Oké! Ik vond het juist, in vergelijking met bv Parijs, een veel relaxte sfeer. Maar ik ben er slechts een enkele keren geweest.quote:Op donderdag 1 november 2012 14:12 schreef Prego het volgende:
Bora-Bora
@Alcatranz: ik vond het z'on jaar of 7 geleden ook een toffe stad maar inmiddels ben ik Lyon eigenlijk best beu. ik vind het er 'tegenwoordig' vies, het stinkt en het is een puinhoop. al die 'gezellige barretjes' en bouchons kunnen me gestolen worden, misschien is dat de leeftijd want wij willen gewoon rust
Wij gaan zo rondtouren in het noord westen van Lyon om te kijken wat ons leuk lijkt want binnen een paar jaar willen we de stad uit. Ik woon in het 9e en ik heb geen zin meer om omringd te worden door mensen in sportkleding die zich niet kunnen gedragen, agressief zijn en de boel vernielen en verzieken. Na diverse inbraken in ons complex en agressie op straat is bij ons de maat vol.
Certes, elders is het gras altijd groener maar het mag voor mij allemaal wel wat minder verpauperd, dat daar dan een prijskaartje aan vast hangt, soit..!
Ja, klopt eigenlijk ook wel. Ook minder toeristisch etc. Ik heb niets gezegdquote:Op woensdag 14 november 2012 01:53 schreef Prego het volgende:
In vergelijk met Parijs geef ik je gelijk maar Lyon is dan ook stukken kleiner.
Vanwege de culturele en culinaire sfeer die er heerst of wat?quote:Op zondag 11 november 2012 01:14 schreef Quotidien het volgende:
Ah, Frankrijk. Heb er mijn hart nog altijd liggen.
Omdat de jaren dat ik er woonde de mooiste in m'n leven waren. Klinkt cheesy, maar het is wel zo.quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:03 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Vanwege de culturele en culinaire sfeer die er heerst of wat?
Beaucoup des femmes joliequote:Op zaterdag 17 november 2012 15:46 schreef Iwanius het volgende:
Okee,maar dat is een te algemeen antwoord.
Wat is dat zoveel beter daar i.v.g met bijvoorbeeld Nederland en of je wat specifieker kan zijn in je antwoord.
Mijn ouders hebben een Frans bedrijf (wel gewoon woonachtig in Nederland maar vaak in Frankrijk). Mijn vader spreekt Frans vloeiend maar ik kom niet verder dan Merci en nog 2 woordjes. Ik vond dat vervelend maar dat waren vooral wat plaatsen buiten zulke steden als Parijs. Ik ga er vanuit dat ze in Parijs en de grotere plaatsen een stuk beter Engels zullen praten.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:28 schreef ShampooL het volgende:
True true, dat weet ik.
Het is alleen erg moeilijk, en aangezien ik mij niet kan vergelijken met iemand anders (aangezien iedereen in Frankrijk al Frans spreekt) hoop ik hier iemand te vinden die het al heeft meegemaakt of in hetzelfde schuitje zit.
Dit vooral om mijzelf (en misschien andere Nederlanders in eenzelfde situatie) te bemoedigen.
You can do it! You're awesome! You'e not alone! ... en meer van dat soort.
Het engels is inderdaad wel beter. Zeker de studenten spreken aardig engels! Maar toch, aangezien ik geëmigreerd ben wil ik de taal spreken. In Nederland vond ik het ook super vervelend als mensen geen Nederlands spraken maar wel (al een langere tijd) hier woonde. Ik vind dat als je in een land woont ook de taal moet spreken.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:32 schreef fokexpert het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben een Frans bedrijf (wel gewoon woonachtig in Nederland maar vaak in Frankrijk). Mijn vader spreekt Frans vloeiend maar ik kom niet verder dan Merci en nog 2 woordjes. Ik vond dat vervelend maar dat waren vooral wat plaatsen buiten zulke steden als Parijs. Ik ga er vanuit dat ze in Parijs en de grotere plaatsen een stuk beter Engels zullen praten.
Maar puur uit nieuwsgierigheid.... Ben je van plan te emigreren naar Frankrijk? En zoja waarom?
Oh, die website ken ik nog niet! Thanks!quote:Op woensdag 3 april 2013 13:58 schreef psv-gomes het volgende:
Bij Disneyland zoeken ze ook altijd mensen.
Verder staan er genoeg vacatures op de site www.Nederlanders.fr
Ik woon niet in Parijs, maar er buiten, in 77
Ik woon ook in 77quote:Op woensdag 3 april 2013 13:58 schreef psv-gomes het volgende:
Bij Disneyland zoeken ze ook altijd mensen.
