abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_89741279
quote:
14s.gif Op donderdag 9 december 2010 22:38 schreef Rauzer het volgende:

[..]

Die sjaal inderdaad :') :') :'). Dat jaar daarvoor luxe kerstkransen, die waren dan wel weer lekker :9! Ik ben idd ermee gestop K-I, mijn vader heeft het nu overgenomen.
Of met pasen stomme schuimpjes.
graag verwijderen
pi_89911597
225 stuks, eindelijk *O*
pi_90128580
Forecast staat op 64 stuks.. ;(
pi_90133281
quote:
9s.gif Op zondag 19 december 2010 16:27 schreef Aspelund het volgende:
Forecast staat op 64 stuks.. ;(
Ja, ik zag het. Na de afgelopen periode waarin ik wekelijks 400+ stuks per week had, begint het nu ineens enorm in te zakken. Jammer, want bij grotere hoeveelheden kwam ik omrekenend best op een aardig uurloon uit. Maar bij 60 stuks komt bij mij neer op iets van 5 euro, terwijl ik daar ws toch een uur werk aan heb incl. sorteren, en nu met die berg sneeuw waarschijnlijk nog langer. Misschien moet ik het deze week maar laten liggen, en dan de week daarna met de dubbele hoeveelheid gaan lopen. Er zit toch geen tijdskritische post bij. Alleen dat Eigen Huis Magazine schijnen ze belangrijk te vinden. Dat is volgens mij ook de enige keer dat ze steeksproefsgewijs gaan controleren of je wel bezorgd hebt, maar omdat ze je van tevoren vertellen welk adres ze evt gaan bellen (zodat je kunt checken of de post wel allemaal bij je thuis is afgeleverd) heeft dat ook niet zoveel nut. En daar komt nog bij dat er volgens mij ook niets steeksproefgewijs aan is, want het is iedere keer hetzelfde adres.

Overigens wel een treurig kerstpakket zeg! Een klein kerstmutsje voorzien van VSP logo met marshmellows. En de muts is nog niet eens geschikt om te dragen. Het is we duidelijk dat het allemaal geen reet mag kosten.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_90140274
Huh kondigen ze die steekproeven aan? Heb ik verdomme al die keren gelopen terwijl het helemaal niet nodig was geweest, verdomme :')
graag verwijderen
  zondag 19 december 2010 @ 21:14:57 #281
153189 Viper86
Hakuna matata
pi_90143632
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 18:09 schreef Kramerica-Industries het volgende:

[..]

Overigens wel een treurig kerstpakket zeg! Een klein kerstmutsje voorzien van VSP logo met marshmellows. En de muts is nog niet eens geschikt om te dragen. Het is we duidelijk dat het allemaal geen reet mag kosten.
Met de zondagtelegraaf kreeg je zelfs een beter kerstpakket. :')
Nothing is what it seems
pi_90152165
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 21:14 schreef Viper86 het volgende:

[..]

Met de zondagtelegraaf kreeg je zelfs een beter kerstpakket. :')
Telegraaf heeft sowieso goeie kerstpakketten :)
pi_90580119
Ik doe geadresseerde post
verdient wel lekker :)
:{ deze week maar 50 poststukken..
pi_91134987
Na een paar maanden heb ik de VSP ook maar opgezegd. De hoeveelheden zakken flink in, en de komende weken is het ook maar steeds iets van 150 stuks per keer. Dan heb je een tientje bruto en dat kost je dan nog meer dan 1,5 uur als je pech hebt.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_98840983
Ik heb me zelf aangemeld en hoelang duurt het voor dat je een reactie krijgt
dat ze een plek voor je hebben of niet ?
  zondag 20 november 2011 @ 19:08:38 #286
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_104597283
Hoeveel verdienen jullie per maand eigenlijk ongeveer?
pi_104597442
quote:
0s.gif Op zondag 20 november 2011 19:08 schreef Mishu het volgende:
Hoeveel verdienen jullie per maand eigenlijk ongeveer?
Niet zoveel meer gok ik; aangezien de postbezorgers van VSP allemaal worden ontslagen. Alleen de reclamefolders blijven.
5000 postbezorgers baan kwijt
Leuke kick trouwens ;)
pi_121063868
vraag me toch af wie dan die foldertroep nog bezorgt
iedere week toch wel 2x een dik pakket foldertjes
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')