Jij kletst wel zo uit je nek...hij zat juist teveel op te letten, en wilde teveel doen. Informatie overload op het ergste moment dat het kan gebeuren...door die leuke rail-camera kunnen de coaches niet zoals normaal hulp krijgen van assistenten bij de boarding voor het invullen van rondeborden etc. Dus moeten ze een aantal dingen tegelijk doen, en dat was kennelijk teveel.quote:Op woensdag 24 februari 2010 11:55 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Hij lette voor geen meter op.
Daar staat hij wel vaker, volgens mij. Normaal wil hij de rondetijd van Kramer niet aan de tegenstander laten zien.quote:Op woensdag 24 februari 2010 12:56 schreef Ericr het volgende:
Begreep alleen niet waarom Kemkers zo dicht bij de bocht stond, op andere afstanden heb ik de coaches toch meestal een stuk verder van de bocht gezien. Nu was er voor Kramer totaal geen ruimte om zelf na te denken en eventueel te kijken waar Skobrev reed.
Bob de jong gebaarde juist dat Erik Bouwman een stuk naar achteren moest gaan staan, en dus ook dichter bij de bocht hoor'/.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:30 schreef MiLalaa het volgende:
nouja hij stond echt wel ver aan het einde van de baan. Erik Bouwman bij Bob ook, waar laatstgenoemde ook niet blij mee was, die gebaarde ook dat ie dichterbij moest komen.. maarja dat mocht dus niet
ohjaquote:Op woensdag 24 februari 2010 13:42 schreef Tompsen het volgende:
Bob de jong gebaarde juist dat Erik Bouwman een stuk naar achteren moest gaan staan, en dus ook dichter bij de bocht hoor'/.
Lul? Wat dan?quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:16 schreef Yankee het volgende:
Net interview van Dione met de Jong gekeken, wat een lul
Wat zei ie dan?quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:16 schreef Yankee het volgende:
Net interview van Dione met de Jong gekeken, wat een lul
Persoonlijk vind ik niets mis met Sven.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:12 schreef _The_General_ het volgende:
Ben ik nu de enige die zich stoort aan dit gedrag? Het doet afbreuk aan het sympatieke gevoel dat ik voor Sven had....
quote:Op woensdag 24 februari 2010 16:09 schreef Bayswater het volgende:
Sinds gisteravond kunnen we Kramer in de categorie Eddy the Eagle plaatsen.
In de verkorting van het woord 'een' naar 'n' kan ik nog komen (smstaal enzo), maar 'un'?quote:Op woensdag 24 februari 2010 10:13 schreef Annie1980 het volgende:
Idd... wat un held![]()
Ja ook ik vind hem soms un tikje arrogant maar gooi dat dan op "t is un topsporter en als je dat bent leef je volgens mij in je eigen wereldje, hij mag dat"
Maar dat hij gisteren en vandaag zo reageert is grote klasse!
Ach fuck die Amerikanen, alsof hun sporters geen last hebben van arrogantie. Dan nog was die opmerking van 'are you stupid' niet eens arrogantie maar meer een soort van verbaasdheid dat die reporter zo'n durfde te stellen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 17:56 schreef beantherio het volgende:
In de reacties onder het artikel over gisteravond op CNN kan ie op weinig sympathie rekenen. Dat incidentje met die Amerikaanse reporter heeft hem weinig goeds gedaan.
Was die opmerking maar arrogantie. Met arrogantie is niets mis, met onbeschoftheid des te meer. Zie Van Gaal afgelopen weekend ook weer...quote:Op woensdag 24 februari 2010 18:04 schreef Ericr het volgende:
[..]
Ach fuck die Amerikanen, alsof hun sporters geen last hebben van arrogantie. Dan nog was die opmerking van 'are you stupid' niet eens arrogantie maar meer een soort van verbaasdheid dat die reporter zo'n durfde te stellen.
grote kans dat 80% van die reageerders Nederlanders zijnquote:Op woensdag 24 februari 2010 17:56 schreef beantherio het volgende:
In de reacties onder het artikel over gisteravond op CNN kan ie op weinig sympathie rekenen. Dat incidentje met die Amerikaanse reporter heeft hem weinig goeds gedaan.
waar slaat dat nou weer opquote:Op woensdag 24 februari 2010 18:37 schreef Nielsch het volgende:
Ik erger me ook aan het gedrag van Kramer, met z'n attitude: "Ik ben Sven Kramer, ik bepaal zelf wel in welke baan ik wil schaatsen. Als ik de binnenbocht wil hebben, dan neem ik ook de binnenbocht!"
Ochjee het typisch Nederlandse calvinistisch denken..quote:Op zondag 21 februari 2010 12:12 schreef _The_General_ het volgende:
Arrogant: Hij gaat er vanuit dat een Amerikaanse journaliste van NBC zijn naam kent, nee Sven, in Amerika ben je nog onbekend! Stel je dan even netjes voor aan die 300 miljoen Amerikanen,
Dom: Hij rent zomaar het publiek in, over de onder stroom staande camera rails heen. Men kon nog net de stroom er af halen, anders had hij een ongeluk gehad!
Eigenwijs: Steeds aanwijzingen van officials negeren, overal lopen waar hij wilt etc.
Ben ik nu de enige die zich stoort aan dit gedrag? Het doet afbreuk aan het sympatieke gevoel dat ik voor Sven had....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |