abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78094067
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 11:07 schreef Re het volgende:
... ok die houden we wel even open
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_78094584
Zonder verdere reacties van TS gaat dit nooit wat worden he
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Forum Admin woensdag 17 februari 2010 @ 13:01:54 #53
240730 crew  Opa.Bakkebaard
Heeft een huisje.
pi_78095608
Die komt echt niet meer terug natuurlijk.
  woensdag 17 februari 2010 @ 13:10:28 #54
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_78095964
Ik hoop dat hij van de hoogste torenflat die hij kon vinden is gevallen.
There is no rehab for stupidity.
  woensdag 17 februari 2010 @ 13:10:56 #55
277627 Seven.
We are Borg.
pi_78095981
Lemmingwaardig.
Resistance is futile.
pi_78096136
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 13:10 schreef Seven. het volgende:
Lemmingwaardig.
Hoi 7.,

Hoe str*k is jouw k*tje?

Heb je er ook k*ttenharen opzitten?
  woensdag 17 februari 2010 @ 13:19:41 #57
277627 Seven.
We are Borg.
pi_78096339
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 13:14 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Hoi 7.,

Hoe str*k is jouw k*tje?

Heb je er ook k*ttenharen opzitten?
Ja, allemaal nog in orde. Maar ik heb wel kalknagels.
Resistance is futile.
pi_78096377
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 13:19 schreef Seven. het volgende:

[..]

Ja, allemaal nog in orde. Maar ik heb wel kalknagels.
En een 'paardegebit' en scheve neus?

Te kleine tieten?
pi_78097171
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 13:01 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Die komt echt niet meer terug natuurlijk.
Niet?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  woensdag 17 februari 2010 @ 13:40:42 #60
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_78097182
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 10:28 schreef caldera03 het volgende:
Eerst was je leuk, toen werd je een onuitstaanbare, aandachtgeile trut, maar nog goed genoeg om af en toe een beurt te geven, ondanks je te grote voeten met te lange tenen met kalknagels die aan je, ten opzichte van je korte lichaam met te kleine tieten, te lange benen zitten en dat in kleren die er niet uit zien en onder de kattenharen zitten.
Je paardegebit en scheve neus maken het ook niet beter en dus ben ik al drie jaar terug bij mn ex, die dus al drie jaar geen ex meer is.

Het leukste was om voor ik naar jou ging eerst haar een beurt te geven zodat je haar lekker kon proeven.... Nooit iets van gemerkt???? Je wist toch al dat ze het een lekker idee vond dat ik je af en toe een beurt gaf, dat haar dat opwond, dat heb ik je zelf verteld.

En zoals te verwachten was, werd ik je, ondanks je strakke k*tje echt goed zat en heb er op aangestuurd dat je me zou lozen... Dus vandaar werd het van dinsdag, vrijdag en zondag eerst dinsdag en vrijdag en toen alleen nog vrijdag en daarom mocht je ook niet meer bij me thuis komen... Er woonde inderdaad allang een ander bij me. Daarom kwamen de ruzies, net zo lang tot je er zelf de stekker uit trok.. En de boosheid was gespeeld, ik was allang blij dat ik van je af was dus m'n plannetje werkte prima.
En nu is het me weer gelukt, dat je, om mij dwars te zitten (denk je), iets probeert te beginnen met de grootste loser die
er bestaat... Ik hoop dat ie je al een keer goed te pakken heeft gehad.

In het kort komt het er op neer, dat je dom en naïef bent om te denken dat je mij ooit hebt kunnen krijgen nadat je m'n leven zo in de war had geschopt. O ja, als je denkt dat je m'n vriendin er mee had dan heb je het mis, ook zij vond het geweldig dat ik je een beurt gaf nadat ik haar een beurt had gegeven.. Alleen elke zondag in de kou staan, of op de andere kamer wachten tot we klaar waren werd een beetje vervelend dus vandaar dat ik je gezegd heb dat je maar beter niet meer kon komen.

Ik heb je gebruikt, heb je precies laten doen wat ik wilde en zelf nu nog denk je dat je me te pakken kan nemen door iets met een sukkel te beginnen of het zo te laten lijken. Het doet me niets en ik hoop dat als je dit leest je precies weet dat het over jou gaat en je je er lekker ellendig door voelt en weer een goede migraine aanval krijgt.

Ow ja, nu je dus indirect gedumpt bent zijn wij op zoek een vrouw om een trio mee te hebben... Iets voor jou?
Leuk verzonnen
in case this is true

loser die vriendin van je trouwens ook
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
pi_78097205
Mag deze dicht?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  woensdag 17 februari 2010 @ 13:49:20 #62
262 Re
Kiss & Swallow
pi_78097504
quote:
Op woensdag 17 februari 2010 13:41 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Mag deze dicht?
nou ja vooruit, echt veel meer dan dit wordt het ook niet ben ik bang...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')