Een keer wat anders
Hierbij bied ik ons appartement te koop aan! Venuslaan 211 te Eindhoven
Het staat uiteraard op funda:
Koop
http://funda.nl/56835972 Huur
http://funda.nl/29562472 ¤ 197.500 k.k.
Huur: ¤ 795,- per maand (lage huurpijs ivm verhuur via Leegstandwet, vraag de makelaar om meer info, of PM)
We gaan binnenkort verhuizen naar onze nieuwe woning (daar zijn we nu druk aan het verbouwen) straks gaat het appartement ook in de
verhuur, dus mocht daar interesse in zijn, dan horen we het ook graag.
De garagebox bieden we ook los te koop aan.
Bij interesse stuur een mail of neem even contact op. (Mag via de makelaar, mag ook rechtstreeks, fee betalen we toch

).
De prijs is uiteraard onderhandelbaar.

_______________________________________________________________________
Een bijzonder ruim (ca. 120 m2), modern en luxe afgewerkt 4-kamerappartement, met riante leefruimte (ca. 47m2!) en mogelijkheid tot aankoop garagebox. Gelegen op gewilde woonlocatie nabij winkelcentra, uitvalswegen en alle gewenste voorzieningen.
Indeling:
Begane grond: Centrale entree met intercominstallatie. In de keurige centrale hal met automatische deur, bevinden zich de brievenbussen, verder vindt u hier de lift en toegang tot het trappenhuis en de bergingen.
7de Verdieping: Portiek met toegang tot slechts twee appartementen. Hier bevindt zich de afgesloten meterkast. De ruime hal geeft toegang tot de heerlijk lichte woonkamer. De woonkamer heeft een oppervlakte van maar liefst 32m2! De wanden in de woonkamer zijn voorzien van stucwerk (spachtelputz) en op de vloer ligt laminaat.
Vanuit de woonkamer komt u in de eveneens ruime, open (woon-)keuken. Deze heeft een moderne, luxe keukeninrichting: 5-pits gaskookplaat met wokbrander, rvs afzuigkap, koelkast, combi-oven en vaatwasser. Hier heeft u toegang tot het grote, op het westen gelegen balkon met uitzicht over Eindhoven.
De woning heeft 3 slaapkamers.
De hoofdslaapkamer (ca. 12,5m2) is gelegen aan de rustige voorzijde van het complex en voorzien van een luxe, ruime inbouwkast met spiegeldeur.
Slaapkamer 2 (ca. 11m2) is momenteel in gebruik als werkkamer, ook deze kamer is voorzien van een ruime inbouwkast. Beide slaapkamers zijn voorzien van stucwerk (spachtelputz).
Slaapkamer 3 (ca. 8m2) is momenteel in gebruik als kastenkamer en geeft toegang tot de loggia. De loggia is helemaal vernieuwd en in 2009 voorzien van een kozijn met 2 draai/kiepramen.
De luxe, volledig betegelde badkamer is voorzien van een douche met thermostaatkraan, dubbele wastafel en aansluiting voor was- en droogapparatuur.
Het volledig betegelde toilet heeft dezelfde stijl als de badkamer. Praktische inpandige bergruimte.
Het appartement is aangesloten op OnsNet Eindhoven.
Bijzonderheden:
Servicekosten: ¤ 141,35, voorschot stookkosten: ¤ 65,-;
Op de keuken na is het volledige appartement voorzien van dubbele beglazing;
Schitterende, ruime leefruimte;
Modern en luxe afwerkingniveau;
Heerlijke lichtinval;
Fraai uitzicht;
Ruime parkeergelegenheid naast het complex;
Aangesloten op OnsNet Eindhoven;
Gezonde en actieve VvE;
Buitenzijde van het complex in 2007/2008 geschilderd;
Hal bergruimte geschilderd en vernieuwd in 2009;
Portiek volledig geschilderd en opgeknapt in 2009;
Loggia volledig geschilderd en opgeknapt in 2009;
Aanvaarding: in overleg (op korte termijn mogelijk)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[ Bericht 6% gewijzigd door Dubbeldrank op 14-07-2010 15:38:22 ]