Verder staan er genoeg vacatures op de site www.Nederlanders.fr
Ik woon niet in Parijs, maar er buiten, in 77
Ken ik je?quote:Op woensdag 3 april 2013 21:21 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Ik woon ook in 77, en werk bij bovengenoemd werkgever...
quote:
dan heeft een van jullie vast wel een tip voor een leuk hotel dat rond de 30/40 per nacht kost...? binnen de 3e zone ivm 5daags metrokaartje wat voor zone 1-3 geldig is....quote:
http://www.accorhotels.co(...)ontreuil/index.shtmlquote:Op maandag 8 april 2013 22:38 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
[..]
dan heeft een van jullie vast wel een tip voor een leuk hotel dat rond de 30/40 per nacht kost...? binnen de 3e zone ivm 5daags metrokaartje wat voor zone 1-3 geldig is....
Zijn Formule 1 hotels niet wat afgelegen van het OV maar juist dichtbij snelwegen?quote:Op maandag 8 april 2013 23:07 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
http://www.accorhotels.co(...)ontreuil/index.shtml
Geldt voor al het OV binnen die zones. Dus bus, tram, metro en de RER.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:13 schreef swarmahoer het volgende:
hmm, gedeelde douche en toilet
iemand een tip voor een fastoenlijke overzichtskaart van die 3 zones?
http://t3t.no/reiser/paris/pics/zonekart.jpg
die is behoorlijk bagger, iets beters is niet makkelijk te vinden
we zijn van plan een paris visite kaart te halen voor 5 dagen en 3 zones, kan je hiermee met trein tram bus en metro ofzo? staat niet duidelijk uitgelegd op http://www.parijsalacarte.nl/vervoerinparijs.html en verder ook weer slecht te vinden
quote:
quote:
Stuur me een pm, ik heb een frans nrquote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:06 schreef Mdrop het volgende:
Rare vraag misschien,, maar ik ben op zoek naar iemand met een Frans 06 nummer. Brengt verder geen kosten met zich mee maar gaat puur om een account activatie voor een website waar alleen Fransen worden toegelaten. Geen download / porno, of weet ik wat voor illegaals, het gaat om www.online.fr.
Gemiddelde is lastig, ga je nar Parijs of naar de Camapgne? De prijzen lopen nogal uiteen voor levensbehoeften, openbaar vervoer en dergelijke...quote:Op zondag 25 augustus 2013 20:34 schreef Snoepliefhebber3 het volgende:
Ik ga over twee weken op uitwisseling naar Frankrijk voor zo'n 11 maanden. Heel leuk natuurlijk, maar ik moet zelf mijn geld voor ín Frankrijk zelf bij elkaar sparen. Op dit moment heb ik een 'flink' bedrag, al zeg ik het zelf.
Ik blijf maar dingen verkopen, klusjes doen, etc. ,maar ik ben eigenlijk heel benieuwd naar hoeveel ik ongeveer per maand kwijt zou zijn.
Zijn er misschien mensen die op uitwisseling zijn gegaan (het liefst naar Frankrijk natuurlijk of een ander Europees land) en mij daar een antwoord op kunnen geven?
Natuurlijk zijn de kosten voor ieder kind weer anders (Ik ben trouwens 15) maar zo'n gemiddelde;)
Alvast bedankt!!
Plaatsingen komen vaker voor in middelgrote steden/grotere dorpjes dan echt in hele grote steden als Parijs etc.quote:Op zondag 25 augustus 2013 23:10 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Gemiddelde is lastig, ga je nar Parijs of naar de Camapgne? De prijzen lopen nogal uiteen voor levensbehoeften, openbaar vervoer en dergelijke...
Over het algemeen is de supermarkt wat duurder dan in Nederland, met echte uitschieters als bier, en deodorant en tandpasta...Wijn is daarintegen weer goedkoopquote:Op zondag 25 augustus 2013 23:41 schreef Snoepliefhebber3 het volgende:
[..]
Plaatsingen komen vaker voor in middelgrote steden/grotere dorpjes dan echt in hele grote steden als Parijs etc.
Zijn de prijsen een beetje vergelijkbaar met nederland? Of wellicht duurder dan wel goedkoper?
Bedankt! Hier kan ik wat mee!quote:Op zondag 25 augustus 2013 23:45 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Over het algemeen is de supermarkt wat duurder dan in Nederland, met echte uitschieters als bier, en deodorant en tandpasta...Wijn is daarintegen weer goedkoop
Ook 2 keer zo duur hier, viel me op, zijn dingen zoals pijnstillers en andere zelfzorgproducten. Mobiele telefonie is voglensmij weer wat goedkoper, voor 20 euro per maand heb je een abbonement want iedere maand opzegbaar is en waarme je onbeperkt naar Nederland kan bellen...
T verschilt nogal per dienst, en qua levenstijl, ik weet natuuelijk niet wat je allemaal van plan bent, maar als je een beetje op wil passen met je uitgaves is het gewoon je kans afwachten, zeker met dingen zoals cinema en Nachtclubs...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |