Tering wat een lul manquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:01 schreef Personan het volgende:
wtf Ik heb een pm van iemand gekregen met daarin de naam van de origami killer
En niet ouder dan 12.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:06 schreef Personan het volgende:
Volgens mij zin dat van die gefrustreerde mensen die zelf gespoiled zijn en nu ook andere willen spoilen
Je moet echt een dwaas zijn om het te gaan PM'enquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:06 schreef Personan het volgende:
Volgens mij zin dat van die gefrustreerde mensen die zelf gespoiled zijn en nu ook andere willen spoilen
even doorgeven aan forum@fok.nl, pm ban is volgens mij een van de optiesquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:01 schreef Personan het volgende:
wtf Ik heb een pm van iemand gekregen met daarin de naam van de origami killer
Het stond gewoon letterlijk in de pm titel.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:07 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Je moet echt een dwaas zijn om het te gaan PM'en
Wat was de omschrijving van het bericht ofzo? of stond daar de spoiler al in?
je kan het net zo goed in een mail ontvangenquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:12 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben blij dat ik geen PM gebruik maar wel zeer triest om te gaan spoileren in een PM.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:13 schreef Personan het volgende:
[..]
Het stond gewoon letterlijk in de pm titel.
Die kans acht ik niet zo groot maar je weet het nooit. Ik check mijn mail niet meer voordat ik Heavy Rain heb uitgespeeldquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:15 schreef Misan het volgende:
[..]
je kan het net zo goed in een mail ontvangen
gewoon publiek bekend maken welke user het isquote:
Zijn PM blijft zeker wel open staan tot ik m lees of niet ?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 12:24 schreef Morpheus2002 het volgende:
Beide accounts zijn verwijderd van die spoiler gast.
Heb het nagevraagd voor je.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 12:24 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Zijn PM blijft zeker wel open staan tot ik m lees of niet ?
PM's worden niet automatisch uit je inbox verwijderd als het account waarmee de PM verstuurd is verwijderd is. Dus als de spoiler al in de titel van de PM staat zou ik je inbox maar even niet openen, anders kun je je PM verwijderen zonder deze te openen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |