Ik heb al eerder aangegeven dat ze tegen andere mensen heeft gezegd dat ze mij wel zag zitten. Naar mijn mening is dit dan hoop voor mij. Maar ik zal wederom wel weer fout zittenquote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:20 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Maar dat weet ze toch niet? Ze heeft toch niets in die richting tegen jou gezegd? Ze heeft alleen maar met je geflirt, geen beloftes gedaan. Dan heeft ze je toch geen valse hoop gegeven?
Zal ik doen.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:23 schreef Fortitude het volgende:
Volgende keer toch maar wel weer vaart maken.
ja...ze wilde waarschijnlijk ook dat je iets deed...maar dat deed je niet, ondanks dat flirten van je...het was geen valse hoop, het was echte hoop, maar je hebt gewoon te lang gewacht...dus ga haar niks kwalijk nemen...eigen schuld...quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:24 schreef trolleinzwei het volgende:
[..]
Ik heb al eerder aangegeven dat ze tegen andere mensen heeft gezegd dat ze mij wel zag zitten. Naar mijn mening is dit dan hoop voor mij. Maar ik zal wederom wel weer fout zitten
Ze heeft niets tegen jou gezegd, en dat is het enige wat geldt in relaties tussen mensen. Dat neemt niet weg dat het natuurlijk allemaal wel kut is enzo. Sterkte en ik hoop dat je een volgende keer meer geluk hebt.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:24 schreef trolleinzwei het volgende:
[..]
Ik heb al eerder aangegeven dat ze tegen andere mensen heeft gezegd dat ze mij wel zag zitten. Naar mijn mening is dit dan hoop voor mij. Maar ik zal wederom wel weer fout zitten
Zoals ik al eerder zei: blijven hopen en wachten..quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:20 schreef trolleinzwei het volgende:
[..]
Mss heb je wel gelijk.
Maar toch hoop ik nog op die verontschuldiging.
Dat meisje zit niet fout.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:24 schreef Leatherneck het volgende:
Ik vind het niet netjes van die vriend dat hij pas, nadat hij wat bereikt had bij haar, vertelde dat hij haar al eerder zag zitten. Hij wist van te voren dat jij haar al leuk vond, waarom had hij niks gezegd over zijn gevoelens naar haar?
Als het een "echte" vriend is, dan vertel je dat elkaar lijkt me.
Ben je kierewiet?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:05 schreef trolleinzwei het volgende:
...
Waar ik nu mee in mijn maag zit is het meisje in kwestie. In dit soort situaties ben ik, waarschijnlijk met veel mensen hier, geneigd om "Vieze hoer" te zeggen tegen haar. ...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |