Dat gaat wel lukken zo te zienquote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:09 schreef Klopkoek het volgende:
Hoe hij zich afreageerde was weer typisch Kramer.... Ritsma en Hedrick overkwamen het bij minder belangrijke wedstrijden ook eens en waren na 5 minuten weer kalm. Maarja, dit zijn de olympische spelen dus de boosheid begrijp ik wel.... als hij er maar weer overheen komt.
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:12 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Willen alle azijnpissers even een pas op de plaats maken ... meneer staat heel rustig nu de pers te woord en toont zich een enorm groot sportman
Dat geef ik net aan. Sporters zijn altijd boos als zoiets gebeurt en terecht.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:09 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ja dat zou jij nooit doen als je zo verliest
Fantastisch van hem, maar dit had gewoon niet gehoeven.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:12 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Willen alle azijnpissers even een pas op de plaats maken ... meneer staat heel rustig nu de pers te woord en toont zich een enorm groot sportman
Ja, wat dan? Het moment dat ie geboren wordt? Dat ie realiseert dattie gezond is?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:12 schreef Klopkoek het volgende:
"het belangrijkste moment in zijn leven"
Zoek eens op hoe veel hij al gewonnen heeft.... dat is hetquote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:14 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Ja, wat dan? Het moment dat ie geboren wordt? Dat ie realiseert dattie gezond is?
Hij is een sporter en voor een sportman komen de momenten niet belangrijker dan een fout tijdens een gouden medaillerace op de Spelen.
Mooie reactie ja, het bewijst dat het een groot sportman is.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:12 schreef Szura het volgende:
Klasse reactie voor de camera van de NOS
Absoluut erg knapquote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:14 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En dat na een half uurtje. Ondanks dat ik hem niet mag erg knap
Hij zou een nog groter mens zijn geweest als hij denkt 'kan gebeuren'. Want kemkers doet dat niet expres. En zoals Smeets zegt ging Kemkers goed om met zijn fout, door pas achteraf de boodschap door te geven. Dat laat ook de kracht van kemkers zien. Sowieso zal kemkers als een goed coach betaamt alle schuld op zich nemen, of hij nu daadwerkelijk 'schuldig' is of nietquote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:16 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Inderdaad.
Een enorm cliché, maar zeker ook in verlies toont een ware kampioen zich.
Er bestaat geen sportman die dat kan hoor. Dat zou ik al niet hebben en ik ben nergens goed inquote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:19 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Hij zou een nog groter mens zijn geweest als hij denkt 'kan gebeuren'. Want kemkers doet dat niet expres. En zoals Smeets zegt ging Kemkers goed om met zijn fout, door pas achteraf de boodschap door te geven. Dat laat ook de kracht van kemkers zien. Sowieso zal kemkers als een goed coach betaamt alle schuld op zich nemen, of hij nu daadwerkelijk 'schuldig' is of niet
Nee, met zo'n instelling win je denk ik ook niet veel.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:21 schreef Yesse het volgende:
[..]
Er bestaat geen sportman die dat kan hoor. Dat zou ik al niet hebben en ik ben nergens goed in
Cruijff verloor ooit als coach de Champions League finale met 0-4. Na grote opschepperij dat zijn dreamteam het wel even zou doen (terechte verwachtingen). Reactie achteraf: "kan gebeuren"quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:21 schreef Yesse het volgende:
[..]
Er bestaat geen sportman die dat kan hoor. Dat zou ik al niet hebben en ik ben nergens goed in
Dit dus!quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:12 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Willen alle azijnpissers even een pas op de plaats maken ... meneer staat heel rustig nu de pers te woord en toont zich een enorm groot sportman
Als het echt gebeurd is, is dat best een mooie grapquote:He was then approached by a NBC reporter who asked him, "Are you stupid?" Sven had nothing to say in reply but the tears rolling down his eyes told the story.
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 23:41 schreef Wounded_Knee het volgende:
Dit staat nu op z'n wiki:
[..]
Als het echt gebeurd is, is dat best een mooie grap
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |