partijen. Het is toch voornamelijk snel scoren, hoe (en of) het uitgevoerd zal gaan worden is van latere zorg.
Nou, ik lust wel een borreltje hoorquote:Op donderdag 4 maart 2010 21:01 schreef Misan het volgende:
jammer dat er weinig sociaal borrelvolk is hier
Bier en tieten praat valt bij dames nooit zo goed.quote:Op donderdag 4 maart 2010 21:48 schreef Lavenderr het volgende:
En waar gaan we het over hebben tijdens het borrelen? Politiek?![]()
Of praten jullie liever over bier en tieten
Ik zou het graag over de chinese muur willen hebben.quote:Op donderdag 4 maart 2010 21:48 schreef Lavenderr het volgende:
En waar gaan we het over hebben tijdens het borrelen? Politiek?![]()
Of praten jullie liever over bier en tieten
oh vorige week nog bij de chinees tussen de middag dim sum gegetenquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:00 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik zou het graag over de chinese muur willen hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |