Klopt! Maar je moet wel op tijd bustickets fixen want die waren toen ik ermee ging vrij rap uitverkocht (2007). Je kunt overigens het beste opstappen op Schönefeld want de bus stopt op veel plekken in de stad, duurt lang, Schönefeld is laatste opstapplaats. Wij zijn toen in Tegel opgestapt, duurde een uur om Berlijn uit te komen haha. Vanaf Schönefeld was het 1,5 uur met de bus, prima te doen! Anders is mitfahrgelegenheid.de ook een optie!quote:Op zondag 28 februari 2010 18:19 schreef frame-saw het volgende:
[..]
Vlakbij, niet dichtbij! Dichter bij Berlijn dan Nederland :p En je kunt met de bus vanaf daar naar Melt!, las ik op de site.
herkansingen laat jij een festival voor schieten? Poepert.quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:49 schreef Bravebart het volgende:
Pauper herkansingen ook dit jaarVolgend jaar ben ik er weer bij!
Iets met harde knipquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:55 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
herkansingen laat jij een festival voor schieten? Poepert.
met name in de avond, is melt echtquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:04 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Klopt! Maar je moet wel op tijd bustickets fixen want die waren toen ik ermee ging vrij rap uitverkocht (2007). Je kunt overigens het beste opstappen op Schönefeld want de bus stopt op veel plekken in de stad, duurt lang, Schönefeld is laatste opstapplaats. Wij zijn toen in Tegel opgestapt, duurde een uur om Berlijn uit te komen haha. Vanaf Schönefeld was het 1,5 uur met de bus, prima te doen! Anders is mitfahrgelegenheid.de ook een optie!
Ik ga eindelijk weer eens, vind het een geweldig festival, lekker cheap en tetrapakken mee op het festival!
Wat gaan we zien?
* Massive Attack (!!)
* Tiga
* Ellen Allien
* Yeasayer (!!)
* Goldfrapp (!!)
* Shout Out Louds
* DJ Shadow
* Turbostaat
* Blood Red Shoes
* Four Tet (!!)
* The xx
* Miike Snow
* Foals
* Die Sterne (!!)
Sfeerinpressies van mijn vorige Melt!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hmm overdag ook hoor, lekker chillen aan dat meerquote:Op donderdag 3 juni 2010 07:15 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
[..]
met name in de avond, is melt echt
Ah even luisteren! Weet iemand of er al een soort blokkenschema online is?quote:
Wel iets beter weer aub vergeleken met vorig jaar, alhoewel het zaterdag middag best te doen was, tot het weer begon te regenen.quote:Op donderdag 3 juni 2010 10:07 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Hmm overdag ook hoor, lekker chillen aan dat meer![]()
[..]
Ach, 2 jaar geleden heeft het ook bijna constant geregend, maar dat mag de pret niet drukkenquote:Op donderdag 3 juni 2010 14:52 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Wel iets beter weer aub vergeleken met vorig jaar, alhoewel het zaterdag middag best te doen was, tot het weer begon te regenen.
Ik heb vorig jaar in de auto moeten slapen omdat we de tent verkeerd opgezet hadden en niet zo'n bui vrijdagnacht verwacht hadden, gelukkig stonden we bij de campers dus konden we hem daar gewoon neer zetten.quote:Op donderdag 3 juni 2010 14:53 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ach, 2 jaar geleden heeft het ook bijna constant geregend, maar dat mag de pret niet drukken
ik kwam in de ochtend terug bij mn tent, en deze was voor een deel weggewaaidquote:Op donderdag 3 juni 2010 14:52 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Wel iets beter weer aub vergeleken met vorig jaar, alhoewel het zaterdag middag best te doen was, tot het weer begon te regenen.
Smaken verschillen natuurlijk, maar ik zou eens gaan kijken bij A-Trak, Booka Shade, Crookers, Danger, Fake Blood, Monika Kruse, Popof, Ricardo Villalobos (een must), Riton, Sascha Funke en Tiefschwarzquote:Op maandag 7 juni 2010 09:21 schreef wimpie-bosboom het volgende:
Ik ga dit jaar ook met een vrij grote groep naar Melt, maar ik moet zeggen dat veel namen me totaal niks zeggen. Heeft iemand tips voor het betere techno/electro werk en hoe duur zijn de consumpties daar? Kun je gewoon een fles water op het terrein brengen?
En zoals hierboven ook al werd gevraagd, heeft iemand al een soort timetable kunnen vinden?
Mijn (Short)listquote:Op maandag 7 juni 2010 10:27 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Smaken verschillen natuurlijk, maar ik zou eens gaan kijken bij A-Trak, Booka Shade, Crookers, Danger, Fake Blood, Monika Kruse, Popof, Ricardo Villalobos (een must), Riton, Sascha Funke en Tiefschwarz![]()
Consumpties weet ik niet precies meer, maar reken op ongeveer ¤ 2.50 voor een drankje. Flessen mogen niet naar binnen, maar je kan altijd een frisdrankpak omtoveren in een 'tas', zodat je toch 1.5 liter mee kan nemen![]()
Timetable komt denk ik pas heel kort van tevoren of op het festival zelf
Omdat dat een tas is en geen drankquote:Op dinsdag 8 juni 2010 15:15 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
viel me vorig jaar op dat Duitsers een pak drinken om hun middel deden vastgemaakt met ducktape? zoals plaatje vorige blz, hoezo is dit wel toegestaan?
Volgens mij gewoon omdat tetrapakken wel zijn toegestaan op het festivalterrein?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 16:31 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Omdat dat een tas is en geen drankDuitse manier van een oogje toeknijpen
Joah, maar het blijft raar, want plastic flessen mogen ook niet, dus ik snap het idee er niet helemaal vanquote:Op woensdag 9 juni 2010 13:49 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Volgens mij gewoon omdat tetrapakken wel zijn toegestaan op het festivalterrein?
Oh hehe. Dacht ook ooit eens van een Duitser gehoord te hebben dat de bezoekers altijd genoeg te drinken moeten hebben en dat het daarom is toegestaan, officieel mag je er ook geen alcohol in gooien volgens mij. Plastic flessen kun je dan weer gewoon kopen op het terrein dus waarom je die niet zelf mag mee nemen is een raadsel, ben eigenlijk wel eens benieuwd hoe dat exact zit.quote:Op woensdag 9 juni 2010 13:51 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Joah, maar het blijft raar, want plastic flessen mogen ook niet, dus ik snap het idee er niet helemaal van
Klopt, je mag er officieel ook geen alcohol in doen, soms ruiken ze er ook wel eens aan, maar wij zijn nooit gepaktquote:Op woensdag 9 juni 2010 14:06 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Oh hehe. Dacht ook ooit eens van een Duitser gehoord te hebben dat de bezoekers altijd genoeg te drinken moeten hebben en dat het daarom is toegestaan, officieel mag je er ook geen alcohol in gooien volgens mij. Plastic flessen kun je dan weer gewoon kopen op het terrein dus waarom je die niet zelf mag mee nemen is een raadsel, ben eigenlijk wel eens benieuwd hoe dat exact zit.
Modeselektorrr
Wodka-B(ananennektar)quote:Op woensdag 9 juni 2010 14:08 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Klopt, je mag er officieel ook geen alcohol in doen, soms ruiken ze er ook wel eens aan, maar wij zijn nooit gepakt
Joah zoiets; wodka gemengd met elke denkbare andere vloeistofquote:Op woensdag 9 juni 2010 14:11 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Wodka-B(ananennektar)![]()
Ik heb dr echt zin in!
Dan loop je de hele tijd met een rugzak rond, lijkt me ook niet allesquote:Op donderdag 10 juni 2010 13:41 schreef keko het volgende:
Probeer anders zo'n rugzak met een platipus erin, die mogen op vrijwel elk (niet-Nederlands) festival naar binnen...
Over vijf weken ben ik er bijna!
Maar dat nummer blijft ook veel te tofquote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:32 schreef JackHerrer het volgende:
Het Melt! anthem van dit jaar: Gigantische Stahlgiganten
Die van 2 jaar geleden vind ik nog steeds heel tof:
wij gaan dit jaar een busje hurenquote:Op maandag 14 juni 2010 23:12 schreef cowboycat het volgende:
Yesss Melt, super zin in! Tweede keer dit jaar, vorig jaar is best wel goed bevallenBlokkenschema (staat inmiddels op de site) is ook niet veel mis mee, op t oog (weer...) een vrij dode zondag maar gelukkig weinig overlappingen van dingen die ik graag wil zien
![]()
Alleen nog kijken hoe ik erheen ga, trein of auto... Voorkeur voor auto maar mensen die mee willen rijden ontbreken
Programma zit goed in elkaar, een aantal dingen die ik wilde zien wel tegenover elkaar, maar gelukkig is het terrein niet zo groot en ben je zo bij het volgende podium. Ook goed om te zien dat ze op zondag na 2 uur nog twee grote namen op de sleepless floor hebben gezet.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 07:24 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
nu al een dilemma, the xx, yeasayer ,ben clock, ongeveer zelfde tijdstip
mainstage zondag is nog wel te doen idd![]()
en rond dat tijdstip ook nog Groove Armada en Four tet... Ik denk dat het Four Tet of Yeasayer gaat wordenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 07:24 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
nu al een dilemma, the xx, yeasayer ,ben clock, ongeveer zelfde tijdstip
mainstage zondag is nog wel te doen idd![]()
Hoe ga jij? Ik wil al jaren gaan, niemand wil meequote:Op donderdag 25 februari 2010 07:41 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
Heb er nog geen topic over kunnen vinden? Dus bij deze
16 juli 2010 (vr) - 18 juli 2010 (zo)
Gräfenhanichen, Duitsland
Ik ga hier nu al een aantal jaren heen en het is bij verre leukste festival waar ik ben geweest.
Nog meer mensen die dit jaar gaan?
Gewoon de trein pakken, werkt primaquote:Op maandag 21 juni 2010 16:09 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Hoe ga jij? Ik wil al jaren gaan, niemand wil mee![]()
Goeie UI.quote:Op maandag 21 juni 2010 16:16 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Gewoon de trein pakken, werkt primaAlleen zorgen dat je bij het verkeerde station uitstapt, dan kom je geheid toffe mensen tegen waar je de hele tijd mee optrekt
Thanks, eensgelijksquote:Op maandag 21 juni 2010 16:18 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Goeie UI.
Volgend jaar maar gewoon doen dan he..
Sluit je maar aan hoorquote:Op maandag 21 juni 2010 16:09 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Hoe ga jij? Ik wil al jaren gaan, niemand wil mee![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |