quote:Op zondag 21 februari 2010 23:16 schreef D.D.W. het volgende:
Ik heb onlangs besloten toch even mijn rijbewijs te halen, het gaat mij wel goed uitkomen (wordt wel tijd, ben al 30 jaar)
Dus ik had een rijles een week of 2 geleden, en daar zat toch een leuk meisje op de achterbank, ik voelde gelijk een klik![]()
Helaas had ik niet al te veel tijd om wat te praten, want de instructeur was snel klaar om te beginnen![]()
Ik heb het gevoel alsof ik nu de ware voor mijn neus heb laten ontglippen.
Klacht 1: Paar dagen actief zoekwerk op Hyves heeft niks opgeleverd, heel wat uurtjes weggegooid![]()
Klacht 2: Denk nooit een lekkere vriendin te krijgen maar een een of ander gedrocht![]()
Hier rond Amsterdam leven we eerst ons leven voor we ons settelen.quote:
Trouw niet voordat je 40 bentquote:
Goedgekeurdquote:Op maandag 22 februari 2010 13:45 schreef Walter81 het volgende:
[..]
Meer zoiets, met egalere huid? Heb even de foto bewerkt voor je.
[ afbeelding ]
TVPquote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:13 schreef De_goegemeente het volgende:
Kerel, je zegt dat je nog steeds bang bent om een blauwtje te lopen. Dat is nog begrijpelijk als je een meid opzoekt op je werk ofzo waar het tot genante herontmoetingen kan leiden. Maar in dit geval.. je kent die meid niet, dus wat kan het je in godsnaam schelen.
Waar lig je langer wakker van? Een blauwtje of het feit dat je op 30ste nog steeds alleen bent en een leegte voelt.
Mocht je d'r nog een keer in de auto krijgen vraag dan gewoon of ze een keer wat wil gaan drinken, zelfs al zit de instructeur er ook bij (dat maakt het zelfs moeilijker voor haar om je af te poeieren), gewoon lef hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |