en overschat.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 23:14 schreef Nevermind.. het volgende:
Groningen moet even Swinkels en Poepon halen. Goedkoop, reëel en Nederlands.
Als hij daarbij geen spier gescheurd heeft weet ik het ook niet meer.quote:
Zijn dat tegenwoordig maatstaven waar je spelers op scout?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 23:14 schreef Nevermind.. het volgende:
Groningen moet even Swinkels en Poepon halen. Goedkoop, reëel en Nederlands.
Leuk garpje. Als je die koopt haal je gewoon dikke drama in huis. Gewoon vertrouwen op de scouting van de FC.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 23:14 schreef Nevermind.. het volgende:
Groningen moet even Swinkels en Poepon halen. Goedkoop, reëel en Nederlands.
Bron: http://www.voetbalzone.nl(...)d&utm_medium=twitterquote:Tim Matavz zag zijn gedroomde transfer naar Napoli onlangs in rook opgaan, maar de spits van FC Groningen heeft zich nu een andere club ten doel gesteld: Ajax. “Dat zou een mooie club voor hem zijn”, zegt zaakwaarnemer Henk van Ginkel in Voetbal International. “En ze hebben al een keer geïnformeerd. We zien wel. Ik denk overigens dat hij bij Ajax zou passen.
quote:Sporting Portugal heeft tevergeefs geprobeerd om Tim Matavz los te wrikken bij FC Groningen. De Sloveense spits had zelf geen interesse in een overgang naar Lissabon, meldt het regionale RTV Noord maandag.
Na het aantrekken van Ricky van Wolfswinkel (FC Utrecht) toonde Sporting eveneens interesse voor Matavz. Uiteindelijk zou er een bod van 5,5 miljoen euro zijn uitgebracht, de Trots van het Noorden ging daarmee niet akkoord. Nu blijkt bovendien dat Matavz zelf geen interesse had.
quote:GRONINGEN (ANP) - Verdediger Andreas Granqvist verhuist definitief van FC Groningen naar het Italiaanse Genoa. Dat maakten de clubs woensdag bekend op de websites. FC Groningen ontvangt 2 miljoen euro voor de 26-jarige Zweed die in Italië een vierjarig contract ondertekende.
Granqvist kwam in de zomer van 2008 naar Groningen. Hij speelde in drie seizoenen 116 duels in de hoofdmacht waarin hij 24 keer doel trof. De 13-voudig Zweeds international had bij FC Groningen nog een doorlopend contract van een jaar.
Granqvist zegt zelf gelukkig te zijn met zijn transfer. ,,Ik heb Groningen gedurende dit seizoen laten weten dat ik een overstap naar een grotere competitie ambieerde. De club had hiervoor begrip. Samen met de Premier League beschouw ik de Serie A als één van de beste competities ter wereld", aldus de Zweed.
Tsja.. hij kan ook moeilijk zeggen dat het een waardeloze speler is. Op welke positie gaat hij komen te spelen?quote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:41 schreef forzaudinese het volgende:
Van de nieuwe spelers verwacht ik eigelijk het meest van Jones!
Zo werd hij beschreven door Veldmate:
'Hij is een linksbenige flankspeler, met dreiging in zijn spel. Jones heeft snelheid, met name op de eerste meters', somt Veldmate de kwaliteiten van Jones op. 'Hij heeft een actie in de benen en een versnelling aan de bal. Hij is doelgericht, heeft scorend vermogen en een goede trap.'
(nog) nietquote:Op vrijdag 1 juli 2011 18:50 schreef Paxcon het volgende:
Denken jullie dat Suk op een basisplaats kan rekenen?
Liever op een amateurveldje dan helemaal naar Griekenland lijkt me. Alle oefenwedstrijden die Groningen speelt zijn thuis.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:02 schreef horned_reaper het volgende:
Ah, PAOK Saloniki dus.
Waarom spelen ze op een amateursveldje? Terwijl PAOK een stadion heeft?
ik nu 6.05quote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:08 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Geen idee... ik zit hier nu op 6:15 seconden
PAOK speelt ook in Thuis-shirts en Groningen is het uit-team bij deze wedstrijd.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:09 schreef Paxcon het volgende:
Hmm ja, maakt op zich niet zoveel uit. Waarom zetten die Grieken eigenlijk PAOK eerst, terwijl PAOK uitspeelt?
edit: refreshen was inderdaad de oplossing.
Hm ja.. beetje raar allemaal.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:12 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
PAOK speelt ook in Thuis-shirts en Groningen is het uit-team bij deze wedstrijd.
jepquote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:31 schreef horned_reaper het volgende:
Matavz heeft nu al twee punten gemaakt toch?
Dan moeten Matavz en Tadic wel blijven.. Misschien gaan dit jaar Heerenveen en Utrecht ook wel draaien, ik weet het niet. Ik denk wel dat ADO lager gaat eindigen. En Vitesse?quote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:36 schreef horned_reaper het volgende:
Groningen gaat in de top3 van de Eredivisie eindigen komend seizoen! Ik voel het gewoon!![]()
Dit is hun jaar
Vitesse is niks en blijft voorlopig niks, ADO had geluk dit seizoen, volgend seizoen gewoon weer onderin vechten. Denk dat Groningen sowieso tussen plaats 3 en 7 gaat eindigen, het team is sterker geworden door de komst van een aantal spelers en het blijven van Matavz en Tadic.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 19:39 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Dan moeten Matavz en Tadic wel blijven.. Misschien gaan dit jaar Heerenveen en Utrecht ook wel draaien, ik weet het niet. Ik denk wel dat ADO lager gaat eindigen. En Vitesse?
Hoi mede vak G-erquote:Op woensdag 24 augustus 2011 23:54 schreef Robbieh het volgende:
Ik meld me ook als seizoenskaarthouder, ik zit in vakkie G (achterin al voor dat de GF daar kwam, mn 6de jaar nu).
Zag er bij beide goals niet goed uit inderdaad, 2e was al helemaal klungelig.quote:Op zondag 25 september 2011 20:01 schreef detulp050 het volgende:
Hopelijk volgende week Luciano weer in het doel
Combinatie van Nevland en Suarez vind ik so farquote:Op zondag 25 september 2011 17:46 schreef forzaudinese het volgende:
texeira is de nieuwe>>>nevland??Suarez??Berg??Matavz??![]()
Toch weer complimenten voor de scouting!
Hij heeft een beetje de lichaamsbouw van Suarez ,de vechtlust van Nevland,het neusje voor de goal van Matavz en eigelijk niks van Berg!(gelukkig)quote:Op zondag 25 september 2011 20:04 schreef Rickazio het volgende:
[..]
Combinatie van Nevland en Suarez vind ik so far
Holla, randje 16 droge schuifer in de linkerhoek. Marco van Basten kreeg rood en vertonghen ook. Prachtige zomerse dag. En de Spanning was erg groot (brand euroborg incident). Hollaaaaaa GOALLLL. Man Man Manquote:Op woensdag 28 september 2011 23:25 schreef iGebruikersnaam het volgende:
Deze week ajax kansloos
Dinsdag:
[ afbeelding ]
Komende Zondag:
[ afbeelding ]
De witten zullen zegen vieren!
Berg is toch beter dan Suarez?quote:Op maandag 26 september 2011 18:01 schreef forzaudinese het volgende:
[..]
Hij heeft een beetje de lichaamsbouw van Suarez ,de vechtlust van Nevland,het neusje voor de goal van Matavz en eigelijk niks van Berg!(gelukkig)![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |