http://sewing.about.com/od/fabricsindex/ss/denimweights.htmquote:Question: How do they determine the weight?
Answer: The weight refers to how much a yard of fabric weighs. A yard of 14 oz. denim weighs 14oz.
+1quote:Op maandag 1 maart 2010 13:06 schreef don-diablo het volgende:
De Skulls van New0rder en APC van SpamNinja![]()
http://www.denhamthejeanm(...)-grade-slim-ltd.jsonquote:Op zaterdag 10 april 2010 14:11 schreef Gibeon het volgende:
Heb gisteren bij de EBB18 in Groningen gave jeans gescoord, hier zijn de foto's:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ben er helemaal verliefd opSchijnt ook nog een Limited Edition te zijn, des de leuker dat een vriend van me precies dezelfde heeft gekocht.... Kijken welke het mooiste word
Why not? Oz is gewoon een maat om het gewicht aan te geven (en je mag er vanuit gaan dat een zwaarder gewicht gepaard gaat met een dikkere denim).quote:Op zaterdag 10 april 2010 12:06 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
http://sewing.about.com/od/fabricsindex/ss/denimweights.htm
heel bevredigend is dit echter niet
Wel mooi, maar ik die darts vind ik echt lelijk.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:11 schreef Gibeon het volgende:
Heb gisteren bij de EBB18 in Groningen gave jeans gescoord, hier zijn de foto's:
[ afbeelding ]
Wordt nu ingekort, kan morgen wat pics maken met mn verse HTC desirequote:Op zondag 11 april 2010 13:04 schreef One_conundrum het volgende:
en waarom hebben wij daar geen foto's van gezien
Wat doet het ertoe met wat voor apparaat je foto's maaktquote:Op zondag 11 april 2010 13:09 schreef Tijntjes het volgende:
[..]
Wordt nu ingekort, kan morgen wat pics maken met mn verse HTC desire
Ja tuurlijk, in het begin stijf als karton maar das voornamelijk door stijfsel.quote:Op zondag 11 april 2010 13:18 schreef One_conundrum het volgende:
lekker warm zeker die 19oz... Kun je daar uberhaubt nog wat lekker in bewegen?
Nja, ik had voorheen geen camera. En laat me blij zijn met mn nieuwe aanwinst, johquote:Op zondag 11 april 2010 13:23 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Wat doet het ertoe met wat voor apparaat je foto's maakt
Woonachtig in Leeuwarden, maar ik ben vaak in de Randstad (Delft eo)quote:Op zondag 11 april 2010 12:28 schreef One_conundrum het volgende:
-wat voor merken draag je normaal?
-welke grote stad woon je (in de buurt van)?
Oeii, je bent een vrouwZoveel vrouwen komen hier niet dacht ik, maar miss dat de mannen nog enige tips hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |