SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De stoptrein vertrekt een halfuur eerder in Antwerpen en volgens mij zijn er op het gehele traject tot Roosendaal geen inhaalmogelijkheden. Misschien bij Essen, maar 'k denk niet dat ze de Benelux voor die 5 minuten nog laten inhalen. Ik heb in ieder geval nog nooit gezien dat de Beneluxtrein eerder binnen kwam rijden dan de stoptrein.quote:Op donderdag 25 februari 2010 17:28 schreef dennistd het volgende:
Via Vise gaat hem niet worden worden, heb morgenavond nog wat anders en wil niet voor dag en dauw weg. Is een overstap van 5 minuten vanuit de stopper op de Benelux 1a -> 3b haalbaar in Roosendaal? De NS-reisplanner geeft hem wel maar is die stoptrein een beetje punctueel?
quote:Op donderdag 25 februari 2010 17:21 schreef Ofyles2 het volgende:
En er is weer een machinist door rood gereden. Tatort:Weer in het Hoofdstedelijk gewest. Zal vast wel de taalstrijd erbij gaan betrekken nu.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Och jee, weer een naab die er niet mee om kan gaanquote:Op donderdag 25 februari 2010 17:48 schreef Yreal het volgende:
Amsterdam sloterdijk![]()
Het meest onlogische butstation van heel nederland. Wie de fuck heeft die hemboog ontworpen
Voorzover ik weet is alles dat richting uitgeest gaat Mat64 nu. breukelen rhenen ookquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Och jee, weer een naab die er niet mee om kan gaan![]()
Darkwing_Duck heeft anderhalf uur moeten staan in de Thalys hoor ik net. Ben benieuwd wat de rest van dat verhaal is.
Voorts zag ik vandaag een hoop Plan V in de stopper Utrecht - Rhenen zitten. Is dat planmatig tegenwoordig? Dacht dat daar SGMm reedWeet iemand of er in het weekend ook Plan V in zit? Ik ga dat lijntje zaterdag doen en MOCHT er plan V verwacht worden, dan pak ik graag een 1e klas kaartje natuurlijk
Superquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:27 schreef Yreal het volgende:
[..]
Voorzover ik weet is alles dat richting uitgeest gaat Mat64 nu. breukelen rhenen ook
Ik denk dat ik hem nu redelijk snap na het bekijken van google aarde. Je hebt de sporen uit schiphol, die afsplitsen in de hemboog en die boog door de stationshal. Hemboog gaat weer op in de sporen richting zaandam en die andere het spoor naar amsterdam CS op, en onder in de hal loopt Amsterdam - Zaandam / haarlem ...quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Och jee, weer een naab die er niet mee om kan gaan![]()
Tenminsten, ik zit de hele dag op school uit het raam te staren richting het bijlmer station, en reis ook altijd met de 4000 vanaf gouda. T zijn altijd mat 64's die ik zie, en heel af en toe een VIRM of ICM in de 4000, maar naar rhenen heb ik echt nog nooit iets anders dan mat64 gezien.quote:
Preciesquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:29 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik denk dat ik hem nu redelijk snap na het bekijken van google aarde. Je hebt de sporen uit schiphol, die afsplitsen in de hemboog en die boog door de stationshal. Hemboog gaat weer op in de sporen richting zaandam en die andere het spoor naar amsterdam CS op, en onder in de hal loopt Amsterdam - Zaandam / hoorn ...
Toch?
Plan V is de hoofdmoot, maar in beide series (die aan elkaar geknoopt zijn in de spits) zit er ook wel wat anders tussen soms, Plan T's zie je redelijk veel en SGM soms ook, maar de afgelopen maanden is er bij uitzondering ook wel DDAR, DDM-1 of SLT in Rhenen terechtgekomen.quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:31 schreef Yreal het volgende:
T zijn altijd mat 64's die ik zie, en heel af en toe een VIRM of ICM in de 4000, maar naar rhenen heb ik echt nog nooit iets anders dan mat64 gezien.
.. en wat is er dan zo but aan? 'k Vind het wel wat hebben, 500 meter overstappenquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:31 schreef Yreal het volgende:
[..]
Tenminsten, ik zit de hele dag op school uit het raam te staren richting het bijlmer station, en reis ook altijd met de 4000 vanaf gouda. T zijn altijd mat 64's die ik zie, en heel af en toe een VIRM of ICM in de 4000, maar naar rhenen heb ik echt nog nooit iets anders dan mat64 gezien.
Niet verantwoordelijk als ik het fout heb![]()
zat niet in de 37466, maar de 37364.quote:Op donderdag 25 februari 2010 17:06 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Greavy zwaaide niet eens toen hij langs de post kwam.
Als ze wel langskomen sla je ze in elkaar of zo?quote:Op donderdag 25 februari 2010 20:14 schreef greavy het volgende:
En nog steeds geen railcatering of hoe die kiosk mense ook hete![]()
Die komen alleen nog langs op Zwolle-Utrecht in de IC volgens mij (en misschien nog wat andere trajecten)quote:Op donderdag 25 februari 2010 20:14 schreef greavy het volgende:
En nog steeds geen railcatering of hoe die kiosk mense ook hete![]()
![]()
nop, alleen de benelux nogquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:46 schreef dennistd het volgende:
[..]
Die komen alleen nog langs op Zwolle-Utrecht in de IC volgens mij (en misschien nog wat andere trajecten)
ja, maar je zou ze (lijkt mij) ook verwachten in die IC.. Het iss een hele afstand..quote:Op donderdag 25 februari 2010 21:46 schreef dennistd het volgende:
[..]
Die komen alleen nog langs op Zwolle-Utrecht in de IC volgens mij (en misschien nog wat andere trajecten)
Maar niemand legt ooit die hele afstand af, er zijn 2 alternatieven die een halfuur sneller zijnquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:56 schreef greavy het volgende:
[..]
ja, maar je zou ze (lijkt mij) ook verwachten in die IC.. Het iss een hele afstand..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |