Daar merk ik niks vanquote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:15 schreef fratsman het volgende:
Na een post of 1000 word dat vanzelf minder.
Nee, om te bukake'en (hoe schrijf je dat?quote:
Jij ziet er ook niet zo leuk uitquote:
Is dat een werkwoord?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:19 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Nee, om te bukake'en (hoe schrijf je dat?)
bukkakequote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:19 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Nee, om te bukake'en (hoe schrijf je dat?)
Ik probeer er eentje van te makenquote:
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:20 schreef ShaoliN het volgende:
Wie ben je, en wat doe ik eigenlijk in onzin godverdomme?!
quote:Hallo, ik ben Shirley. Hier boven kun je zien hoe ik eruit zie. Ik ben vrijgezel en ik ben altijd ergens voor in. Ik ben op zoek naar een leuke vaste vriend. Meer info? PM me! Ik hoop een leuke tijd met jullie te hebben!
Goed, de helft van mijn vraag beantwoord. Iemand die me zal verrotten kan ik eigenlijk geen hekel aan hebben. Dan rest nog de vraag, hoe ben ik in zo'n kuttopic in onzin terecht gekomen.quote:
Altijd ergens voor in? Nou Shirley, wat dacht je van een emmer bleek atten?quote:
Tja, dat is een vraag die alleen jij kan beantwoorden..quote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:23 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Goed, de helft van mijn vraag beantwoord. Iemand die me zal verrotten kan ik eigenlijk geen hekel aan hebben. Dan rest nog de vraag, hoe ben ik in zo'n kuttopic in onzin terecht gekomen.
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:24 schreef cerror het volgende:
[..]
Altijd ergens voor in? Nou Shirley, wat dacht je van een emmer bleek atten?
Je had een vlaag van verstandsverbijstering.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:23 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Goed, de helft van mijn vraag beantwoord. Iemand die me zal verrotten kan ik eigenlijk geen hekel aan hebben. Dan rest nog de vraag, hoe ben ik in zo'n kuttopic in onzin terecht gekomen.
Tietenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:25 schreef Loveless85 het volgende:
Zijn er al tieten gepost?
Nu wel!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 10:25 schreef Loveless85 het volgende:
Zijn er al tieten gepost?
Waar??quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |