De brutaliteit!quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:02 schreef Ayca het volgende:
[..]ik heb op vakantie wel eens samen met een nicht nootjes naar voorbijgangers uit de hotelkamer gegooid
![]()
Dat klopt helemaal.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 18:52 schreef wikwakka2 het volgende:
Ik denk dat Julis dagelijks (expres) voetballen door ruiten schopt, bilmi plannen maakt om de wereld over te nemen en Ayça vanuit haar raam kauwgom in de haren van voorbijgangers spuugt.
ik dacht dat je er vanaf wasquote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:13 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal.![]()
Ik ben vandaag trouwens langs de tuinen geweest en gevraagd naar suplementen om aan te komen. Ze begon over dat ding met koolhydraten en eiwitten en over fenegriekcapsules. Ik dacht capsules zijn lekker makkelijk, ik neem die wel, ze zei dat andere word je sneller DIK van. Toch die capsules genomen en ik kan het niet slikken, het stinkt verschrikkelijk en ik weet niet of fenegriek wel goed is. Zo wat googlen denk ik.
Heb je een app/widget aangezet die bijvoorbeeld nieuwsberichten op het homescherm laat zien? Die dingen vreten batterijen aangezien internet de hele tijd aan laten staan.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:15 schreef Ayca het volgende:
Gaan jouw batterijen trouwens ook zo snel op?
Ga aan bodybuilding doen.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:18 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ja, van het veel eten, ik wil niet meer eten voor twee.
Een Kroatiër!quote:
nee, alleen voor het weerquote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:16 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Heb je een app/widget aangezet die bijvoorbeeld nieuwsberichten op het homescherm laat zien? Die dingen vreten batterijen aangezien internet de hele tijd aan laten staan.
Download taskiller eens en kijk welke programma's er allemaal op de achtergrond draaien.quote:
DUS DIKquote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:24 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Wat?
Ik heb al jaren hetzelfde gewicht.
Doe ik niet, ik heb alleen al duidelijk gemaakt dat ik gewoon normaal ben volgens mijquote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:26 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
DUS DIK
je doet nu alsof ik weet hoeveel jij woog.
Zou jij dit in het echt nou ook durven roepen, aangezien je schijnbaar zo verlegen bentquote:
ja heb ik alquote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:25 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Download taskiller eens en kijk welke programma's er allemaal op de achtergrond draaien.
Nee, wat moet ik met 74 kilootjes, IK zou dan zo rond als een bal zijn.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:27 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Doe ik niet, ik heb alleen al duidelijk gemaakt dat ik gewoon normaal ben volgens mij. 74 kilootjes, jaloers?
[..]
Zou jij dit in het echt nou ook durven roepen, aangezien je schijnbaar zo verlegen bent?
Weet je zeker dat je de nieuwse firmware hebt geinstalleerd?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:34 schreef Ayca het volgende:
[..]
ja heb ik almaar toch houdt hij het max 1,5 dag uit ....
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:34 schreef Ayca het volgende:
[..]
ja heb ik almaar toch houdt hij het max 1,5 dag uit ....
Nee, dat kan je niet, tenzij je zijn gebruikersnaam googlen achterhalen noemt.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:48 schreef Bilmiyorem het volgende:
wikkie jij bent toch een slimpie
iemand heeft reacties geplaatst bij m'n youtubefilmpjes (negatieve) en heeft zich waarschijnlijk speciaal geregistreerd om op mijn filmpjes te reageren. Kan ik achterhalen wie dit is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |