Geadresseerd wel ja.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:50 schreef DjangoReinhardt het volgende:
Wanner krijgen we loon dan morgen toch
Als we vrijdag mogen bezorgen (heb wel vrij van school) gooi ik dan alles erinquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:57 schreef sbientje het volgende:
mooi![]()
deze week erg weinig (109)... ach, komt wel goed uit, heb het druk
jep, mag vrijdag!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:11 schreef blckbb het volgende:
[..]
Als we vrijdag mogen bezorgen (heb wel vrij van school) gooi ik dan alles erinHeb het ook erg druk deze week...
Ik zou het niet weten, niks gehoord in ieder geval!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:17 schreef sbientje het volgende:
[..]
jep, mag vrijdag!
ik doe donderdagmiddag denk ik. Zal wel niet al te lang duren![]()
zijn jiullie wijken ook eranderd trouwens?
Klopt, op 't betalingschema staan zaterdagen maar ik krijg al sinds dat ik hier werk op woensdagen betaaldquote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:19 schreef sbientje het volgende:
bij mij staat betaling trouwens op 3 april op het schema..
Het is ook kutpost inderdaadquote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:27 schreef sitting_elfling het volgende:
Dit heb ik ook nog gedaan toen ik behoorlijk wat jonger was. Je krijgt in wezen slecht betaald voor post waar niemand op zit te wachten. Alleen de Disney pakketjes waren zinvol, voor de rest was het vooral troep (reclame)
Lijkt mij ook als de termijn van je ontslag al 2 weken duurt... Gelukkig heb ik als tegendraadse puber zijnde altijd wel wat mensen die het willen doen. Vriend van me is 15 en loopt kranten voor VSP, als ik een weekje niet kan schuif kan ik de bakken naar hem doorschuiven.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:53 schreef sbientje het volgende:
precies, voor erbij is het prima te doen. Als je ervan moet rondkomen is het natuurlijk klote, maar ja![]()
Ik kreeg een brief dat mijn stratenlijst aangepast was.. ik kan m niet meer vinden nu![]()
Vorige week belde ik trouwens dat ik de week van 26 april en de week erop niet kan bezorgen en geen vervanging kan regelen. Zegt die mevrouw: Dan ben je wel erg laat met doorgeven![]()
Ik had echt zoiets van: whut? lijkt me toch ruim op tijd, 5 weken?
Heb ik ook gehad altijd op woensdagquote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:24 schreef blckbb het volgende:
[..]
Klopt, op 't betalingschema staan zaterdagen maar ik krijg al sinds dat ik hier werk op woensdagen betaald
mijn zusje wil het niet doen en al mijn vrienden hebben gewoon een baan (ik ben de enige studentquote:Op dinsdag 30 maart 2010 23:19 schreef blckbb het volgende:
[..]
Lijkt mij ook als de termijn van je ontslag al 2 weken duurt... Gelukkig heb ik als tegendraadse puber zijnde altijd wel wat mensen die het willen doen. Vriend van me is 15 en loopt kranten voor VSP, als ik een weekje niet kan schuif kan ik de bakken naar hem doorschuiven.
Zometeen even kijken of ik ook zo'n magazine heb (mijn loon iig nog nietquote:Op woensdag 31 maart 2010 14:26 schreef sbientje het volgende:
ahhh , paascadeautjeliev!
En in dat magazine"Ik heb heel veel bekijks als ik de post bezorg" Ja gek he, als je het in een KINDERWAGEN doet! djeez!
ik krijg ook niet per kg betaald hoorquote:Op woensdag 31 maart 2010 17:16 schreef Chinless het volgende:
vroegah werd ik nooit per KG betaald. Ik kreeg gewoon een vergoeding per folder. Totaal iets van 400 krantjes.
Bij elkaar zn 250 gulden per maand. (alleen zondag krant).
jij hebt het wss ook in de zelfde jaren als ik gedaan.quote:Op woensdag 31 maart 2010 17:32 schreef sbientje het volgende:
[..]
ik krijg ook niet per kg betaald hoor
VSP geadresseerd krijgt per poststuk en per adres.quote:Op woensdag 31 maart 2010 17:49 schreef Chinless het volgende:
[..]
jij hebt het wss ook in de zelfde jaren als ik gedaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |