quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:31 schreef EvanStone het volgende:
TS beheerst de Nederlande taal niet.
Inderdaad, laten we TS bashen. Die lul verdient het ook gewoonquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:31 schreef EvanStone het volgende:
TS beheerst de Nederlande taal niet.
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:33 schreef AdvancedPower het volgende:
[ afbeelding ]
Daar dacht ik aan.
Ja want je las de instructies verkeerd toen je de kachel ging monteren, en nu heb je de waterleidingen in de hele buurt verprutst! We gaan de kosten op jou verhalen!!!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:29 schreef o.us het volgende:
Komt zo'n gast van het waternet bij mij binnen om de kranen weer te laten werken, zegt hij dat de oorzaak ligt bij mijn zogenaamde slechte beheersing van het Nederlands.
Klacht: waternet.
[ afbeelding ]
niet grappig.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:35 schreef waternet het volgende:
[..]
Ja want je las de instructies verkeerd toen je de kachel ging monteren, en nu heb je de waterleidingen in de hele buurt verprutst! We gaan de kosten op jou verhalen!!!
1 troost. Ik ben ook niet grappig. Ik plaats overal bepaalde foto's ( van Eline en Roelquote:
doe maar een steekproef uit de topics van TS, en je komt op precies dezelfde conclusie als ik.quote:
Dat ziet er als Joran van der Sloot uit in je User icon.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:37 schreef henrydg het volgende:
[..]
1 troost. Ik ben ook niet grappig. Ik plaats overal bepaalde foto's ( van Eline en Roel) in een spoiler.
Da's Roel. Van Eline en Roel.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:38 schreef waternet het volgende:
[..]
Dat ziet er als Joran van der Sloot uit in je User icon.
Daar maakte ik al een topic over!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:38 schreef waternet het volgende:
[..]
Dat ziet er als Joran van der Sloot uit in je User icon.
Ik heb er zelfs een topic over geopend, kan je nagaan.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:37 schreef waternet het volgende:
[..]
doe maar een steekproef uit de topics van TS, en je komt op precies dezelfde conclusie als ik.
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:35 schreef waternet het volgende:
[..]
Ja want je las de instructies verkeerd toen je de kachel ging monteren, en nu heb je de waterleidingen in de hele buurt verprutst! We gaan de kosten op jou verhalen!!!
ik sluit m wel weerquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:40 schreef o.us het volgende:
[..]
Ik heb er zelfs een topic over geopend, kan je nagaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |