Air Transatquote:Op woensdag 16 juni 2010 16:18 schreef Basboussa het volgende:
[..]
Bij welke maatschappij kan jij een enkeltje Toronto boeken?
(...)
Check Airbnb eens.quote:Op donderdag 1 juli 2010 13:26 schreef EddyAlbena het volgende:
Nog een vraag. Ik heb een kamer toegewezen gekregen in Toronto voor mijn studie. Nu hoor ik net pas dat ik hier in kan trekken op 01 september terwijl ik al op 25 augustus aankom in Toronto. Iemand die mij enige acceptabele goedkope hotels kan adviseren. Het is wel voor zeven nachten dus het loopt bij een wat duurder hotel al snel hoog in de kosten.
Goh grappig dit. Krijg je volgens mij ook gelijk een hele andere/betere kennismaking met Canada/Toronto. Ik ga er eens goed naar kijken. Bedankt!quote:Op donderdag 1 juli 2010 15:13 schreef tijdrenner het volgende:
[..]
Check Airbnb eens.Zitten best een hoop kamers e.d. tussen die een stuk goedkoper zijn dan een hotel.
http://www.airbnb.com/travel/toronto/ca?checkin=08%2F25%2F2010&checkout=09%2F01%2F2010&city=Toronto&country=CA&lat=43.6525&lng=-79.3816667&location=Toronto%2C+Canada&number_of_guests=1&precision=city&state=ON&submit_location=Search
Dat denk ik ook ja! Niemand kent de stad beter dan de locals natuurlijk. Wij hebben via die website ook ons appartement in Vancouver gevonden.quote:Op donderdag 1 juli 2010 17:19 schreef EddyAlbena het volgende:
[..]
Goh grappig dit. Krijg je volgens mij ook gelijk een hele andere/betere kennismaking met Canada/Toronto. Ik ga er eens goed naar kijken. Bedankt!
Er gaat hier weleens een fietser hemelen.... Als je dat bedoelt. Nee, is niet echt op fietsers ingesteld, al ligt dat ook erg af waar je in Toronto zit, en waar je heen wilt. In en rond veel parken is het goed te doen, en langs Lakeshore/The Beaches/Boardwalk is het ook heel normaal en ueberhip. In de 'burbs kun je het overigens wel helemaal vergeten.... En zodra er sneeuw ligt, dan is het helemaal een spannend avontuur... Openbaar vervoer is wel ERG goed geregeld binnen Toronto, dus zo kun je ook wel heel wat zien.quote:Op maandag 26 juli 2010 21:02 schreef EddyAlbena het volgende:
Hoe zit het met fietsen in Toronto?
Ik zit daar dus een maand of vier en woon ook nog eens downtown. Ik kreeg het idee om gewoon een fiets te kopen en het lijkt me heerlijk om zo de stad te verkennen en mezelf zo te verplaatsen naar de verschillende locaties.
Heb even wat dingen gelezen en in bijv. de Lonely Planet krijg ik het idee dat fietsen iets aparts is. Net als een middagje wandelen zoals hier, met speciale wandelroutes en dat je dat daar dan hebt met fietsen. Er wordt echter ook geschreven over de strijd met milieuvervuiling dat er juist meer fietsen gebruikt worden door mensen.
Hoe zit het nou? In een filmpje wat ik net bekeek krijg ik het idee dat het wel gewoon kan, maar niet heel veilig is ivm de afwezigheid van fietspaden.
Bedankt! Ik kijk het dan wel even aan.quote:Op maandag 26 juli 2010 21:18 schreef Basboussa het volgende:
[..]
Er gaat hier weleens een fietser hemelen.... Als je dat bedoelt. Nee, is niet echt op fietsers ingesteld, al ligt dat ook erg af waar je in Toronto zit, en waar je heen wilt. In en rond veel parken is het goed te doen, en langs Lakeshore/The Beaches/Boardwalk is het ook heel normaal en ueberhip. In de 'burbs kun je het overigens wel helemaal vergeten.... En zodra er sneeuw ligt, dan is het helemaal een spannend avontuur... Openbaar vervoer is wel ERG goed geregeld binnen Toronto, dus zo kun je ook wel heel wat zien.
Ik fiets hier niet, 'burbs en kind enzo, maar de man weleens, maar die wordt er niet echt vrolijker van...
Jawel, in de USA zijn ze nogal strikt wat dat betreft. Regel je ESTA wel vóór 8 september, daarna moet je namelijk 14 dollar lappen voor een aanvraag.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 09:13 schreef tijdrenner het volgende:
We willen daar een dagje op en neer gaan met de trein naar Bellington, USA. Hebben we dan aan enkel een paspoort genoeg? Of moeten we voor dat dagje ook een esta formulier regelen?
Hoe lang gaan jullie?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 09:13 schreef tijdrenner het volgende:
Over een maandje vertrekken we al naar Vancouver!
We willen daar een dagje op en neer gaan met de trein naar Bellington, USA. Hebben we dan aan enkel een paspoort genoeg? Of moeten we voor dat dagje ook een esta formulier regelen?
Nog tips voor Vancouver en omgeving? We zijn afhankelijk van het OV. Sowieso staan Port Moody, Horseshoe Bay en Stanley Park/Vancouver Aquarium op de planning.
* Jaloers *quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 20:48 schreef zeebeschuit het volgende:
24-28 september in Vancouver (vanuit Seattle en daarna door naar Portland). Liep nog ff te twijfelen om de trein te nemen vanaf Vancouver naar P-Town maar duurde me toch net iets te lang..
Hele reis is LA-SanFran-Portland-Seattle-Vancouver-Portland-Las Vegas (alles met OV + vliegen) in totaal 4 weken![]()
Bedankt voor de uitgebreide reactie! Granville Island ziet er erg tof uit. We gaan 2 weken. Van de 13de tm de 28ste.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 20:43 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Hoe lang gaan jullie?
Een tochtje met een watervliegtuig naar Victoria Island en met de boot terug.
http://www.harbour-air.com/tours.php?tour=08_victoria_fly_n_drive of
http://www.westcoastair.com/HTML/vancouver_victoria_tours.html
Daar een fiets huren en wat rondrijden. Niet te laat met de boot teruggaan, dan vaar je in het donker en zie je niks van de eilanden. De heen en weer reis is eigenlijk het leukste van de trip.
De toorts van de Olympische vlam, staat naast het conventie centrum aan Waterfront. Leuk foto momentje.
Stanley Park moet je eigenlijk met de fiets doen, of een hele dag uittrekken als je het lopend doet, is erg groot en mooi.
Robson Street is de winkelstraat van Vancouver.
Granville Island, een groot markt achtig gebied onder de brug.
Grouse Mountain, flinke berg aan de overkant van het water. Misschien al sneeuw daar.
Yaletown is een hippe buurt met veel cafes en restaurants.
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 23:14 schreef VancouverFan het volgende:
Vancouver is echt 1 van de mooiste steden ter wereld. Maar 2 weken is best wel lang om alleen in Vancouver te blijven.
Nog wat dagtripjes:
Grote houten brug in de bossen iets vanaf Vancouver.
http://www.capbridge.com/
Gastown, leuk winkel gebied met een klok die op stoom loopt!
http://www.translink.ca/ is het OV bedrijf van Vancouver. Zeker de Skytrain, metro, is goed te doen. Prima verbinding vanaf vliegveld naar centrum.
Richmond kun je verder overslaan.
Er zijn ook walvistochten vanuit Vancouver, o.a. vanaf Granville Islan, maar ik weet niet precies wanneer het goede seizoen daarvoor is.
We zijn ook zeker niet van plan om alleen in Vancouver te blijven. Ik denk dat er in de omgeving genoeg te zien en beleven is. Veel mooie omliggende plaatsen en eilanden.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 23:14 schreef VancouverFan het volgende:
Vancouver is echt 1 van de mooiste steden ter wereld. Maar 2 weken is best wel lang om alleen in Vancouver te blijven.
Nog wat dagtripjes:
Grote houten brug in de bossen iets vanaf Vancouver.
http://www.capbridge.com/
Gastown, leuk winkel gebied met een klok die op stoom loopt!
http://www.translink.ca/ is het OV bedrijf van Vancouver. Zeker de Skytrain, metro, is goed te doen. Prima verbinding vanaf vliegveld naar centrum.
Richmond kun je verder overslaan.
Er zijn ook walvistochten vanuit Vancouver, o.a. vanaf Granville Islan, maar ik weet niet precies wanneer het goede seizoen daarvoor is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |