Na het huishouden uiteraard.quote:Op zondag 28 februari 2010 11:26 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Die gaat verder met het wegwerken met de achterstallige onbeantwoorde mailtjes.
om te zien hoeveel onzin men pikt, zal ze bedoelenquote:Op zondag 28 februari 2010 12:38 schreef danaqui het volgende:
Gisteren vertelde die zweefmuts dat ze alles wist van Joran, hoe alles is gegaan toen.
Ze vertelde ook dat ze privedetectives erop af had gestuurd en die bevestigde haar vermoeden.
Ook dat ze contact heeft met Peter r d Vries
Later zei die zweefteef dat het maar een leugentje was om te kijken hoe de mensen erop greageerden.
Hoe geloofwaardig ben je dan pppfffffffff, maar dat wisten we al dat het een oplichter was.
( sorry voor eventuele schrijffouten )
Als er 20 op de chat zitten, zijn er 2 die het pikken. Dus toch nog zo'n 10%, dat is best sneu.quote:Op zondag 28 februari 2010 12:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
om te zien hoeveel onzin men pikt, zal ze bedoelen
Wat dacht je dan van mij... Er zijn twee zweefmootjes.quote:Op zondag 28 februari 2010 11:13 schreef Anniebab het volgende:
Op de chat zeggen ze vaak Annie tegen die Anne0 ,dat zit me niet lekker....
Haaaja , dat is ook zo....quote:Op zondag 28 februari 2010 13:28 schreef mootie het volgende:
[..]
Wat dacht je dan van mij... Er zijn twee zweefmootjes.
Dus dat langer wegblijven is een stil protest tegen Johan. Ik denk niet dat ze daar iets mee gaan bereiken, want Johan dropt mensen net zo makkelijk als hete kolen.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:38 schreef Scrutinizer het volgende:
Marian praat met de chatters, bedankt Hidiho nog even voor z'n werk en heeft het over Lies en Alsido. Ze komen terug maar weten nog niet wanneer. Liesbeth was lekker uitgewaaid maar Alsido is "nog niet blij".
Marian ziet voor het gemak even over het hoofd dat Alsido en Liesbeth het zichzelf aandoen dat ze zich overal mee willen bemoeien en daarin falen. Het lijkt er toch weer op dat het allemaal de schuld van de chatters is.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:44 schreef mootie het volgende:
Hmm we zijn blijkbaar ineens in een 'steun Liesbeth en Alsido' mood.
Johan zei dat het helemaal klaar is tot en met een koelkast, en dat er alleen nog even iets (water naar ik meen) aangesloten moest worden.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:57 schreef Scrutinizer het volgende:
Voor het opknappen van het spookhuis in Huissen is geen budget. Handig, Alsido kan het daar gaan opknappen en vervolgens kan Johan het mooi met winst weer verkopen.
Tja, Johan zegt ook dat het een gebruiksklare studio is. Uiteindelijk betekent dat dat er 4 niet-beweegbare camera's hangen die om de zoveel seconden gewisseld worden. Dat worden de nachtstreams.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Johan zei dat het helemaal klaar is tot en met een koelkast, en dat er alleen nog even iets (water naar ik meen) aangesloten moest worden.
Ongelooflijk ook hoe ze Alsido weer zit te verdedigen, het is allemaal de schuld van de chatter.quote:Op zondag 28 februari 2010 14:05 schreef Disana het volgende:
Er komt binnenkort een man praten die misschien manager wil worden. Marian heeft ook liever een man, vrouwen zijn snibbiger.
De simpelheid van Marian is verbluffend.
Ja ik ben ook verbaasd dat ze zo simpel is.quote:Op zondag 28 februari 2010 14:06 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ongelooflijk ook hoe ze Alsido weer zit te verdedigen, het is allemaal de schuld van de chatter.
Leo zei gister ook al dat er niet zoveel aan is voor de streamer om naar een leeg spookhuis te kijken. Johan ziet dat anders, de kijker kan op spokenjacht. Ook de virtuele gratis manager zal daar op de stream te zien zijn.quote:Op zondag 28 februari 2010 14:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja ik ben ook verbaasd dat ze zo simpel is.
Sowieso intereseert me dat huis in Huissen niet tenzij er mensen gaan wonen of logeren zoals het plan is. Een doodstille stream op niets boeit niet zoals Johan toch al kan weten met zijn bar en boeddha.
Het is toch ook debiel, gewoon de mail laten liggen, en dan niet aangeven dat het je boven het hoofd groeit.quote:Op zondag 28 februari 2010 14:13 schreef Marrije het volgende:
Marian: dat is geen prutswerk, waar er normaal 3 op zitten dat doet zij helemaal alleen
Toch gek, Jolanda zit ook alleen en die kan het wel
En Marian verdedigt ook dat de aanmeldingen van vrijwilligers tegengehouden worden door Alsido en Liesbeth want "je kunt wel 25 vrijwilligers laten komen, maar als er niets voor ze te doen is.."quote:Op zondag 28 februari 2010 14:13 schreef Marrije het volgende:
Marian: dat is geen prutswerk, waar er normaal 3 op zitten dat doet zij helemaal alleen
Toch gek, Jolanda zit ook alleen en die kan het wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |