Ik zie dat ik helemaal niet hebt gereageerd op PZE. Wat fijn dat je menstruatie eindelijk is doorgebroken! Duidelijkheid is fijn. En die gyn lult stom uit zijn nek met zijn ‘tussen de oren’. In het verleden had jij toch al een onregelmatige cyclus? Dan is het helemaal niet raar dat dat nu weer eens gebeurt; dat wijst eerder op een fysieke dan mentale oorzaak.
Bovendien heb ik inmiddels van verschillende fertiliteitsartsen (mensen die er echt verstand van hebben) gehoord en gelezen dat het idee dat een zwangerschap uit zou blijven omdat je het ‘te graag zou willen’ grote onzin is. Dus ook die opmerking van hem was uitermate dom. Valt het op dat ik me kwaad maak over dit soort opmerkingen?

Net was miss-sly zegt, als zelfs dat soort mensen al dit soort stomme ideeën in stand gaat houden…

Ik ben trouwens wel heel nieuwsgierig in welk ziekenhuis je zit.
TM, het zou goed nieuws zijn als je geen PCOS hebt, toch? Wat fijn dat je zo goed gevolgd wordt. Hopelijk levert dat uiteindelijk een hoop duidelijkheid op. Met tussentijds bloedverlies heb ik geen ervaring maar ik heb wel gelezen dat dat bij sommige vragen bij de eisprong hoort.
Mijsje, fijn dat deze stimulatieperiode weer achter de rug is. Ik denk dat het heel goed is dat je een even pas op de plaats maakt. Dat geeft je de tijd en de ruimte om de teleurstelling van de mislukte IUI’s te verwerken. En mocht deze laatste poging niet lukken (ik duim natuurlijk dat het wel lukt!) dan heb je nog even om je op te laden voor de volgende stap.
Maar eerst heel hard duimen dat de inseminatie van gisteren raak is!
O, en over dat je nu al moe bent van de IUI’s, dat is logisch, hoort erbij. Maar misschien scheelt het als je meer in het moment zou kunnen leven? Als ik je berichtjes lees, zie ik dat je vaak al bezig bent met dingen die nog in de toekomst liggen. Dan heb je het eigenlijk dubbel op je bord: én de IUI’s waar je mee bezig bent én de IVF’s die in de toekomst wellicht nodig zijn. Mij helpt het enorm om me te richten op het NU, dat is wat speelt, de rest komt later. Niet dat dat altijd perfect lukt hoor want het is toch moeiljk, maar het scheelt toch wel voor mij. Misschien heb je er iets aan?
En anders mik je mijn tip gewoon aan de kant. Je moet doen wat voor jou werkt tenslotte.Poezebeest

. Bedankt voor de knuffel en right back at you, want je kunt er zelf ook wel een gebruiken. Ik hoop dat je jezelf de ruimte kunt geven om niet te functioneren. Dat klinkt vaag maar ik heb zelf altijd de neiging om huppakee maar door te willen gaan. Soms werkt dat juist het proces waar je door moet (bah) tegen, waardoor je uiteindelijk verder van huis bent.
Geef jezelf de tijd, wees heel lief voor jezelf want het is echt niet makkelijk allemaal.
Heb je hulp? Als je dat liever niet vertelt, negeer deze vraag dan gewoon lekker. O ja, en juist in dit topic hoef je niet vrolijk te posten. Hier mag je je verdriet uiten.
Voorbeelden van vrouwen die uiteindelijk toch zwanger zijn geraakt, geven me wel hoop. Het punt bij mij is echter dat ik niet alleen meerdere miskramen heb gekregen maar er ook nogal lang over doe om zwanger te raken blijkbaar. Dat maakt dat ik het moeilijk vind om te geloven dat het gaat lukken. Aan de andere kant kan ik ook niet geloven dat het nooit gaat lukken dus dat is lekker dubbel.