En hoe gaat dat in z'n werk?quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:45 schreef oinaru_isan het volgende:
Ja en nee. Het zit wel standaard in de nieuwe Android, maar om een of andere reden is het uitgeschakeld bij de Desire. Maar je kunt dat weer activeren. Verder niet bijzonder, maar wel grappig.
Ik heb de Android Keybord geinstalleerd via http://www.4shared.com/fi(...)chWithKeyboard.html.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 10 april 2010 17:59 schreef Ireyon het volgende:
Voor degenen die hem al hebben, bevalt het toestel nog na een paar dagen?
Omdat ik verwacht dat dit toch best een fatsoenlijke reeks gaat worden, heb ik de OP een beetje opgefraaid met meer reviews erbij, 't resultaat staat in de spoiler.
Hulde voor deze mooie OP.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goed werk Ireyon
Op maandag 18 januari 2010 14:11 schreef Mint_Clansell het volgende:
Username: HalvinCarris
Hoe simpel kun je zijn om gewoon de eerste letter van de voor- en achternaam om te draaien? :')
heb de iPhone 1st Gen gehad, vergeleken met de Desire denk ik dat Apple een mooie concurrent erbij heeft gekregenquote:Op zaterdag 10 april 2010 22:52 schreef mug89 het volgende:
Toch ff nieuwsgierig, mensen die m kunnen vergelijken met de iphone? (ik heb de 3gs) en ik hield altijd vol dat de iphone op het moment de beste tel. is, maar is dat nog zo na de desire?
Ja, maar er zit volgens mij een heel groot verschil tussen die en de 3gs, aangezien de 3gs al een stuk sneller is dan de 3g..quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:12 schreef lekzzz het volgende:
[..]
heb de iPhone 1st Gen gehad, vergeleken met de Desire denk ik dat Apple een mooie concurrent erbij heeft gekregen
De Desire is een stuk sneller, opener, betere camera, meer opties etc. De interface is echter wel wennen en toch wel wat minder gebruiksvriendelijk vergeleken met apple. Tevens zijn de applicaties voor Apple (bijna ?) altijd perfect in orde terwijl je met een (toch wel) open besturingsprogramma ook rotte appels (applesquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:14 schreef mug89 het volgende:
[..]
Ja, maar er zit volgens mij een heel groot verschil tussen die en de 3gs, aangezien de 3gs al een stuk sneller is dan de 3g..
Eensquote:Op zondag 11 april 2010 05:48 schreef Nico_Galijk het volgende:
[..]
De Desire is een stuk sneller, opener, betere camera, meer opties etc. De interface is echter wel wennen en toch wel wat minder gebruiksvriendelijk vergeleken met apple. Tevens zijn de applicaties voor Apple (bijna ?) altijd perfect in orde terwijl je met een (toch wel) open besturingsprogramma ook rotte appels (appleshihi) ertussen hebt zitten.
Ik kom over van 5 jaar windows mobile (en redelijk ervaring met iPhones) naar android 2.1 en ik moet zeggen dat het een hele sprong vooruit is. (ik heb t nooit echt met iPhones gehad door het iTunes gedeelte en het feit dat ze gigantisch duur waren of alleen verkrijgbaar waren met dure abbo's)
Ik zou zeggen probeer het uit in een winkel of bij een vriend voor je het koopt. Het is absoluut geen perfect toestel (maarja welk toestel is dat wel?) maar de meeste mensen zal de telefoon wel bevallen.
Desire is met (vrijwel) elke provider verkrijgbaarquote:Op zondag 11 april 2010 09:49 schreef Renesite het volgende:
Wat ik me nou heeeeel stilletjes afvraag: die Desire heeft toch geen SIMLOCK van Vodafone straks![]()
![]()
![]()
Koop hem bij een abonnement hequote:Op zondag 11 april 2010 10:15 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Desire is met (vrijwel) elke provider verkrijgbaar
Je mag 4 maanden te voren verlengen of overstappen he. Mijn Hi abo loopt ook op 30 Juli af, maar ik alvast een Vodafone abo aangevraagd met nummerbehoud.quote:Op zondag 11 april 2010 10:16 schreef Renesite het volgende:
[..]
Koop hem bij een abonnement he! Moet tot 2 juni nog met Hi
Ja, maar for the time being heb ik tussen nu en 2 juni nog een HI telefoonkaartjequote:Op zondag 11 april 2010 11:31 schreef Zinedinho het volgende:
[..]
Je mag 4 maanden te voren verlengen of overstappen he. Mijn Hi abo loopt ook op 30 Juli af, maar ik alvast een Vodafone abo aangevraagd met nummerbehoud.
had je de telefoon nu al besteld en waarom de desire en niet meer de iPhonequote:Op zondag 11 april 2010 10:16 schreef Renesite het volgende:
[..]
Koop hem bij een abonnement he! Moet tot 2 juni nog met Hi
Ja, had hem al besteld. Wil namelijk geen iphone meer omdat ze me tegenvallen met de veranderingen in het OS, het me al sowieso te lang duurdequote:Op zondag 11 april 2010 11:45 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
had je de telefoon nu al besteld en waarom de desire en niet meer de iPhone
Alsnog SIM-lock vrij voor zover ik weetquote:Op zondag 11 april 2010 10:16 schreef Renesite het volgende:
[..]
Koop hem bij een abonnement he! Moet tot 2 juni nog met Hi
Je kan ook verlengen bij anders shops, max 3 maanden van te voren. Veel winkels hebben hem nu al wel (althans volgens hun sites, en dan dus de bruine; de zilveren is er nog niet)quote:Op zondag 11 april 2010 10:33 schreef webbyplus het volgende:
Gisteren bij de Vodaphone vertelden ze me dat de Desire in de 3e week van april geleverd wordt. Ben benieuwd of ze die belofte waar kunnen maken, dat zou volgende week dus zijn. Hoop het wel, mijn oude abo loopt binnenkort af bij TMobile en bij die zakken hooi bieden ze deze telefoon niet aan. Sukkels eigenlijk want zo lopen de bestaande klanten vanzelf weg...
Beetje kitsch als je het mij vraagt.quote:Op zondag 11 april 2010 13:15 schreef Ireyon het volgende:
De Vodafonewinkel hier verwacht de zilveren over 6 weken te hebben.. 'k Ben er alleen nog niet uit of ik die wel mooier vind dan de bruine
Met ingang van het verlopen van je andere abonnement de ander laten ingaan.quote:Op zondag 11 april 2010 16:30 schreef Blinker het volgende:
Als je nou een opzegtermijn hebt en je verlengt bij een andere provider, betaal je dan dubbel abonnementskosten?
Tsja dan moet ik misschien mijn roze-telefoons traditie doorbrekenquote:
Mods zijn geen goden hoor snoezepoes. Gewoon users die een subforum in de gaten houdenquote:Op zondag 11 april 2010 16:52 schreef witte_fantasie het volgende:
Haha je kruistocht tegen de iPhone is echt hilarisch! En dat voor een Fok! mod!
HAAHAHAHA knipoogje, ik ken BT persoonlijk en zij post in het iPhone topic.quote:Op zondag 11 april 2010 16:52 schreef witte_fantasie het volgende:
Haha je kruistocht tegen de iPhone is echt hilarisch! En dat voor een Fok! mod!
Doen alle grote aanbieders daar aan? Krijg je dan wel vast de telefoon? GSMweb ook?quote:Op zondag 11 april 2010 16:33 schreef Renesite het volgende:
[..]
Met ingang van het verlopen van je andere abonnement de ander laten ingaan.
Heb je hem verlengd of een nieuw abonnement aangeschaft met nummer porteringquote:Op zondag 11 april 2010 17:03 schreef Blinker het volgende:
[..]
Doen alle grote aanbieders daar aan? Krijg je dan wel vast de telefoon? GSMweb ook?
Ik ben lastig
Volgens de Tweakers-zonder-leven-die-op-alles-zeiken schijnt de Desire bij de laagste helderheidinstelling een roze gloed te hebben op het scherm.quote:Op zondag 11 april 2010 16:44 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Tsja dan moet ik misschien mijn roze-telefoons traditie doorbreken.. M'n afgelopen 4 telefoons waren allen roze
!
Hahaha, wat fijnquote:Op zondag 11 april 2010 17:07 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Volgens de Tweakers-zonder-leven-die-op-alles-zeiken schijnt de Desire bij de laagste helderheidinstelling een roze gloed te hebben op het scherm.![]()
Dus je hoeft je geloof niet helemaal af te vallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |