40quote:Op woensdag 21 april 2010 16:15 schreef Tijntjes het volgende:
Waar in de VS gaat ze naartoe? Anders levi's, 50 dollars voor stf 501, overal wel te krijgen!
Laat haar naar Blue In Green of SelfEdge gaan, daar vind ze vast wel wat voor jequote:
Ik denk niet dat je daar echt voor jeans moet zijn hoor.quote:Op woensdag 21 april 2010 14:55 schreef One_conundrum het volgende:
Mijn zusje gaat binnenkort naar de VS. Iemand nog tips voor een mooie Jeans die ze voor me op de kop kan tikken?
Bendorff heeft Nudies en opheffingsuitverkoop. 30% op alles. Cheap Monday zag ik her en der in kleine winkeltjes.quote:Op vrijdag 23 april 2010 19:16 schreef vault_tec het volgende:
Waar in a'dam kan ik toffe jeans halen?
Cheap monday/nudies (zo cheap mogelijk)![]()
Landelijk opheffingsuitverkoop?quote:Op vrijdag 23 april 2010 19:28 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Bendorff heeft Nudies en opheffingsuitverkoop. 30% op alles. Cheap Monday zag ik her en der in kleine winkeltjes.
Dat weet ik niet. Ben nooit in een andere vestiging geweest.quote:
iig bedankt, loop er zondag wel even langs.quote:Op vrijdag 23 april 2010 20:40 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Ben nooit in een andere vestiging geweest.
Ik vroeg cheap, 120 euro noem ik niet cheap... 80 euro~ Sowieso alleen nog maten voor mensen met lange benen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 17:40 schreef One_conundrum het volgende:
Dan neem je toch een enkeltje H&M
Op het gebied van 501 STF's wel jaquote:Op woensdag 28 april 2010 18:34 schreef One_conundrum het volgende:
Dutch errorist is de Levis Expert
Ik ben rond de 1.80, inseam is 34 maar ik draag hem ook redelijk laag. verder is die gewassen op 40 gradenquote:Op woensdag 28 april 2010 17:57 schreef One_conundrum het volgende:
Mooi![]()
Hoe lang ben je? Dat vraag ik vooral omdat je behoorlijk stacks beneden hebt.
Hoe heb jem gewassen? gewoon op 30 en gaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |