IMBO.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:35 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
IMBO zou jij je gewoon met brazilie bezig moeten houden want je zegt IMBO niets nuttigs en je zit IMBO alleen maar mensen voor linkse rakker uit te maken en te doen alsof ze allemaal achterlijk zijn. Maar dat is gewoon IMBO.
Zo te zien gaat Willy onze DutchErrorist hosselenquote:Op maandag 22 februari 2010 10:35 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
IMBO zou jij je gewoon met brazilie bezig moeten houden want je zegt IMBO niets nuttigs en je zit IMBO alleen maar mensen voor linkse rakker uit te maken en te doen alsof ze allemaal achterlijk zijn. Maar dat is gewoon IMBO.
Die gast in die auto heeft niemand vermoord. De wet onderscheidt 'moord' en 'dood door schuld'. Als daar iemand overleden is bij dat ongeluk, is hij daaraan schuldig, omdat hij door rood reed. Hij is niet bewust op die andere auto geklapt. Dat hij daar een paar jaar voor moet zitten en voorlopig niet meer mag rijden, prima.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:31 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Heel simpel.
Heeft die man met die mes al iemand vermoord? Nee
Heeft die man in de auto iemand 'vermoord'? Ja
Ik zeg nergens dat hij voor moord of wat dan ook de gevangenis in moet, maar iemand die zijn vriendin een paar klappen verkoopt en vervolgens met een mes gaat lopen zwaaien, die hoort er niet vanaf te komen met een paar uur schoffelen.quote:Tot dat die man met de mes iemand vermoord is hij daar toch nog niet schuldig voor? Het zou wat zijn als we mensen gaan straffen voor dingen die ze nog niet gedaan hebben. Minority Report style
Volgens mij heb ik dat niet een keer richting jou gedaan.quote:Je kan me wel de hele tijd dom noemen en de hele tijddoen bij mijn reacties, maar daar worden je eigen reacties niet veel slimmer/beter van hoor
Ja hoor, en dat weet jij vanuit Meppel !!!quote:Op maandag 22 februari 2010 10:24 schreef DuTank het volgende:
[..]
Hij lult ook maar wat dat de popo daar echt respect krijgt. Natuurlijk krijgen die geen respect van die drugshandelaren in de favela's, maar als daar niet zo wordt opgetreden, hebben ze al helemaal de vrije hand..
Je moet maar gaan schelden om je gelijk te krijgen? Je mag je best met Nederland bezig houden, maar doe het dan fatsoenlijk en ga niet allerlei domme dingen roepen, het komt namelijk heel zielig over.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:41 schreef Buzios het volgende:
[..]
Zo te zien gaat Willy onze DutchErrorist hosselen![]()
Omdat ik niet in Nederland woon mag ik me niet met Nederland bezig houden ?
Zeg dat maar tegen die duizenden Ghanezen, Afghanen en Marokkanen die naar Nederland willen komen. Wat komen die daar lullen dan ?
Waarom nog ontwikkelingshulp ?
Ik gebruik IMBO niet naar het internet acroniem, maar als Imbeciel !!!
Waarom houd jij dan je mond niet over Nederland aangezien je ook niet wat er hier allemaal gebeurd in Nederland want je zit toch aan de andere kant van de wereld?quote:Op maandag 22 februari 2010 10:43 schreef Buzios het volgende:
[..]
Ja hoor, en dat weet jij vanuit Meppel !!!
Ik vind die Geert wel een goed ventje om zijn populisme, scherpe one-liners, nooit echt inhoudelijk reageren op Linksch gebral, en het feit dat hij altijd zijn bek open trekt als het over marokkanen gaat.quote:Op maandag 22 februari 2010 08:52 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik haat wilders om zijn populisme, achterlijke one-liners, nooit echt inhoudelijk reageren, en het feit dat hij alleen zijn bek open trekt als het over marokkanen gaat. One-Issue partijen
Oh ja ik ben meer van D66 of SP
Hij is bewust door rood gereden. Hij moest zich namelijk op de weg concentreren en niet op zijn vriendin. Ik had overigens vermoord tussen haakjes gezet om het even duidelijk te maken ik snap dat het niet echt moord is. Maar goed er is iemand dood gegaan door zijn toedoen.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:42 schreef DuTank het volgende:
[..]
Die gast in die auto heeft niemand vermoord. De wet onderscheidt 'moord' en 'dood door schuld'. Als daar iemand overleden is bij dat ongeluk, is hij daaraan schuldig, omdat hij door rood reed. Hij is niet bewust op die andere auto geklapt. Dat hij daar een paar jaar voor moet zitten en voorlopig niet meer mag rijden, prima.
Maar dat iemand met zijn volle verstand iemand mishandeld en meerdere mensen bedreigd, dat kan niet en daar hoor je niet met een taakstraf vanaf te komen. Ga maar een jaartje piemels zuigen in Vught.
[..]
Ik zeg nergens dat hij voor moord of wat dan ook de gevangenis in moet, maar iemand die zijn vriendin een paar klappen verkoopt en vervolgens met een mes gaat lopen zwaaien, die hoort er niet vanaf te komen met een paar uur schoffelen.
[..]
Volgens mij heb ik dat niet een keer richting jou gedaan.
Nou, ik kijk regelmatig Discovery Channel en daar hebben ze een programma genaamd: Chris Ryan's Elite Police. Daar ging hij mee met de Batalhão de Operações Policiais Especiais, oftewel el BOPE, maar dat hoef ik jou niet te vertellen blijkbaar. En meer hoef ik sowieso niet te vertellen, want daar was goed te zien dat de plaatselijke bevolking enorm veel respect had voor ze, maar de drugshandelaren duidelijk niet.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:43 schreef Buzios het volgende:
[..]
Ja hoor, en dat weet jij vanuit Meppel !!!
Hey Toyboy (want meer ben je idd niet).quote:Op maandag 22 februari 2010 10:44 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Je moet maar gaan schelden om je gelijk te krijgen? Je mag je best met Nederland bezig houden, maar doe het dan fatsoenlijk en ga niet allerlei domme dingen roepen, het komt namelijk heel zielig over.
En wat hebben die duizenden Ghanezen, Afghanen en Marokkanen hier mee te maken? Waarom moet dit er weer bij gehaald worden.
Je bent triest om andere Fok!kers imbecielen te noemen terwijl jij je gedraagt alsof je er zelf een bent.
Geen van ons heeft bij die jongen en zijn vriendin in de auto gezeten, dus kunnen wij met geen mogelijkheid beoordelen in hoeverre hij zich kon concentreren op de weg. En hij is dus absoluut niet bewust door rood gereden, daar is waar het hele verhaal om draait.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:47 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Hij is bewust door rood gereden. Hij moest zich namelijk op de weg concentreren en niet op zijn vriendin. Ik had overigens vermoord tussen haakjes gezet om het even duidelijk te maken ik snap dat het niet echt moord is. Maar goed er is iemand dood gegaan door zijn toedoen.
Ik vind dat die messen grijper er ook niet zo laag vanaf mag komen, maar je kan die 2 zaken absoluut niet met elkaar vergelijken...
Het is ook allang bewezen dat zwaardere straffen niet werken.quote:Op maandag 22 februari 2010 09:32 schreef DuTank het volgende:
[..]
De meeste dictators zijn toch echt socialistisch/communistisch volgens mij. Maar goed. Natuurlijk moet de medemens geholpen worden, maar er is een grens. Een bierzuipende dikke loser in Woensel, Amsterdam-Noord of waar dan ook, die te lui is om langs het uitzendbureau te lopen, mag geen uitkering krijgen nee. Kom met je luie reet van die bank af en ga iets doen.
Maar waar rechts, ja dat ben ik, bijvoorbeeld voor staat, dat zijn zwaardere straffen. Vind jij het kunnen dat er van het weekend weer een of andere geflipte TBS'er is ontsnapt?. "Ja, want deze mensen hebben ook recht op verlof." Flikker toch eens op man! Het is al lang bewezen dat zo'n verlof te vaak voor problemen zorgt. Deze mensen zijn hartstikke gestoord en moeten voor altijd in zo'n centrum blijven.
(Om even een voorbeeldje te noemen)
BOPE ken ik, die gasten zijn geen grappenmakers. Ook in de stad waar ik nu woon heeft de Policia Militar veel aanzien.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:48 schreef DuTank het volgende:
[..]
Nou, ik kijk regelmatig Discovery Channel en daar hebben ze een programma genaamd: Chris Ryan's Elite Police. Daar ging hij mee met de Batalhão de Operações Policiais Especiais, oftewel el BOPE, maar dat hoef ik jou niet te vertellen blijkbaar. En meer hoef ik sowieso niet te vertellen, want daar was goed te zien dat de plaatselijke bevolking enorm veel respect had voor ze, maar de drugshandelaren duidelijk niet.
Ik ben het met je eens dat de politie harder moet optreden, maar er is geen enkele crimineel die respect heeft voor de politie
Als ze niet nageleefd worden zeker niet nee.. Iemand die voor moord levenslang krijgt, moet ook echt levenslang krijgen. Dan is het probleem opgelost.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:55 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Het is ook allang bewezen dat zwaardere straffen niet werken.
Die man zal door een vervelende loop van omstandigheden ook wel zijn vriendin geslagen hebbenquote:Op maandag 22 februari 2010 10:54 schreef DuTank het volgende:
[..]
Geen van ons heeft bij die jongen en zijn vriendin in de auto gezeten, dus kunnen wij met geen mogelijkheid beoordelen in hoeverre hij zich kon concentreren op de weg. En hij is dus absoluut niet bewust door rood gereden, daar is waar het hele verhaal om draait.
En die zaken kun je juist wel vergelijken, want als je twee dezelfde zaken met elkaar gaat vergelijken, dan komen er twee dezelfde straffen uit. Dit zijn twee totaal andere dingen, waarbij het verkeersongeluk natuurlijk erg dramatisch is, omdat er iemand is overleden, maar dat was meer een vervelende samenloop van omstandigheden. Iemand die met zijn volle verstand, buiten zijn woede, met een mes gaat lopen zwaaien, is een labiel en gevaarlijk figuur in onze maatschappij. Dat moet aangepakt worden.
Ga naar een brazilie topic.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:56 schreef Buzios het volgende:
[..]
BOPE ken ik, die gasten zijn geen grappenmakers. Ook in de stad waar ik nu woon heeft de Policia Militar blablablablabla
Ik vind van wel, het is 's avonds al donker genoeg.... dan hoeft het overdag ook niet zwart te zijnquote:Op maandag 22 februari 2010 10:49 schreef Buzios het volgende:
[..]
Hey Toyboy (want meer ben je idd niet).
Wanneer ik een ander IMBO (naar imbeciel) noem, hoef je niet meteen op te springen. Je kunt dan beter slachtofferhulp gaan verlenen aan Willy dan mij aan te vallen.
Heb ik toch weer werk voor je gecreerd, typisch links !!! Jij even blij....
Vind jij dat er een immigratiestop moet komen in Nederland...?
Beantwoord eerst deze vraag, dan zal ik je andere vraag ook beantwoorden.
quote:Op maandag 22 februari 2010 10:58 schreef DuTank het volgende:
[..]
Als ze niet nageleefd worden zeker niet nee.. Iemand die voor moord levenslang krijgt, moet ook echt levenslang krijgen. Dan is het probleem opgelost.
En het is maar net hoe je tegen zo'n onderzoek aankijkt. Zwaarder straffen zal misschien niet helpen dat mensen opeens die misdaad niet meer doen, maar daar gaat het ook niet om. Als ik iemand wil vermoorden, dan doe ik dat. Of ik nou 10 jaar krijg of de doodstraf. Het gaat erom dat ik niet meer terugkeer in de maatschappij, dat is het belangrijkste.
Ben ik met je eens, maar de vraag was even heel specifiek DutchErrorist gericht.quote:Op maandag 22 februari 2010 11:00 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Ik vind van wel, het is 's avonds al donker genoeg.... dan hoeft het overdag ook niet zwart te zijn![]()
Op enkele uitzonderingen na doen die buitenlanders toch niks goeds. Beetje terroriseren. In alle opsporingsprogramma's waar ze naar de daders van criminele activiteiten zoeken is 90% gewoon buitenlands.
Zodra wilders aan de macht komt, en het liefst nu al zou ik ze allemaal in een vrachtwagen stouwen richting marokko/turkije of een ander zandbakland en ze er allemaal uitgooien.
Kijk, een echter Wilders aanhanger !!!quote:Op maandag 22 februari 2010 10:59 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ga naar een brazilie topic.
Kan jij alleen maar mensen persoonlijk aanvallen? Oh wat is er trouwens mis met slachtofferhulp en wat is er links aan.quote:Op maandag 22 februari 2010 10:49 schreef Buzios het volgende:
[..]
Hey Toyboy (want meer ben je idd niet).
Wanneer ik een ander IMBO (naar imbeciel) noem, hoef je niet meteen op te springen. Je kunt dan beter slachtofferhulp gaan verlenen aan Willy dan mij aan te vallen.
Heb ik toch weer werk voor je gecreerd, typisch links !!! Jij even blij....
Vind jij dat er een immigratiestop moet komen in Nederland...?
Beantwoord eerst deze vraag, dan zal ik je andere vraag ook beantwoorden.
Je lult over Favela's en andere dingen over brazilie, niet over nederland, snuggerequote:Op maandag 22 februari 2010 11:04 schreef Buzios het volgende:
[..]
Kijk, een echter Wilders aanhanger !!!
Nederland is voor de Nederlanders...mensen uit andere landen moeten niet lullen over Nederland !!!!
Goed zo !!!
Ik wist dat je dat ging zeggenquote:Op maandag 22 februari 2010 10:58 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Die man zal door een vervelende loop van omstandigheden ook wel zijn vriendin geslagen hebbenZo kan je alles wel goed praten. Was jij erbij toen die man zijn vriendin sloeg?
Daarom.
Maar nee, een normaal mens moet fatsoenlijk met zijn woede om kunnen gaan. Mijn vriendin noemde me al agressief, als ik na een ruzie of wat dan ook tegen de muur sloeg. Je woede hoor je niet af te reageren op iemand zijn/haar gezicht en vervolgens te gaan lopen dreigen.quote:En feit blijft dat meneer niet met de weg bezig was, anders was hij niet door rood gereden. Dus hij heeft voor het ongeluk gezorgd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |